Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 05:22:13
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
Fase prèvia del Campionat de Catalunya d'edats 2017 de Girona sub 12
Darrera actualització04.02.2017 20:16:58, Creador/Darrera càrrega: Jesús Caballero Maytin
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
3. Ronda El 2017/01/21 A les 16:00
T.
Núm.
Nom
Elo
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Elo
Núm.
1
1
Acevedo Egido David
1904
2
1 - 0
2
Rebollo Ordoñez Dani
1702
10
2
7
Higueras Ruiz Blai
1713
2
½ - ½
2
Alonso Gimenez Diego
1761
2
3
3
Insa Pujolar Marti
1753
2
1 - 0
2
Canal Sala Pau
1700
12
4
9
Vertut Viladrich Marc
1705
2
0 - 1
2
Xifra Tome Bernat
1746
4
5
25
Roura Cortada Pep
1596
2
0 - 1
2
Camprubi I Juanola Jordi
1738
5
6
11
Garcia Caro Juan Alber
1701
1½
1 - 0
2
Korolev Klonitskiy Ivan
1574
26
7
27
Escriba Cufi Ferran
1551
1½
0 - 1
1½
Roqueta Maffei Oscar Nahuel
1638
21
8
6
Pou Tuset Oriol
1723
1
1 - 0
1½
Sanllehi Vico David
1707
8
9
13
Pano Soriano Gonzalo
1691
1
0 - 1
1
Hervas Carretero Flavio
1477
30
10
34
Li Li Libin
1452
1
0 - 1
1
Pagès Hendriks David
1673
14
11
15
Subiros Martinez Biel
1671
1
0 - 1
1
Gallardo Espinar Daniel
1446
36
12
16
Cáceres Correa Sergi
1669
1
0 - 1
1
Minovas Bizarro David
1440
41
13
38
Calin Romana Mario Cristian
1444
1
0 - 1
1
Olcina Monells Jordi
1662
17
14
44
Yao Chen Hong
1440
1
1 - 0
1
Muñoz Palma Marc
1660
18
15
19
Pano Soriano Sergio
1657
1
1 - 0
1
Villegas Soria Fermín
1440
43
16
52
Aran Pagès Nil
1381
1
0 - 1
1
Pont I Teixidor Bernat
1655
20
17
23
Casado Graboleda Jokin
1623
1
1 - 0
1
Martín Roldán Adam
1436
45
18
54
Horta Gafarot Marc
1371
1
1 - 0
1
Blasi Cornella Adria
1596
24
19
55
Pastina Gabriela
1220
1
0 - 1
1
Kostov Krumovski Trayan
1535
28
20
50
Ortiz Rubi Marti
1400
½
+ - -
1
Raviña Corestein Ciro Jose
1428
47
21
29
Gay Xandre David
1484
0
1 - 0
½
Romagosa Castellví Carla
1637
22
22
31
Pigem I Giménez Pol
1472
0
0 - 1
0
Moreno Delmoral Cristina
1440
42
23
33
Casadevall Mainau Iraida
1464
0
0 - 1
0
Princep Nogue Gil
1428
46
24
35
Jurado Coderch Heribert
1448
0
1 - 0
0
Frances Fàbrega Bernat
1425
48
25
51
Barat Serna Judit Xiaomi
1396
0
0 - 1
0
Crivillés Orensanz Lluc
1444
39
26
40
Figueras Quilez Sandra
1440
0
1 - 0
0
Reixach Desmiquels Kostia
1378
53
27
32
Planas Lloveras Eloi
1468
0
0
Sense emparellar
28
37
Otondo Pozuelo Unai
1445
0
0
Sense emparellar
29
49
Compta Falgarona Blai
1418
0
0
Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Impressió