Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

41. Přebor města Vsetína 2. - 9. 7. 2016 - turnaj A

Poslední aktualizace09.07.2016 14:16:49, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís. JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1
Roubalík Jakub322237CZE2397ŠK Zlín
2
IMJasný Stanislav311030CZE2367Beskydská šachová škola z.s.
3
IMWeinzettl Ernst1600575AUT2300Rakousko
4
FMMatras Ondřej309125CZE2275TJ Sokol Praha-Vršovice
5
FMKarlík Vladimír301027CZE2259Slavia Kroměříž
6
Eret Jonáš364495CZE2236ŠK Sokol Klatovy
7
FMFurman Boris4107187RUS2213Rusko
8
Húsek Martin384054CZE2195ŠK Staré Město
9
IMBabula Milan300632CZE2192TŽ Třinec
10
Kapusta Petr315222CZE2184Slavia Kroměříž
11
WFMBatyte Daiva12801860LTU2163Litva
12
Koutný Petr310743CZE2124TJ Vlčnov
13
Bosák Jan314692CZE2131Zbrojovka Vsetín
14
Havelka Ondřej349526CZE2111Mezinár. šach. škola Interches
15
Bzowski Blazej1104039POL2109Polsko
16
Eretová Jana303380CZE2090ŠK Sokol Klatovy
17
Fusková Martina300063CZE2077Beskydská šachová škola z.s.
18
Krejča Jakub365777CZE2075Sokol Hošťálková
19
Stančík Jakub381829CZE2064Zbrojovka Vsetín
20
Pýcha Patrik344630CZE2055TJ Spartak Vlašim
21
Zádrapa Radek321753CZE2040Zbrojovka Vsetín
22
Zajíček Petr304182CZE2033Zbrojovka Vsetín
23
Kubín Petr325040CZE2009Gumárny Zubří
24
Malinovský Petr314307CZE1998Lokomotiva Krnov
25
Skalský Alexandr381799CZE1993ŠK Staré Město
26
Hrabovský Vladimír306100CZE1953SK Brumov-Bylnice, z.s.
27
Kuchař Matěj358207CZE1928Beskydská šachová škola z.s.
28
Kovařík Matyáš350508CZE1920Zbrojovka Vsetín
29
Růčka Petr329541CZE1915TJ Sokol Valašská Bystřice
30
Gabryš Lukáš359076CZE1906Zbrojovka Vsetín
31
Holman Radek350460CZE1890SK EMKaD Holešov
32
Krejčok Tobiáš387380CZE1885Beskydská šachová škola z.s.
33
Růžičková Radka369853CZE1857TJ Jiskra Jaroměř
34
Staněk Petr347540CZE1838TJ Jiskra Jaroměř
35
Ambrožová Lucie378704CZE1823ŠK Staré Město
36
Gřesová Zuzana371661CZE1808Beskydská šachová škola z.s.
37
Vlachopulos Elefteris329665CZE1780ŠO TJ Karolinka
38
Horyna Josef316369CZE1766TJ Sokol Praha-Vršovice