Logged on: Gast
Servertime 10.05.2024 00:51:34
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
1.liga mládeže "C" 2016/2017
Poslední aktualizace25.04.2017 08:19:11, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 84
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
8. Kolo Datum kola 2017/04/22 Hodina 10:00
Šach.
7
2222 ŠK Polabiny B
ELO
-
1
ŠK ORTEX Hradec Králové
ELO
2 : 4
1.1
Cach Ondřej
1613
-
Wagner Vojtěch
2062
½ - ½
1.2
Pilař Vít
1510
-
Rokoš Filip
1737
½ - ½
1.3
Stoček Martin
1297
-
Sucharda Tomáš
1600
0 - 1
1.4
Juchelka Marek
1373
-
Drašnar Lukáš
1328
0 - 1
1.5
Brožka Karel
1708
-
Kratochvílová Kristýna
1346
1 - 0
1.6
Váňa Jakub
1111
-
Jindra Tomáš
1253
0 - 1
Šach.
8
ŠK AD Jičín B
ELO
-
2
ŠK Kuřim A
ELO
2 : 4
2.1
Kocí Tereza
1735
-
Pavlík Vladimír
1779
½ - ½
2.2
Sajdl Jan
1712
-
Němec David
1805
½ - ½
2.3
Lajbl Jan
1674
-
Richterová Julie
1672
1 - 0
2.4
Janouch Jáchym Štěpán
1496
-
Němec Jakub
1655
0 - 1
2.5
Kašík Martin
1433
-
Petříček Lukáš
1568
0 - 1
2.6
Rýdl Jan
1526
-
Bauer Miroslav
1530
0 - 1
Šach.
11
ŠK Libštát
ELO
-
3
TJ Lanškroun
ELO
3½:2½
3.1
Macháček Oldřich
1517
-
Kupsa Matěj
1803
0 - 1
3.2
Říha Martin
1498
-
Ježek Jakub
1697
0 - 1
3.3
Dolenský Štěpán
1496
-
Bouchal Lukáš
1644
½ - ½
3.4
Stejskal Michal
1450
-
Kalousová Julie
1384
1 - 0
3.5
Dolenský Filip
1529
-
Horák Vojtěch
1236
1 - 0
3.6
David Adam
1443
-
Chládek Josef
1299
1 - 0
Šach.
10
TJ Žďár nad Sázavou
ELO
-
4
TJ Štefanydes Polička B
ELO
1½:4½
4.1
Vokoun Tomáš
1417
-
Zeman Daniel
1710
0 - 1
4.2
Rosecký Patrik
1345
-
Simon Jakub
1570
½ - ½
4.3
Fousek Martin
1321
-
Simon Michal
1497
0 - 1
4.4
Kolátor Vojtěch
1101
-
Jareš Michal
1709
0 - 1
4.5
Houdek Ondřej
1239
-
Brokl Daniel
1263
0 - 1
4.6
Ležal Filip
1189
-
bez hráče
0
+ - -
Šach.
5
ŠK Kuřim B
ELO
-
12
2222 ŠK Polabiny C
ELO
3 : 3
5.1
Dumek David
1508
-
Nešpůrek Jan
1627
0 - 1
5.2
Kříž Tomáš
1554
-
Půlpán Ondřej
1381
1 - 0
5.3
Křivánek Jakub
1386
-
Bílek Marek
1357
0 - 1
5.4
Keprt Tomáš
1551
-
Šulcová Tereza
1228
½ - ½
5.5
Habinová Alice
1395
-
Třasáková Adéla
1393
½ - ½
5.6
Tajovský Šimon
1449
-
Voborník Jiří
1037
1 - 0
Šach.
6
ŠK Lípa - DDM HK
ELO
-
9
ŠO Hlinsko
ELO
3½:2½
6.1
Gloser David
1930
-
Říha Vojtěch
2052
0 - 1
6.2
Kořínek Vojtěch
1555
-
Novotný Ondřej
1653
0 - 1
6.3
Zdechovský Tobiáš
1481
-
Ročňák Michal
1549
1 - 0
6.4
Pražák Viktor
1538
-
Vašková Marie
1337
1 - 0
6.5
Krtička Jakub
1300
-
Pešek Patrik
1399
½ - ½
6.6
Winter Ondřej
1303
-
Pešek Martin Jakub
1082
1 - 0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž