Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 10:57:11
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
Cup RTSOP Rapid 2016 3
Son yeniləmə26.05.2016 14:45:18, Müəllif/Son yükləmə: BELARUS CHESS FEDERATION
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
FideID
FED
Rtg
1
FM
Borsuk Yuriy
13504703
BLR
2374
2
IM
Meribanov Vitaly
13504363
BLR
2363
3
IM
Smirnov Valerij
13500350
BLR
2303
4
Filipets Egor
13503928
BLR
2268
5
GM
Lutsko Igor
13500716
BLR
2243
6
Vashchilov Sergey
13506676
BLR
2080
7
Litvinenko Alexander
13504681
BLR
2028
8
Khrapko Marharyta
13510657
BLR
1948
9
Kozlov Aleksandr V
13513346
BLR
1931
10
Masjuk Vladimir
13506722
BLR
1923
11
Ratkovich Igor
13500872
BLR
1922
12
Sarichev Sergey
13501640
BLR
1922
13
Gordeenja Valerij
13502107
BLR
1908
14
Vakhitov Dzmitri
13510282
BLR
1891
15
Zhukovski Viktor
13517937
BLR
1879
16
Sobol Dmitry
13506242
BLR
1861
17
Buzuk Rostislav
13503235
BLR
1849
18
Norov Artem
13504312
BLR
1849
19
Aniskevich Dmitry Val.
13517058
BLR
1829
20
Sloboda Vasilij
13518321
BLR
1827
21
Sergey Dmitriy
13508636
BLR
1782
22
AIM
Naumovich Yaroslav
13514563
BLR
1781
23
Kolodko Mikhail
13506560
BLR
1759
24
Buzhan Aleksandr
13510347
BLR
1757
25
Kirilin Dmitrij
13512722
BLR
1757
26
Sluchak Kiryl
13510061
BLR
1756
27
Demidov Vladimir
13515977
BLR
1718
28
Zhura Sergei
13518178
BLR
1695
29
Kireev Mihail
13515225
BLR
1689
30
Semko Pavel
13514130
BLR
1685
31
Gretsky Anton
13516272
BLR
1678
32
Bury Yahor
13509276
BLR
1677
33
Kondratovich Viktor
13515241
BLR
1667
34
Zhuravlev Fedor
13514750
BLR
1666
35
Shihov Viktor
13502549
BLR
1664
36
Kastiuk Nikolai
13516612
BLR
1663
37
Antonovich Aleksei
13513869
BLR
1646
38
Volkov Igor
13511769
BLR
1640
39
Bavin Leonid
13505360
BLR
1617
40
Kashtelyan Valentin
13507788
BLR
1604
41
Shusta Matsvei
13513443
BLR
1602
42
Guzei Aleksandr
13517848
BLR
1581
43
AIM
Drobyshevsky Vasily
13511041
BLR
1571
44
Sukalina Alina
13511734
BLR
1509
45
Gulik Igor
13509942
BLR
1503
46
Beliavskij Artem
13516744
BLR
1443
47
Titov Ivan
13516353
BLR
1437
48
Zhalalis Stanislav
13515349
BLR
1429
49
Gusev Leonid
13516000
BLR
1407
50
Kozlovski Sergei
BLR
1327
51
Litvin Viktor Vi
13516302
BLR
1241
52
Goncharov Igor
13515993
BLR
1231
53
Parhamovich Iryna
13512560
BLR
1182
54
Buzhan Egor
13514458
BLR
1152
55
Bury Gleb
BLR
0
56
Ermolovich Aleksandr
13517813
BLR
0
57
Kharlamov Vlad
BLR
0
58
Tihonovich Olga
13518330
BLR
0
59
Yurashkevich Vladislav
BLR
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri