42nd Chess Olympiad 2016 Women Ostatnia aktualizacja strony13.09.2016 14:54:18, Creator/Last Upload: Dipl.Ing.Heinz Herzog
Składy drużyn z wynikami indywidualnymi - Women
10. Georgia (GEO / Śr.Rg.:2486, Kapitan: Jojua Davit / TB 1: 15 / TB 2: 356,5) |
Szach | | Nazwisko | Rg | Fed | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Pkt | Partie | Rp | w | we | w-we | K | rtg+/- |
1 | GM | Dzagnidze Nana | 2522 | GEO | | ½ | 1 | 1 | ½ | 1 | ½ | ½ | ½ | 0 | | 5,5 | 9 | 2409 | 5,5 | 6,66 | -1,16 | 10 | -11,6 |
2 | IM | Javakhishvili Lela | 2486 | GEO | 1 | | ½ | 1 | 1 | ½ | ½ | ½ | ½ | 0 | 1 | 6,5 | 10 | 2353 | 6,5 | 7,80 | -1,30 | 10 | -13 |
3 | GM | Khotenashvili Bela | 2463 | GEO | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | | 0 | 1 | 1 | ½ | ½ | 7 | 10 | 2310 | 7 | 8,34 | -1,34 | 10 | -13,4 |
4 | IM | Batsiashvili Nino | 2474 | GEO | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 | 10 | 2533 | 9 | 8,37 | 0,63 | 10 | 6,3 |
5 | IM | Melia Salome | 2419 | GEO | 1 | 0 | | | | ½ | ½ | | | | ½ | 2,5 | 5 | 2138 | 2,5 | 4,09 | -1,59 | 10 | -15,9 |
Informacje o zawodniku
Dzagnidze Nana GM 2522 GEO Rp:2409 |
Rd | SNr | | Nazwisko | Rg | Fed | Rp | Pkt | Wyn. | Szach |
2 | 109 | WIM | Frayna Janelle Mae | 2281 | PHI | 2409 | 7 | w ½ | 1 |
3 | 142 | WIM | Narva Mai | 2238 | EST | 2198 | 4 | s 1 | 1 |
4 | 190 | WGM | Mona Khaled | 2175 | EGY | 2051 | 5 | w 1 | 1 |
5 | 40 | WGM | Cori T. Deysi | 2402 | PER | 2419 | 8,5 | s ½ | 1 |
6 | 100 | WGM | Mamedjarova Zeinab | 2295 | AZE | 2329 | 4,5 | w 1 | 1 |
7 | 59 | GM | Peng Zhaoqin | 2368 | NED | 2422 | 5 | s ½ | 1 |
8 | 54 | IM | Lujan Carolina | 2378 | ARG | 2406 | 6 | w ½ | 1 |
9 | 107 | WGM | Geldiyeva Mahri | 2285 | TKM | 2273 | 6 | w ½ | 1 |
10 | 6 | GM | Kosteniuk Alexandra | 2538 | RUS | 2523 | 6 | s 0 | 1 |
Javakhishvili Lela IM 2486 GEO Rp:2353 |
Rd | SNr | | Nazwisko | Rg | Fed | Rp | Pkt | Wyn. | Szach |
1 | 173 | WIM | Baklanova Tatiana | 2200 | UKR | 2124 | 5 | s 1 | 1 |
3 | 238 | WIM | Tsiganova Monika | 2095 | EST | 2155 | 5,5 | w ½ | 2 |
4 | 230 | WGM | Wafa Shrook | 2106 | EGY | 2142 | 6,5 | s 1 | 2 |
5 | 200 | WIM | Chumpitaz Ann | 2150 | PER | 2122 | 5,5 | w 1 | 2 |
6 | 64 | WGM | Mammadzada Gunay | 2361 | AZE | 2387 | 5,5 | s ½ | 2 |
7 | 93 | WGM | Haast Anne | 2306 | NED | 2339 | 5,5 | w ½ | 2 |
8 | 118 | WIM | Zuriel Marisa | 2272 | ARG | 2147 | 3,5 | s ½ | 2 |
9 | 276 | WFM | Ovezdurdiyeva Jemal | 2031 | TKM | 2129 | 5,5 | s ½ | 2 |
