Бележка: За да намали натоварването на сървъра от дневните индексирания на Google, Yahoo и др., всички турнири, по-стари от 2 седмици (крайна дата) се показват след кликане на бутона:


покажи данните за турнира
 

U08 14. European Union Youth Championship

Последно обновяване11.08.2016 11:21:57, Creator/Last Upload: hr. erich gigerl

Преглед на играч за BUL

BUL
СтНоNameRtgIФЕД123456789Т.Rk.RpKrtg+/-Група
6Petrov Anton1836BUL11½00½11½5,5618884032,80EU 14
12Grabcheva Natalia1686BUL1000101003,017151740-84,40EU 14
1Petkov Momchil1997BUL1111111119,0124394051,60EU 12
4Andonova Ivanina1413BUL0½1100½115,010135340-13,20EU 10
20Raychinov Antoan0BUL1000100002,02190900,00EU 10
2Todev Simeon1498BUL1111111119,0120054018,40EU 08
6Azmanov Vincent0BUL1000111015,07126400,00EU 08

Резултати от последния кръг при BUL

Кр.МасаNo. NameRtgТ. РезултатТ. NameRtg No.
912
Todev Simeon14988 1 - 04 Kumin Jure0
13
966
Azmanov Vincent04 1 - 01 Kumin Eva0
12
9510
Maiberg Leon12314 0 - 14 Andonova Ivanina1413
4
91021
Strohschneider Leon03 1 - 02 Raychinov Antoan0
20
911
Petkov Momchil19978 1 - 05 Rosol Alexander1779
4
935
Brilej Jaka18836 ½ - ½5 Petrov Anton1836
6
9712
Grabcheva Natalia16863 0 - 1 Melaugh Gavin1646
14

Детайли за играч BUL

Кр.СтНоNameRtgIФЕДТ.Рез.w-weKrtg+/-
Todev Simeon 1498 BUL Rp:2005 Т. 9,0
110Englisch Tobias0AUT4,5s 1
26Azmanov Vincent0BUL5,0w 1
316Szigeti Adam0AUT5,0s 1
45Lazniewska Zofia1123POL6,0w 10,09403,60
515Shi William0AUT7,0s 1
64Sosovickova Martina1148SVK4,0w 10,11404,40
73Taus Zdenek1310CZE5,0s 10,264010,40
811Jetzl Julian0AUT5,0w 1
913Kumin Jure0SLO4,0w 1
Azmanov Vincent 0 BUL Rp:1264 Т. 5,0
114Schilay Vinzenz0GER5,0s 1
22Todev Simeon1498BUL9,0s 0
311Jetzl Julian0AUT5,0w 0
413Kumin Jure0SLO4,0w 0
58Burdot Yvan0LUX3,0s 1
67Binz Norris0SUI3,0w 1
74Sosovickova Martina1148SVK4,0s 1
85Lazniewska Zofia1123POL6,0w 0
912Kumin Eva0SLO1,0w 1
Andonova Ivanina 1413 BUL Rp:1353 Т. 5,0
114Wendl Philipp1153AUT5,0s 0-0,8240-32,80
27Chung Ethan Cheung Jing1343WLS5,0w ½-0,1040-4,00
317Boyle Anna0WLS4,5s 1
42Vicze Kata1495AUT4,5s 10,614024,40
511Nareks Matic1217SLO6,0w 0-0,7540-30,00
621Strohschneider Leon0GER4,0w 0
78Gschiel Alexander1310AUT4,5s ½-0,1440-5,60
81Waser Timon1496SUI4,0w 10,614024,40
910Maiberg Leon1231AUT4,0s 10,264010,40
Raychinov Antoan 0 BUL Rp:909 Т. 2,0
110Maiberg Leon1231AUT4,0w 1
22Vicze Kata1495AUT4,5s 0
315Anand Aryan1145SUI5,0w 0
416Smirnova Jekaterina1141EST3,5s 0
5-свободен- --- 1
61Waser Timon1496SUI4,0w 0
713Burdot Louis1202LUX3,5s 0
819Horn Sarah0AUT2,5w 0
921Strohschneider Leon0GER4,0s 0
Petkov Momchil 1997 BUL Rp:2439 Т. 9,0
116Vicze Zsofia1428AUT4,0w 10,08403,20
29Remenyik David1594IRL5,0s 10,08403,20
314Binz Lennox1478SUI5,5w 10,08403,20
42Schernthaner David1844AUT7,5s 10,304012,00
53Kovacs Patrik Zsolt1813HUN6,0w 10,264010,40
610Kristoferitsch Daniel1587AUT5,0s 10,08403,20
711Cwiek Ryszard1580POL5,5w 10,08403,20
87Putar Leon1647CRO5,0s 10,11404,40
94Rosol Alexander1779AUT5,0w 10,22408,80
Petrov Anton 1836 BUL Rp:1888 Т. 5,5
116Derevjanko Dmitri1543EST4,0w 10,15406,00
212Grabcheva Natalia1686BUL3,0s 10,304012,00
32Maetzkow Maximilian Paul2094GER6,5w ½0,324012,80
41O`gorman Tom2130IRL5,0s 0-0,1540-6,00
54Prato Simon2000AUT6,0s 0-0,2840-11,20
68Gombocz Zsofia1806HUN4,5w ½-0,0440-1,60
719Winkin Pol1391LUX4,0s 10,08403,20
810Dabic Stjepan1741CRO4,5w 10,374014,80
95Brilej Jaka1883SLO6,5s ½0,07402,80
Grabcheva Natalia 1686 BUL Rp:1517 Т. 3,0
13WFMSchulze Lara2019GER6,5s 10,884035,20
26Petrov Anton1836BUL5,5w 0-0,3040-12,00
34Prato Simon2000AUT6,0s 0-0,1440-5,60
417Pivec Naj1466SLO4,5w 0-0,7840-31,20
518Bitkova Elizavetta1433EST2,0s 10,19407,60
619Winkin Pol1391LUX4,0w 0-0,8540-34,00
720Raith Selina0AUT1,0w 1
813Fowler Hugo1651WLS2,5s 0-0,5540-22,00
914Melaugh Gavin1646IRL4,5w 0-0,5640-22,40