21th European Club Cup for Women 2016 Ostatnia aktualizacja strony14.11.2016 12:20:26, Creator/Last Upload: KVPetar
Składy drużyn z wynikami indywidualnymi
2. NONA Batumi (Śr.Rg.:2454, Kapitan: Marika Japaridze / TB 1: 11 / TB 2: 127,5) |
Szach | | Nazwisko | Rg | FideID | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Pkt | Partie | Śr.Rg. | K | rtg+/- |
1 | GM | Dzagnidze Nana | 2507 | 13601903 | ½ | 1 | 0 | 1 | ½ | 0 | 1 | 4 | 7 | 2458 | 10 | 0,3 |
2 | IM | Batsiashvili Nino | 2489 | 13602993 | 1 | ½ | ½ | 0 | ½ | ½ | ½ | 3,5 | 7 | 2414 | 10 | -7,1 |
3 | GM | Khotenashvili Bela | 2426 | 13602640 | 1 | 1 | 0 | ½ | ½ | 1 | 0 | 4 | 7 | 2311 | 10 | -4,3 |
4 | IM | Melia Salome | 2393 | 13602446 | | 0 | 1 | ½ | 1 | 1 | 1 | 4,5 | 6 | 2289 | 10 | 8,7 |
5 | WGM | Mikadze Miranda | 2233 | 13603108 | 1 | | | | | | | 1 | 1 | 2133 | 20 | 7,2 |
Informacje o zawodniku
Dzagnidze Nana GM 2507 GEO Rp:2508 |
Rd | SNr | | Nazwisko | Rg | Pkt | Wyn. | Szach |
1 | 16 | IM | Galliamova Alisa | 2434 | 4,5 | s ½ | 1 |
2 | 8 | IM | Bodnaruk Anastasia | 2470 | 2,5 | w 1 | 1 |
3 | 1 | GM | Hou Yifan | 2635 | 6 | s 0 | 1 |
4 | 30 | WGM | Mamedjarova Zeinab | 2338 | 0,5 | w 1 | 1 |
5 | 11 | GM | Ushenina Anna | 2453 | 3,5 | w ½ | 1 |
6 | 17 | GM | Socko Monika | 2428 | 5,5 | s 0 | 1 |
7 | 12 | IM | Kashlinskaya Alina | 2450 | 1,5 | w 1 | 1 |
Batsiashvili Nino IM 2489 GEO Rp:2414 |
Rd | SNr | | Nazwisko | Rg | Pkt | Wyn. | Szach |
1 | 37 | WGM | Ambartsumova Karina | 2288 | 4 | w 1 | 2 |
2 | 25 | IM | Ovod Evgenija | 2375 | 4,5 | s ½ | 2 |
3 | 2 | GM | Muzychuk Anna | 2561 | 4,5 | w ½ | 2 |
4 | 27 | WGM | Mammadova Gulnar | 2364 | 5,5 | s 0 | 2 |
5 | 5 | WGM | Pogonina Natalija | 2492 | 4 | s ½ | 2 |
6 | 21 | IM | Zimina Olga | 2394 | 5,5 | w ½ | 2 |
7 | 18 | FM | Pustovoitova Daria | 2427 | 4,5 | s ½ | 2 |
Khotenashvili Bela GM 2426 GEO Rp:2363 |
Rd | SNr | | Nazwisko | Rg | Pkt | Wyn. | Szach |
1 | 46 | WGM | Nebolsina Vera | 2178 | 3 | s 1 | 3 |
2 | 32 | WGM | Belenkaya Dina | 2332 | 4,5 | w 1 | 3 |
3 | 3 | GM | Muzychuk Mariya | 2532 | 6,5 | s 0 | 3 |
4 | 33 | WGM | Kazimova Narmin | 2323 | 3,5 | w ½ | 3 |
5 | 14 | IM | Mkrtchian Lilit | 2439 | 2,5 | w ½ | 3 |
6 | 55 | WFM | Paolillo Gaia | 2013 | 2,5 | s 1 | 3 |
7 | 28 | IM | Savina Anastasia | 2363 | 5 | w 0 | 3 |
Melia Salome IM 2393 GEO Rp:2492 |
Rd | SNr | | Nazwisko | Rg | Pkt | Wyn. | Szach |
2 | 42 | WIM | Balaian Alina | 2216 | 4 | s 0 | 4 |
3 | 9 | GM | Cramling Pia | 2461 | 3 | w 1 | 4 |