10 | 10 | GM | Gunina Valentina | 2520 | RUS | 2643 | 8 | w 0 | 2 |
11 | 80 | WGM | Theissl Pokorna Regina | 2331 | AUT | 2265 | 4,5 | w 1 | 1 |
Khotenashvili Bela GM 2463 GEO Rp:2310 |
Rd | SNr | | Nazwisko | Rg | Fed | Rp | Pkt | Wyn. | Szach |
1 | 349 | | Lagutina Olga | 1910 | RUS | 1846 | 4 | w 1 | 2 |
2 | 215 | WIM | Fronda Jan Jodilyn | 2128 | PHI | 2268 | 6 | s 0 | 2 |
3 | 296 | | Olde Margareth | 2003 | EST | 2193 | 5,5 | s 1 | 3 |
4 | 278 | WIM | Sherif Amina | 2028 | EGY | 1914 | 2,5 | w 1 | 3 |
5 | 237 | WFM | Aliaga Fernandez Ingrid Y | 2096 | PER | 2245 | 7,5 | s 1 | 3 |
7 | 129 | IM | Lanchava Tea | 2258 | NED | 2401 | 6,5 | s 0 | 3 |
8 | 178 | WIM | Fernandez Maria Florencia | 2189 | ARG | 2219 | 5,5 | w 1 | 3 |
9 | 284 | WFM | Atabayeva Gozel | 2021 | TKM | 2072 | 5 | w 1 | 3 |
10 | 15 | WGM | Goryachkina Aleksandra | 2475 | RUS | 2328 | 4,5 | s ½ | 3 |
11 | 165 | WIM | Newrkla Katharina | 2214 | AUT | 2174 | 5 | s ½ | 2 |
Batsiashvili Nino IM 2474 GEO Rp:2533 |
Rd | SNr | | Nazwisko | Rg | Fed | Rp | Pkt | Wyn. | Szach |
1 | 343 | | Myronenko Natalya | 1922 | UKR | 1861 | 5,5 | s 1 | 3 |
2 | 252 | | Bernales Christy Lamiel | 2065 | PHI | 2087 | 1,5 | w 1 | 3 |
3 | 292 | WFM | Narva Regina | 2009 | EST | 1940 | 2,5 | w 1 | 4 |
4 | 327 | WIM | Elansary Eman | 1949 | EGY | 1967 | 5 | s 1 | 4 |
5 | 263 | WFM | Felix Vega Aurora Edith | 2053 | PER | 2040 | 4,5 | w 1 | 4 |
6 | 96 | WGM | Mammadova Gulnar | 2304 | AZE | 2559 | 7 | w 0 | 3 |
8 | 161 | WIM | Martinez Ayelen | 2219 | ARG | 2282 | 6,5 | s 1 | 4 |
9 | 234 | WFM | Hallaeva Bahar | 2103 | TKM | 2252 | 6 | s 1 | 4 |
10 | 22 | WGM | Girya Olga | 2452 | RUS | 2352 | 4,5 | w 1 | 4 |
11 | 159 | WFM | Exler Veronika | 2220 | AUT | 2123 | 5,5 | w 1 | 3 |
Melia Salome IM 2419 GEO Rp:2138 |
Rd | SNr | | Nazwisko | Rg | Fed | Rp | Pkt | Wyn. | Szach |
1 | 403 | | Gonchar Svitlana | 1807 | UKR | 1730 | 5 | w 1 | 4 |
2 | 224 | WIM | Secopito Catherine | 2119 | PHI | 2275 | 7 | s 0 | 4 |
6 | 97 | WGM | Kazimova Narmin | 2302 | AZE | 2293 | 4,5 | s ½ | 4 |
7 | 148 | FM | Kazarian Anna-Maja | 2231 | NED | 2233 | 5 | w ½ | 4 |
11 | 285 | WFM | Hapala Elisabeth | 2021 | AUT | 2072 | 4,5 | s ½ | 4 |
Pary na szachownicach - Women
1. Runda w dniu 2016/09/02 o 15:00 |
Szach | 70 | ICCD (ICCD) | - | 4 | Georgia (GEO) | 0 : 4 |
5.1 | WIM | | - | IM | | 0 - 1 |
5.2 | | | - | GM | | 0 - 1 |
5.3 | | | - | IM | | 0 - 1 |
