Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 12:10:47
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
Kersttoernooi 2016 Reeks D
Zadnja izmjena28.12.2016 17:26:29, Creator/Last Upload: KBSK Brugge
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
ID
FED
RtgN
spol
Klub/Grad
1
Vanhee Lars
14406
BEL
1575
Kbsk Brugge
2
Verbeke Lucas
13802
BEL
1499
Oostkamp
3
Piceu Jarid
12523
BEL
1482
Oostkamp
4
Akulov Mikhail
13297
RUS
1478
Leopoldsburg
5
Rogge Parcival
14279
BEL
1469
Lsv-Chesspirant
6
Faybish Benjamin
12007
BEL
1435
Anderlecht
7
Dreelinck Adriaan
14078
BEL
1417
Geraardsbergen
8
De Rycke Tyani
14625
BEL
1391
w
LSV-Chesspirant
9
Heldenbergh Nils
14450
BEL
1339
Crelel Liege
10
Willaert Tim
10723
BEL
1333
Mercatel
11
Debunne Tibe
13829
BEL
1330
Lsv-Chesspirant
12
Lenaerts Hugo
14296
BEL
1308
Mouscron
13
Peeters Alex
16154
BEL
1255
Bredene
14
Sleypen Maxim
14276
BEL
1226
Kgsrl Gent
15
Borgelioen Elise
15345
BEL
1170
w
Geel
16
Gelders Hanne
15463
BEL
1154
w
Houthalen-Oost
17
Naessens Wolf
14293
BEL
1150
LSV-Cheespirant
18
Van Droogenbroeck Mats
13938
BEL
1068
Schaakkring Het Wit Paard
19
Decruyenaere Victor
13151
BEL
938
Lsv-Chesspirant
20
Decruyenaere Laura
12800
BEL
935
w
Lsv-Chesspirant
21
Westerhof Jannes
100848
NED
768
Ssv Klim OpĀ
22
D'haenens Leon
14291
BEL
630
LSV-Chesspirant
23
Sioen Maxim
15224
BEL
620
Kisk Ieper
24
Bergmann Kenji
15703
BEL
0
Blankenberge
25
Bondarenko Klim
16304
BEL
0
Kbsk Brugge
26
Burssens Jorian
16889
BEL
0
Mercatel
27
Buysse Pieterjan
15410
BEL
0
Aalter
28
Cappan Igna
15702
BEL
0
w
Lsv-Chesspirant
29
Cleuren Mattice
16132
BEL
0
Landegem
30
Condes Adam Sean
13390
BEL
0
Lsv-Chesspirant
31
Cottenier Anton
13574
BEL
0
Dolle Toren Leuven
32
Croes Matteo
100748
BEL
0
Blankenberge
33
Declerck Wesley
100891
BEL
0
Gistel
34
Dhoop Nicolas
15775
BEL
0
Oostkamp
35
Huysmans Quinten
16601
BEL
0
Neerpelt
36
Jablonski Tim
100888
BEL
0
Gistel
37
Jalalijam Ashkan
15287
BEL
0
Kgsrl Gent
38
Loonens Luca
100892
BEL
0
Gistel
39
Lootvoet Dante
15317
BEL
0
Kbsk Brugge
40
Luyckx Thiemen
100535
BEL
0
Bredene
41
Quintens Sam
15706
BEL
0
KBSK Brugge
42
Schepens Asato
16034
BEL
0
Schaakkring Het Wit Paard
43
Van Campenhout Rien
15299
BEL
0
Lsv-Chesspirant
44
Van Daele Hannes
100693
BEL
0
Kgsrl Gent
45
Van Eester Jef
15720
BEL
0
Neerpelt
46
Van Eester Vic
15483
BEL
0
Neerpeld
47
Vandenabeele Quiandro
16791
BEL
0
Blankenberge
48
Vandeputte Bente
16236
BEL
0
w
Dolle Toren Leuven
49
Vandeputte Maud
16238
BEL
0
w
Dolle Toren Leuven
50
Vander Haeghen Loic
14723
BEL
0
Lsv-Chesspirant
51
Vanherck Yannick
15745
BEL
0
Opwijk
52
Verleye Arend
16113
BEL
0
Oostkamp
53
Zotikishvili Dimitri
16319
BEL
0
Kosk Oostende
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
masthead