4 | 34 | WFM | Hojjatova Aydan | 2316 | 3 | s ½ | 4 |
5 | 20 | IM | Nechaeva Marina | 2420 | 3,5 | s 1 | 4 |
6 | 61 | | Di Primio Eugenia | 1928 | 1 | w 1 | 4 |
7 | 23 | WIM | Shuvalova Polina | 2390 | 3 | s 1 | 4 |
Mikadze Miranda WGM 2233 GEO Rp:0 |
Rd | SNr | | Nazwisko | Rg | Pkt | Wyn. | Szach |
1 | 48 | WFM | Markelova Lubov | 2133 | 2,5 | w 1 | 4 |
Pary na szachownicach
1. Runda w dniu 2016/11/06 o 15:00 |
Szach | 9 | Ladya Kazan | Rg | - | 2 | NONA Batumi | Rg | ½ :3½ |
2.1 | IM | | 2434 | - | GM | | 2507 | ½ - ½ |
2.2 | WGM | | 2288 | - | IM | | 2489 | 0 - 1 |
2.3 | WGM | | 2178 | - | GM | | 2426 | 0 - 1 |
2.4 | WFM | | 2133 | - | WGM | | 2233 | 0 - 1 |
2. Runda w dniu 2016/11/07 o 15:00 |
Szach | 2 | NONA Batumi | Rg | - | 6 | Chigorin Chess Club St Petersburg | Rg | 2½:1½ |
1.1 | GM | | 2507 | - | IM | | 2470 | 1 - 0 |
1.2 | IM | | 2489 | - | IM | | 2375 | ½ - ½ |
1.3 | GM | | 2426 | - | WGM | | 2332 | 1 - 0 |
1.4 | IM | | 2393 | - | WIM | | 2216 | 0 - 1 |
3. Runda w dniu 2016/11/08 o 15:00 |
Szach | 1 | Cercle d'Echecs Monte-Carlo | Rg | - | 2 | NONA Batumi | Rg | 2½:1½ |
1.1 | GM | | 2635 | - | GM | | 2507 | 1 - 0 |
1.2 | GM | | 2561 | - | IM | | 2489 | ½ - ½ |
1.3 | GM | | 2532 | - | GM | | 2426 | 1 - 0 |
1.4 | GM | | 2461 | - | IM | | 2393 | 0 - 1 |
4. Runda w dniu 2016/11/09 o 15:00 |
Szach | 2 | NONA Batumi | Rg | - | 5 | Odlar Yurdu | Rg | 2 : 2 |
2.1 | GM | | 2507 | - | WGM | | 2338 | 1 - 0 |
2.2 | IM | | 2489 | - | WGM | | 2364 | 0 - 1 |
2.3 | GM | | 2426 | - | WGM | | 2323 | ½ - ½ |
2.4 | IM | | 2393 | - | WFM | | 2316 | ½ - ½ |
5. Runda w dniu 2016/11/10 o 15:00 |
Szach | 2 | NONA Batumi | Rg | - | 3 | Ugra Chess Club | Rg | 2½:1½ |
2.1 | GM | | 2507 | - | GM | | 2453 | ½ - ½ |
2.2 | IM | | 2489 | - | WGM | | 2492 | ½ - ½ |
2.3 | GM | | 2426 | - | IM | | 2439 | ½ - ½ |
2.4 | IM | | 2393 | - | IM | | 2420 | 1 - 0 |
6. Runda w dniu 2016/11/11 o 15:00 |
Szach | 10 | ASD C.S.R. Fischer Chieti | Rg | - | 2 | NONA Batumi | Rg | 1½:2½ |
2.1 | GM | | 2428 | - | GM | | 2507 | 1 - 0 |
2.2 | IM | | 2394 | - | IM | | 2489 | ½ - ½ |
2.3 | WFM | | 2013 | - | GM | | 2426 | 0 - 1 |
2.4 | | | 1928 | - | IM | | 2393 | 0 - 1 |
7. Runda w dniu 2016/11/12 o 15:00 |
Szach | 2 | NONA Batumi | Rg | - | 4 | SHSM Legacy Square Moscow | Rg | 2½:1½ |
2.1 | GM | | 2507 | - | IM | | 2450 | 1 - 0 |
2.2 | IM | | 2489 | - | FM | | 2427 | ½ - ½ |
2.3 | GM | | 2426 | - | IM | | 2363 | 0 - 1 |
2.4 | IM | | 2393 | - | WIM | | 2390 | 1 - 0 |
|
|
|
|
|
|
|