Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 08:09:21
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
Põlva Suveturniir 2009
Zadnja izmjena16.08.2009 16:34:07, Creator/Last Upload: Peep Narusberg
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FED
Rtg
Klub/Grad
1
Lauk Ülar
EST
2397
Viljandi Ms
2
Remmel Anto
EST
2315
Ma Vabaettur
3
Olde Hendrik
EST
2309
Rapla Mk
4
Valner Uku
EST
2300
Sk Reval-Sport
5
Annenkov Kirill
EST
2293
6
Vorobjov Pavel
EST
2252
Tartu Kalev
7
Metsalu Tauno
EST
2228
T. Truusi Mkk
8
Reiman Arvo
EST
2198
Põlva Mk
9
Kunitsõn Nikolai
EST
2183
K. Külaotsa Mk
10
Kasela Sten
EST
2168
Pärnumaa Mk
11
Teelem Lauri
EST
2148
T. Truusi Mkk
12
Rei Aksel
EST
2138
Tartu Kalev
13
Tuul Tarmo
EST
2132
T. Truusi Mkk
14
Vihmand Ants
EST
2083
K. Külaotsa Mk
15
Sander Kristjan
EST
2077
16
Ilves Jüri
EST
2069
17
Heinmets Tõnu
EST
2004
Pärnumaa Mk
18
Kõrge Ülar
EST
1984
Põlva Mk
19
Nassar Askold
EST
1974
T. Truusi Mkk
20
Nõmmik Otto
EST
1973
Põlvamaa
21
Siidirätsep Endel
EST
1947
Põlva Mk
22
Jakobson Silver
EST
1943
T. Truusi Mkk
23
Ots Heikki
EST
1931
Põlva Mk
24
Kass Viktor
EST
1884
Põlva Mk
25
Turu Indrek
EST
1883
26
Kõrge Kersti
EST
1876
Põlva Mk
27
Raidla Johannes
EST
1864
Põlva Mk
28
Popman Genadi
EST
1824
Võru Mk
29
Võsu Aare
EST
1818
Hiiumaa Mk
30
Moring Peeter
EST
1803
31
Pärkson Meinhard
EST
1802
Põlvamaa
32
Jaanimets Marten
EST
1790
Pärnumaa Mk
33
Puis Kaljo
EST
1788
Tartu
34
Tamm Timo
EST
1760
Pärnumaa Mk
35
Tobre Andres
EST
1747
Valgamaa
36
Fedorov Artjom
EST
1745
Narva Mk Kaissa
37
Põlendik Tiina
EST
1731
Harjumaa
38
Karassev Vladislav
EST
1621
Narva Mk Kaissa
39
Prii Ants Marten
EST
1579
Tartu Kalev
40
Zeludkov Emil
EST
1521
Tartu Kalev
41
Oks Janar
EST
1507
Pärnumaa Mk
42
Muru Moorits-Mihkel
EST
1390
Tartu Kalev
43
Sirp Karl-Aleksander
EST
1371
Tartu Kalev
44
Olde Margareth
EST
1349
T. Truusi Mkk / Mk Caissa
45
Kõrge Kaia
EST
1200
Võru Mk
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
masthead