5.4 | | | - | IM | | 0 - 1 |
2. Runda w dniu 2016/09/03 o 15:00 |
Szach | 4 | Georgia (GEO) | - | 46 | Philippines (PHI) | 1½:2½ |
5.1 | GM | | - | WIM | | ½ - ½ |
5.2 | GM | | - | WIM | | 0 - 1 |
5.3 | IM | | - | | | 1 - 0 |
5.4 | IM | | - | WIM | | 0 - 1 |
3. Runda w dniu 2016/09/04 o 15:00 |
Szach | 56 | Estonia (EST) | - | 4 | Georgia (GEO) | ½ :3½ |
18.1 | WIM | | - | GM | | 0 - 1 |
18.2 | WIM | | - | IM | | ½ - ½ |
18.3 | | | - | GM | | 0 - 1 |
18.4 | WFM | | - | IM | | 0 - 1 |
4. Runda w dniu 2016/09/05 o 15:00 |
Szach | 4 | Georgia (GEO) | - | 53 | Egypt (EGY) | 4 : 0 |
19.1 | GM | | - | WGM | | 1 - 0 |
19.2 | IM | | - | WGM | | 1 - 0 |
19.3 | GM | | - | WIM | | 1 - 0 |
19.4 | IM | | - | WIM | | 1 - 0 |
5. Runda w dniu 2016/09/06 o 15:00 |
Szach | 41 | Peru (PER) | - | 4 | Georgia (GEO) | ½ :3½ |
14.1 | WGM | | - | GM | | ½ - ½ |
14.2 | WIM | | - | IM | | 0 - 1 |
14.3 | WFM | | Aliaga Fernandez Ingrid Y |
| - | GM | | 0 - 1 |
14.4 | WFM | | - | IM | | 0 - 1 |
6. Runda w dniu 2016/09/08 o 15:00 |
Szach | 4 | Georgia (GEO) | - | 16 | Azerbaijan 1 (AZE) | 2 : 2 |
4.1 | GM | | - | WGM | | 1 - 0 |
4.2 | IM | | - | WGM | | ½ - ½ |
4.3 | IM | | - | WGM | | 0 - 1 |
4.4 | IM | | - | WGM | | ½ - ½ |
7. Runda w dniu 2016/09/09 o 15:00 |
Szach | 21 | Netherlands (NED) | - | 4 | Georgia (GEO) | 2½:1½ |
5.1 | GM | | - | GM | | ½ - ½ |
5.2 | WGM | | - | IM | | ½ - ½ |
5.3 | IM | | - | GM | | 1 - 0 |
5.4 | FM | | - | IM | | ½ - ½ |
8. Runda w dniu 2016/09/10 o 15:00 |
Szach | 4 | Georgia (GEO) | - | 26 | Argentina (ARG) | 3 : 1 |
10.1 | GM | | - | IM | | ½ - ½ |
10.2 | IM | | - | WIM | | ½ - ½ |
10.3 | GM | | - | WIM | | Fernandez Maria Florencia |
| 1 - 0 |
10.4 | IM | | - | WIM | | 1 - 0 |
9. Runda w dniu 2016/09/11 o 15:00 |
Szach | 4 | Georgia (GEO) | - | 52 | Turkmenistan (TKM) | 3 : 1 |
7.1 | GM | | - | WGM | | ½ - ½ |
7.2 | IM | | - | WFM | | ½ - ½ |
7.3 | GM | | - | WFM | | 1 - 0 |
7.4 | IM | | - | WFM | | 1 - 0 |
10. Runda w dniu 2016/09/12 o 15:00 |
Szach | 3 | Russia (RUS) | - | 4 | Georgia (GEO) | 2½:1½ |
3.1 | GM | | - | GM | | 1 - 0 |
3.2 | GM | | - | IM | | 1 - 0 |
3.3 | WGM | | - | GM | | ½ - ½ |
3.4 | WGM | | - | IM | | 0 - 1 |
11. Runda w dniu 2016/09/13 o 11:00 |
Szach | 4 | Georgia (GEO) | - | 35 | Austria (AUT) | 3 : 1 |
8.1 | IM | | - | WGM | | 1 - 0 |
8.2 | GM | | - | WIM | | ½ - ½ |
8.3 | IM | | - | WFM | | 1 - 0 |
8.4 | IM | | - | WFM | | ½ - ½ |
|
|
|
|