Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

NACHO NIKI OPEN 2009

Poslední aktualizace14.07.2009 17:03:16, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgFIDERtgNKlub/Místo
1
GMDydyshko ViacheslavBLR25850Beskydska Sachova Skola O
2
IMJurcik MarianSVK24790
3
IMPetr MartinCZE247824752222 Sk Polabiny
4
IMZilka StepanCZE24662460Sachovy Klub Zikuda Turno
5
IMKrejci JanCZE24532410Tatran Litovel
6
IMKoziak VitaliUKR24510
7
IMJirka JiriCZE24402446STAMP Náchod
8
GMVolosin LeonidCZE24372455Sk Ad Jicin
9
FMJuptner JanCZE23852367Tj Spartak Vrchlabi
10
FMCerveny MartinCZE238023692222 Sk Polabiny
11
Nguyen PiotrPOL23680
12
FMMudrak JosefCZE23442343Slavia Kromeriz
13
Piza VlastimilCZE23282323Sk Gordic Jihlava
14
Kovar VojtechCZE23282299Sk Litomerice
15
Cerveny PetrCZE23182308Tz Trinec
16
Ivekovic ZvonimirCRO23080
17
FMKarlik VladimirCZE22992305Slavia Kromeriz
18
FMRosko LubosCZE229222952222 Sk Polabiny
19
Vanek TomasCZE22922266Tj Glaverbel Czech Teplic
20
Urbanec LadislavCZE22872283Sachovy Klub Lokomotiva B
21
FMJedlicka AlesCZE227022662222 Sk Polabiny
22
Cechura PetrCZE22702254Sachova Skola Panda Rychn
23
Horak JiriCZE22472276Tj Slovan Jirkov
24
Vrana JanCZE223622311. Novoborsky Sk
25
FMFurman BorisRUS22240
26
FMKozak MilosCZE22122188Sk Litomerice
27
Soural JanCZE22072210Tj Praha-Pankrac
28
FMBartos JanCZE21972187Sk Litomerice
29
Vanek LadislavCZE21872191Kovohute Bridlicna
30
Hosticka FrantisekCZE21852188Tj Spartak Tos Zebrak
31
Radovic StefanSWE21660
32
Srejber MichalCZE21492177Tj Jiskra Horice V Podkrk
33
Simecek BohumilCZE21442152Tj Sokol Praha-Vrsovice
34
Krejci JanCZE21262125Tatran Litovel
35
Mojzis JanCZE21222126Tj Nachod
36
Ivekovic BozidarCRO21220
37
Hastik SvatoplukCZE21182100Sk Jesenik
38
Kracik TomasCZE21152115Sachova Skola Panda Rychn
39
Krutina IvanCZE21082082Sachovy Oddil Tj Dukla Pr
40
Stepan MichalCZE20902116Tj Slovan Broumov
41
Matyska JiriCZE20892083Sachovy Oddil Tj Dukla Pr
42
Soural KarelCZE20892075Sokol Cerveny Kostelec
43
Lizner MilanCZE20852082Tj Praha-Pankrac
44
Postupa PavelCZE20812076Sk Joly Lysa Nad Labem
45
Gromczak DariuszPOL20570
46
Sykora PetrCZE20532053Sachovy Oddil Tj Dukla Pr
47
Sakar MilosCZE20502022Sachovy Oddil Tj Dukla Pr
48
Hozda DavidCZE20492042Marty Banik Most
49
Vrnata JiriCZE20472024Tj Nachod
50
Pospech RadimCZE20292015Sachovy Oddil Tj Dukla Pr
51
Tejkal JiriCZE20092005Sk Loko Praha
52
Partys PetrCZE20041969Sk Borsice
53
Pinkava JosefCZE20021978Tj Nachod
54
Bednar JiriCZE19911943Tj Nachod
55
Vavra AntoninCZE19891976Sk Stare Mesto
56
Dudek WojciechPOL19800Tj Hronov
57
Sveda JiriCZE19671961Sk Unex
58
Nyvlt OttoCZE19601947Tj Nachod
59
Ivekovic BozidarCRO19540
60
Novotny JanCZE19531976Tj Nachod
61
Rehak JiriCZE19521862Tj Spartak Oez Letohrad
62
Hubacek OndrejCZE19452019Tj Jiskra Horice V Podkrk
63
Sedlacek JanCZE19421953Sk Ddm Trebechovice Pod O
64
Schejbal JosefCZE19401990Tj Hronov
65
Bazant ZdenekCZE19311902Tj Nachod
66
Gorecki JanuszPOL19280Tj Hronov
67
Martinovsky MiroslavCZE19121950Tj Jiskra Jaromer
68
Neubauer VilemCZE19001869Sk Hsm Trutnov
69
Kuru MartinCZE18981833Sokol Cerveny Kostelec
70
Rutter LidmilaCZE18881935Tj Jiskra Jaromer
71
Ivekovic AnaCRO18880
72
Horyna JosefCZE18871890Tj Sokol Praha-Vrsovice
73
Zizka JanCZE18801905Tj Sokol Vrchoviny
74
Vavrousek PetrCZE18631813Tj Spartak Chocen
75
Duch RobertCZE18571871Tj Hronov
76
Rychtecky PavelCZE18501816Sk Teplarna Praha-Malesic
77
Burdilak MilanCZE18251853Tj Nachod
78
Dusbaba PetrCZE18251818Tj Nachod
79
Ivekovic TihanaCRO18060
80
Cap JaroslavCZE17911799Tj Hronov
81
Pribyl JaroslavCZE17811815Tj Nachod
82
Tsapanidis VasilisCZE17541806Sk Lipa
83
Cvejn JaroslavCZE17521672Tj Spartak Rychnov Nad Kn
84
Simacek VaclavCZE17421722Sk Sokol Klatovy
85
Svoboda ZdenekCZE17171725Sk Motorlet Praha
86
Vagner PatrikCZE17121670Tj Nachod
87
Machan JanCZE16441805Sachova Skola Panda Rychn
88
Sladek OldrichCZE01888Tj Jawa Brodce
89
Gogela JanCZE01884Tj Hronov
90
Vacek JaroslavCZE01619Sokol Cerveny Kostelec
91
Michl ZdenekCZE01607Tj Jiskra Jaromer
92
Sroubova LenkaCZE01563Tj Kosutka Plzen O.S.
93
Precechtel PavelCZE01518Kovohute Bridlicna
94
Drasnar PavelCZE01494Tj Sokol Vrchoviny
95
Saucuk MartinCZE01478Sokol Nachod
96
Gregor JiriCZE01466Sachova Skola Panda Rychn
97
Kozusek DanielCZE01459Sachova Skola Panda Rychn
98
Kysilko JaroslavCZE01412Sokol Cerveny Kostelec
99
Svetinsky VladimirCZE01345Sokol Cerveny Kostelec
100
Gol JanCZE00Tj Slovan Broumov
101
Horak AlesCZE00Tj Sokol Udlice
102
Ivekovic StjepanCRO00
103
Ivekovic ZvjezdanaCRO00
104
Sroub JaroslavCZE00Tj Kosutka Plzen O.S.
Advertisement