Logged on: Gast
Servertime 09.05.2024 23:57:57
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Acasa
Baza de date a turneului
Campionatul Austriei
Fotografii
FAQ
Inregistrare online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:
Международный шахматный турнир "Гродно-Опен-2016" Турнир А
Ultima actualizare31.07.2016 15:28:49, Creator/Last Upload: BELARUS CHESS FEDERATION
Search for player
Cautare
Lista de start
Nr.
Numele
Fide ID
FED
Rtg.
1
IM
Aliavdin Nikolai
13502883
BLR
2372
2
Olhovik Andrei
13507397
BLR
2308
3
Veremeichik Vladimir
13500384
BLR
2297
4
Maljush Andrej
13500724
BLR
2284
5
Babenkov Pavel
13511920
BLR
2165
6
Kusenkova Natallia
13506501
BLR
2114
7
Elkin Leonid
13501240
BLR
2071
8
Klachkou Tsimafei
13508717
BLR
1997
9
Karnaushanka Yury
13516116
BLR
1932
10
Denisik Sergei
13511297
BLR
1925
11
Dektiarov Yaroslav
34115789
RUS
1903
12
Aksenevich Yury
13508911
BLR
1895
13
Artsiomau Stanislau
13510045
BLR
1885
14
Astapenko Ivan
13507010
BLR
1874
15
Ilyuchyk Yana
13508407
BLR
1861
16
Vitalisov Ivan
13516760
BLR
1829
17
Shapkin Alexander
13507206
BLR
1818
18
Dabkus Roman
13507290
BLR
1784
19
Abrazevich Yauheni
13512609
BLR
1774
20
Vainerchuk Raman
13510649
BLR
1746
21
Staravoitava Hanna
13516205
BLR
1717
22
Zeliantsova Kseniya
13512617
BLR
1675
23
Datsun Nadezhda
13513605
BLR
1670
24
Bezenson Anton
13510703
BLR
1669
25
Mikhalionak Alena
13511424
BLR
1637
26
Kolosovskaya Olga
13514105
BLR
1609
27
Stsepkina Yauheniya
13510029
BLR
1588
28
Holupko Daniil
13512668
BLR
1567
29
Leonova Ameliya
13512730
BLR
1513
30
Vainerchuk Barys
13512595
BLR
1480
31
Pogorelskaya Veronika
13516493
BLR
1401
32
Moroz Ekaterina
13514121
BLR
1398
33
Pham Van Roanh
13516361
BLR
1387
34
Avdevich Svetlana
BLR
0
35
Beliaev Gordey
BLR
0
36
Chan Thanh Son
BLR
0
37
Finskiy Daniil
BLR
0
38
Klachkou Platon
13514180
BLR
0
39
Klintsevich Andrei
BLR
0
40
Kozlovskaia Olga
BLR
0
41
Martsynkevich Viktar
13519107
BLR
0
42
Pilipenko Denis
BLR
0
43
Povod Igor
13514830
BLR
0
44
Shuliakovski Ilia
BLR
0
45
Statkevich Daniil
13511360
BLR
0
46
Sytyi Alexsader
BLR
0
47
Woronis Sabrina
21846154
POL
1158
Serverul Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Legal details/Terms of use