Logged on: Gast
Servertime 10.05.2024 01:32:22
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
II OBERT D’ESCACS ACTIUS JUNIOR "MEMORIAL FRANCESC ALSINA"
Darrera actualització30.12.2016 18:52:19, Creador/Darrera càrrega: Josep M. Jordan Garcia
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
3. Ronda El 2016/12/30 A les 12.00
T.
Núm.
Nom
Elo
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Elo
Núm.
1
1
Riu Lopez Sergi
2065
2
½ - ½
2
Garcia Encinas Nil
1734
15
2
28
Fernandez Ferreira Alex
1660
2
0 - 1
2
Pera Muntasell Marc
1973
2
3
30
Bernado Lopez Roger
1655
2
0 - 1
2
García Encinas Pau
1884
4
4
11
Gonzalez Cobos Arnau
1747
2
1 - 0
2
Krasic Moreno Nikola
1715
20
5
13
Lopez Nadal Alex
1735
2
0 - 1
2
Marabajan Navas Saul
1682
27
6
3
Ortiz Padró Pol
1917
1
1 - 0
1
De Lomas Busquets Biel
1709
21
7
5
Lari Ranim
1840
1
0 - 1
1
Vila I Bague Arnau
1689
23
8
19
Sol Castañe Joan
1716
1
0 - 1
1
Miró Arbelaes Aleix
1830
6
9
7
Lorenzo Martínez Rubén
1829
1
1 - 0
1
Astasio Cano Ivan
1657
29
10
24
Planella Zavala Ivan
1688
1
0 - 1
1
Moles Benali Joan
1785
8
11
9
García Encinas Jan
1775
1
1 - 0
1
Guerrero Baez Indira
1587
33
12
26
De La Torre Regadera Pol
1684
1
1 - 0
1
Puente Fernandez Lucas
1751
10
13
12
Al-Badwan Mendieta Nabih
1737
1
1 - 0
1
Salinas Tomas Daniel
1434
36
14
39
Muñoz Cozar Marti
1304
1
0 - 1
1
De Lomas Busquets Alba
1734
14
15
18
Rodríguez-Manzaneque Trejo Er
1718
1
0 - 1
1
Prada Villagrasa Pau Manel
1233
41
16
17
Lobo Pereira Arami
1727
½
0 - 1
0
Martínez Gueldos Ferran
1694
22
17
25
Ruiz Gordo Daniel
1685
0
1 - 0
½
Burriel Beltran Alex
1397
37
18
34
Fernández Raya Santi
1571
0
1 - 0
0
Fernandez Ferreira Eric
1641
31
19
32
Ojea Pacheco Matias
1598
0
0 - 1
0
Rodriguez Pinillos Diana
1551
35
20
38
Prada Villagrasa Adrià
1372
0
1
bye
21
16
Elkhafi Ayoub
1730
0
0
Sense emparellar
22
40
Anguera Staina Màxim
1278
0
0
Sense emparellar
23
42
Planella Zavala Irene
1546
0
0
Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Impressió