Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Praha - 12. Zlatá Praha UniCredit Rapid Open - Přebor Prahy v rapid šachu 18.06.2016

Poslední aktualizace25.06.2016 17:20:08, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís. JménoIDFideIDFEDRtgFIDERtgNpohlavíTypSkup.Klub/Místo
1
IMFrolov Artur014100134UKR24330
2
IMŠuráň Jan181305782CZE23572308ŠK JOLY Lysá nad Labem
3
IMKiss Pál0701475HUN23430
4
FMGregor Jiří357304638CZE22942284TJ Neratovice
5
FMKosanović Dragan0903884SRB23860
6
IMPřibyl Josef28300187CZE22542235S60TJ Neratovice
7
Postupa Pavel13539326410CZE22452249GROP Praha
8
FMMatras Ondřej3235309125CZE21852199TJ Sokol Praha-Vršovice
9
FMTáborský Rostislav780307491CZE21802270TJ Bohemians Praha
10
Janda Pavel1122307807CZE21512073TJ Spartak Sezimovo Ústí
11
Hostička František392302295CZE21282085S60ŠK JOLY Lysá nad Labem
12
Křivánek Vladimír11394326445CZE21092159DDM Praha 6
13
Kotrba Tomáš762302210CZE20992107Šachový klub Viktoria Žižkov Praha
14
CMVykydal František553301744CZE20862018S60Šachový klub Lokomotiva Brno
15
Beneš Petr536311812CZE20642062ŠK Dopravní podnik Praha
16
Větrovský Michal182303372CZE20562084SK Loko Praha
17
Postupa Martin13538325210CZE20442052GROP Praha
18
Janáček Jaroslav674306681CZE20041987ŠK Mahrla Praha
19
CMPetras Milan812306665CZE20031993Šachový klub Bohnice Praha
20
WCMTurková Karolína014916932SVK20030wLiptovská šachová škola/ŠK DP Praha
21
Koper Štefan1827306606CZE19711963S60ŠK Mahrla Praha
22
Steimar Miroslav1935343439CZE19691972S60Šachový klub Viktoria Žižkov Praha
23
Hořínek Karel1308323276CZE19491884Šachový klub Bohnice Praha
24
Hašpl Miroslav941319074CZE19481959S60ŠK Sokol Vyšehrad Praha
25
Tejkal Jiří1585308765CZE19381957S60Šachový klub Praha 4
26
Vladyka Václav2145312495CZE19291906ŠK Česká Lípa
27
Kovář Jan6444354015CZE19251928Šachový klub Černý Baron Praha
28
Sedlák Josef2293386774CZE19101870S60Šachový klub Bohnice Praha
29
Picek Miroslav2615325198CZE19001918TJ Sokol Mělník
30
Sviták David28827332046CZE18891907SK OAZA Praha
31
Růžička Ondřej19234328170CZE18661831ŠK Sokol Vyšehrad Praha
32
Bürgermeister Michal3477323608CZE18641872Šachy Povrly
33
Lexa Václav2650313661CZE18601853S60TJ Sokol Praha-Vršovice
34
Kindler Michal3878323707470CZE18492154Steinitz - Makabi Praha
35
Kalvach Ladislav2648317284CZE18351811S60ŠK Mahrla Praha
36
Žváček Antonín1455397873CZE18251851
37
Vítek Jan11114368040CZE18091831S60SK Lokomotiva Radlice Praha
38
Kunc Jan37262364045CZE18081746U20ŠK Praha-Smíchov
39
Šaur František2770383805CZE18071799S60TJ Sokol Praha-Vršovice
40
Kovář Zdeněk38527378305CZE18061751Unichess Praha
41
Bílý Michal0383724CZE17920
42
Barabas Aleš36698353396CZE17901835ŠK Dopravní podnik Praha
43
Slovák Kilián32007365440CZE17822024U20Sokol Praha-Kobylisy
44
Štěpánek Svatopluk2717326461CZE17801774ŠK Sokol Vyšehrad Praha
45
Krňák Vladimír2428349461CZE17641809S60Šachový klub Černý Baron Praha
46
Bartoš Miroslav4551368954CZE17441799TJ SVAH Všebořice
47
Lajsek Tomáš12815349747CZE17201744TJ Sparta Kutná Hora
48
Kvapil Jaroslav28107386448CZE17041650S60Sportovní klub Kbely Praha
49
Kühnmund Ivan40737393983CZE17001773S60Steinitz - Makabi Praha
50
Kureš Michael40825386065CZE16801633U15Šachový klub Lokomotiva Brno
51
Macek Oldřich20673339415CZE16721678T.J. Sokol Šumperk
52
Bartoň Milan2732349445CZE16671787S60ŠO Praga Praha
53
Veselský Jan29454303135CZE16511726ŠK Praha-Smíchov
54
Mokryk Radomyr014142104UKR16370
55
Jílek Jan4105123707518CZE16361636TJ Lokomotiva Liberec
56
Porteš Pavel8201368113CZE16121772ŠK Mlejn Praha
57
Kozlová Lucie31073349720CZE15961580wUnichess Praha
58
Šuráň ml. Jan38661368920CZE15901620U15ŠK PORG Praha
59
Vít Zdeněk137823706830CZE15821703S60Steinitz - Makabi Praha
60
Frajt Tomáš5799351520CZE15701566S60ŠO Praga Praha
61
Pipek Petr43618394025CZE15541686U20ŠK Sobotka 2009
62
Raba Milan16580377023CZE15421521S60Šachový klub Praha 4
63
Koršinskij Marek40883385735CZE14701450U15SK OAZA Praha
64
Valík Ondřej45101398560CZE14601476TJ Slavia Hradec Králové
65
Husa Daniel42235393487CZE14461602U15Unichess Praha
66
Koršinskij Nikolas40884385743CZE14451440U15SK OAZA Praha
67
Morávek Michael44532397733CZE13021339U15ŠK PORG Praha
68
Rezek Filip43903394092CZE12831289U15SK OAZA Praha
69
Mašková Markéta0378461CZE12720w
70
Rous Dominik16876375993CZE12131227U15ŠK PORG Praha
71
Hosová Sandra44902397717CZE11981221wU15Sokol Nebušice Praha
72
Kureš Miroslav4540823707844CZE11581164Šachový klub Lokomotiva Brno
73
Vávrová Jiřina41922391808CZE11151254wS60Šachový klub Praha 4
74
Macoun Jiří8189CZE01919S60Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
75
Tunega František11225388556CZE01725S60DDM Osek
76
Kalaidzidis Mikis3594323707780CZE01517Sokol Praha-Kobylisy
77
Holub Adam45368CZE01000U15Unichess Praha
78
Legkostup Maxim0CZE00
79
Morávek Jiří0397830CZE00ŠK PORG Praha
80
Pristas Maroš0CZE00
81
Pristas Maroš0CZE00U15
82
Sládek Václav0397865CZE00
83
Tůma Filip0CZE00U15