Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 14:00:36
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
Offene Tiroler Landesmeisterschaft 2016 im Schnellschach
Zadnja izmjena03.07.2016 17:18:00, Creator/Last Upload: Landesverband Tirol
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
Klub/Grad
1
IM
Platzgummer Fabian
1617222
AUT
2307
Raika Zell/Zillertal
2
FM
Gatterer Florian MMag.
811688
ITA
2279
Rochade Rum
3
Urankar Hans-Peter
4608321
GER
2238
Trimmelkam
4
Blaas Hansjörg
1607154
AUT
2205
Schwaz
5
FM
Schmidlechner Alexander
1605445
AUT
2189
Absam
6
Moroder Stefan
826537
ITA
2177
Rochade Rum
7
Binder Moriz
1616951
AUT
2176
Schwaz
8
MK
Sucher Johannes Mag.
1603906
AUT
2141
Innsbruck-Pradl
9
Jedinger Andreas Mag.
1605135
AUT
2113
Rochade Rum
10
Babinetz Rainer
1606620
AUT
1983
Rochade Rum
11
Karrer Georg
1615440
AUT
1976
Langkampfen
12
Atzl Florian
1635891
AUT
1969
Schachklub Kufstein
13
Streiter Gerhard
1621530
AUT
1968
Schwaz
14
Schnabl Andreas Dr.
1621238
AUT
1967
Absam
15
Baumgartner Armin
1617176
AUT
1959
Freibauer Innsbruck
16
Fritz Josef
1621246
AUT
1940
Raiffeisen Wattens
17
Wetscher Wolfgang
1604384
AUT
1940
Absam
18
Pali Philipp
1637843
AUT
1910
Jugendschachklub Landeck
19
Anegg Richard
1615769
AUT
1862
Absam
20
Kruckenhauser Arthur
1642812
AUT
1823
Verein Für Jugendschach Kundl
21
Handl Hans
1619179
AUT
1771
Hak/Has Innsbruck
22
Erlacher Herbert
1614533
AUT
1760
Schwaz
23
Wischounig Laurin
1648209
AUT
1663
Tiroler Schachschule
24
Pescoller Peter
1625802
AUT
1625
Psv Tirol
25
Röck Vanessa
1630423
AUT
1620
Jugendschachklub Landeck
26
Schwarz Benedikt
1643932
AUT
1603
Absam
27
3N
Delago Elisabeth
ITA
1533
BZ
28
Wischounig Josef
AUT
1484
Tiroler Schachschule
29
Schwaizer Herbert
AUT
1192
Absam
30
Jedinger Daniel
AUT
975
Bretze Hall In Tirol
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
masthead