Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 10:56:19
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Почетна
Турнирска база
Првенство Аустрије
Pictures
FAQ
Онлине Пријава
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Нота: Како би смањили рад сервера дневним уносом свих линкова на претраживача попут Гоогле-а, Иахоо-а и Цо-а, сви линкови за турнире старије од две недеље (време завршетка турнира) приказати ће се након клика на следећу тастер:
покажи податке о турниру
NEW YEAR PANAGYRISHTE
Последња измена18.12.2016 11:06:00, Creator/Last Upload: Bulgarian Chess Federation
Search for player
Претражи
Листа по носитељству
Бр
Име
ФидеИД
ФЕД
Ртг
Клуб / Град
1
Semov Ivan
2919613
BUL
2139
Смолян
2
Chirakov Petar
2930439
BUL
2124
Ямбол
3
Kirilov Ivaylo
2921359
BUL
2000
Plovdiv
4
Kichukov Milko
2917882
BUL
1925
ОСК "Марица"
5
Penev Stefan
2932415
BUL
1893
Oborishte
6
Krivoshijski Asen
2915332
BUL
1867
Pazardzhik
7
Kozarev Petar
2910292
BUL
1862
Пазарджик
8
Kamenov Valentin
2908255
BUL
1846
АЕЦ Козлодуй
9
Stefanov Lyubomir
2932458
BUL
1825
Oborishte
10
Shalamanov Vladimir
2917998
BUL
1789
Levski, Sofia
11
Smilyanov Ivan
2922045
BUL
1782
12
Kalugerov Ivan
2934183
BUL
1777
Oborishte
13
Shopov Ivan
2932431
BUL
1774
Oborishte
14
Babachev Anatoliy
2932245
BUL
1717
Oborishte
15
Ivanov Nayden
2928442
BUL
1707
Spartak
16
Todev Simeon
2925133
BUL
1636
Plovdiv
17
Zahariev Zahari
2932539
BUL
1625
Oborishte
18
Petrov Valeriy
2935244
BUL
1613
19
Ivanov Oleg
2910950
BUL
1577
CSKA Sofia
20
Tsatsarov Martin
2919486
BUL
1564
Rochester chess club
21
Malinov Martin
2922606
BUL
1515
Plovdiv
22
Karova Peya
2929180
BUL
1394
Plovdiv
23
Mitov Georgi
2932385
BUL
1371
Oborishte
24
Chardakov Marin
2932270
BUL
1354
Oborishte
25
Stoyanov Plamen
2930420
BUL
1319
Etar
26
Dobreva Valeriya
2928485
BUL
1316
Oborishte
27
Valchev Dragomir
2924811
BUL
1224
Plovdiv
28
Petkova Irina
2929392
BUL
1139
Пловдив
29
Karov Aleksandar
2929171
BUL
1103
Plovdiv
30
Atanasov Atanas
BUL
0
31
Bayryakov Stoyan
BUL
0
Oborishte
32
Chardakov Anton
2932261
BUL
0
Оборище
33
Chardakov Vasil
2932288
BUL
0
Oborishte
34
Dankov Desislav
2932296
BUL
0
Oborishte
35
Dankov Mihail
BUL
0
Оборище
36
Georgiev Lyudmil
BUL
0
Оборище
37
Georgiev Nikolay
BUL
0
Оборище
38
Gergiminov Marian
BUL
0
Оборище
39
Gluhkin Todor
BUL
0
40
Gyurdzhekliev Yordan
2932326
BUL
0
Oborishte
41
Ivanov Andrey
2934310
BUL
0
Plovdiv
42
Kachorina Mariya
2932067
BUL
0
ChessBomb
43
Karaliyski Mariyan
BUL
0
Смолян
44
Krustev Hristo
BUL
0
Оборище
45
Manchorov Teodor
2932377
BUL
0
Оборище
46
Parpulov Tsvetomir
2932407
BUL
0
Oborishte
47
Petkov Simeon
2932423
BUL
0
Oborishte
48
Popov Velizar
2932148
BUL
0
ChessBomb
49
Rabajiiska Yoanna
BUL
0
Оборище
50
Rabajiiski Stilian
BUL
0
Оборище
51
Radulska Elena
2932172
BUL
0
52
Sedmakov Georgi
BUL
0
Plovdiv
53
Sedyankov Georgi
BUL
0
Смолян
54
Smilyanova Ivana
BUL
0
55
Smilyanova Sofia
BUL
0
56
Staykov Stayko
2932440
BUL
0
Oborishte
57
Stoilov Ivan
BUL
0
58
Tsonevska Darina
BUL
0
Oborishte
59
Yordanov Hristo
BUL
0
Oborishte
60
Yurukov Dimitar
2932490
BUL
0
Оборище
61
Yurukov Georgi
2932504
BUL
0
Оборище
62
Yurukova Ginka
2932520
BUL
0
Oborishte
Цхесс-Тоурнамент-Ресултс-Сервер
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
мастхеад