Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 17:02:47
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
III OBERT ACTIU D’ESCACS CIUTAT D’AMPOSTA
Darrera actualització22.05.2016 21:22:48, Creador/Darrera càrrega: Ruben Morales Medel
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
8. Ronda El 2016/05/22 A les 18.15
T.
Núm.
Nom
Elo
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Elo
Núm.
1
10
Rodriguez Adell Aaron
2222
5½
0 - 1
6
MK
Esplugas Esteve Vicenç
2380
2
2
6
Garcia Jhoel
2293
6
½ - ½
5½
IM
Kovacevic Slobodan
2300
5
3
3
MK
Bru Rullo Llatzer
2330
5
1 - 0
5
Aubanell Ber Sergi
2092
13
4
4
MK
Panella Navarro Sergi
2314
5
1 - 0
4½
Adan Chavarria Pere
2230
9
5
16
Pamies Martinez Luis
2071
4½
0 - 1
4½
MK
Accensi Estrada M.Angel
2239
7
6
11
Cabrera Royo Rafel
2141
4
0 - 1
4½
FM
Zurano Lopez Pedro
2402
1
7
8
MK
Fernandez Alonso Miquel A.
2231
4
1 - 0
4
Trujillo Saavedra Ramiro
1922
23
8
12
Garcia Espelta Josep
2117
4
1 - 0
4
Aloy Lopez Xavier
1830
26
9
24
Fosch Ferre Arnau
1891
4
1 - 0
4
Biosca Caballe Nestor
2081
14
10
22
Pino Muñoz Francisca
1927
4
½ - ½
4
Salvado Obrero Ivan
2071
17
11
19
Bru Rullo Samuel
2022
4
1 - 0
4
Sanchez Gilabert Andrea
1797
30
12
15
Rius Guarch Daniel
2075
3½
1 - 0
3½
Pla Rofes Aleix
1793
31
13
27
Altabás Felipo Enoc
1827
3½
1 - 0
3½
Ferre Fornos J. Enric
2046
18
14
20
Carrete Recasens Jordi
1958
3
1 - 0
3
Monllau Paredes Moisés
1697
35
15
25
Oñate Mesa Carlos
1871
3
0 - 1
3
Greenaway Paul Christopher
1784
33
16
28
Rodriguez Sensano Manel
1803
3
0 - 1
3
Zhao Xijunkang
1372
46
17
29
Salvado Garcia Marc
1797
3
1 - 0
3
Pujol Biosca Joan
1597
43
18
45
Teply Koutsky David
1383
2½
0 - 1
3
Jovani Vilanova Albert
1662
40
19
39
Alberich González Elies
1662
2
0 - 1
2
Trujillo Saavedra Carlos Albe
1789
32
20
36
Reinaldos Reinaldos Sonia
1674
2
1 - 0
2
Mèlich Rallo Gerard
1665
38
21
41
Biosca Cid Merce
1652
2
1 - 0
2
González Reinaldos Óscar
1668
37
22
44
Zhao Xijunjie
1460
1
1 - 0
1
López Millán Cristian
1619
42
23
21
Salom Jovani Oriol
1934
2½
0
Sense emparellar
24
34
Querol Zamora Ivan
1764
0
0
Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Impressió