Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 05:34:54
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Acasa
Baza de date a turneului
Campionatul Austriei
Fotografii
FAQ
Inregistrare online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:
3.Schnellschach Südburgenlandcup 3.Turnier des SC Oberwart
Ultima actualizare30.07.2016 20:28:39, Creator/Last Upload: Klemi1968
Search for player
Cautare
Lista de start
Nr.
Numele
Fide ID
FED
Rtg.
Club/Oras
1
Penker Harald
1612620
AUT
2070
Sk Ba-Ca Oberwart
2
Schwartz Christian
1638114
AUT
2051
Sk Zwettl, Noe
3
Pitzl Konstantinos Mag.
1627112
AUT
1983
Sk Stegersbach
4
Benkö Markus
1618326
AUT
1951
Sk Ba-Ca Oberwart
5
Troester Franz
1628909
AUT
1802
Soechau
6
Somogyi Jürgen
1607804
AUT
1801
Sk Ba-Ca Oberwart
7
Heitzinger Manfred
AUT
1764
Sc Boeheimkirchen
8
Somogyi Adolf
1612743
AUT
1746
Sk Ba-Ca Oberwart
9
Hadl Johann DI.
1609416
AUT
1730
Fürstenfeld
10
Murlasits Martin Iii
1616722
AUT
1712
Sk Stegersbach
11
Hupfer Georg Mag.
1606964
AUT
1698
Sk Ba-Ca Oberwart
12
Dreher David
AUT
1697
Güssing Gardez
13
Kowarsch Peter
1608649
AUT
1695
Blackburne Nickelsdorf
14
Ardelt Hannes
1640712
AUT
1683
Sc Kirchberg/Pielach
15
Murlasits Martin Ii
1611747
AUT
1660
Sk Ba-Ca Oberwart
16
Glavanich Johann
1619926
AUT
1628
Sv Wulkaprodersdorf
17
Holler Walter
1648624
AUT
1571
Soechau
18
Schneider Erwin
1634917
AUT
1564
Sv Kleinpetersdorf/Kleinzicken
19
Hebenstreit Heinz
1636120
AUT
1547
20
Koller David Mag.
1607944
AUT
1546
Sk Ba-Ca Oberwart
21
Katter Katharina
1642626
AUT
1542
Styria Graz
22
Kahr Christian
1645145
AUT
1517
Soechau
23
Katter Marlene
1648691
AUT
1490
Styria Graz
24
Marakovits Rainer
1624199
AUT
1414
Sk Stegersbach
25
Marakovits Nico
1653253
AUT
1384
Güssing Gardez
26
Marakovits Klemens Ing.
1653245
AUT
1376
Güssing Gardez
27
Kraxner Otmar Dr.
AUT
1368
Sv Kleinpetersdorf/Kleinzicken
28
Saeckl Guenther
1648870
AUT
1340
Esv Austria Graz
29
Stephanek Roman
1634925
AUT
1284
Sv Kleinpetersdorf/Kleinzicken
30
Stenitzer Wilibald
1648667
AUT
1278
Soechau
31
Schmidt Harald
1653261
AUT
1273
Sc Pinggau-Friedberg
32
Reichl Christian
AUT
1221
33
Hanzl Hubert
1634623
AUT
1216
Güssing Gardez
34
Böheim Ernst
1653237
AUT
1182
Sc Pinggau-Friedberg
35
Böheim Paul
1651560
AUT
1006
Sc Pinggau-Friedberg
36
Schmidt Lukas Armin
AUT
800
37
Hebenstreit Walter
AUT
0
38
Tschirch Marc
AUT
0
Sk Ba-Ca Oberwart
Serverul Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Legal details/Terms of use