Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství ČR mužů a žen 2016

Poslední aktualizace08.05.2016 15:39:33, Creator/Last Upload: czech republic licence 65

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1GMBabula Vlastimil301264CZE25611. Novoborský ŠK
2GMMichalík Peter14907526CZE2552ŠK Třinec
3GMŠtoček Jiří304760CZE2534ŠK JOLY Lysá nad Labem
4GMCvek Robert307424CZE25231. Novoborský ŠK
5GMŽilka Štěpán315303CZE25181. Novoborský ŠK
6GMKrejčí Jan322156CZE2512ŠK JOLY Lysá nad Labem
7GMPolák Tomáš300560CZE2511ŠK Duras BVK
8IMPlát Vojtěch325740CZE2492ŠK JOLY Lysá nad Labem
9IMČernoušek Lukáš311707CZE2466ŠK Rapid Pardubice, o.s.
10IMŠimáček Pavel307165CZE2455ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
11GMJirovský Miloš303224CZE2454ŠK Rapid Pardubice, o.s.
12IMRašík Vítězslav300306CZE2451Šachový klub HM Ostrava
13FMVykouk Jan349658CZE2450CHESS MOST
14GMJansa Vlastimil300128CZE2447ŠK JOLY Lysá nad Labem
15IMZwardoň Vojtěch325511CZE2446Beskydská šachová škola z.s.
16IMKaňovský David316210CZE2441ŠK Slavoj Poruba
17FMMarek Matyáš335398CZE2435Mezinárodní šachová škola Interches
18GMVelička Petr300659CZE2432Šachový klub HM Ostrava
19FMKraus Tomáš331708CZE2426ŠK Mahrla Praha
20FMNguyen Thai Dai Van358878CZE2424ŠK JOLY Lysá nad Labem
21GMVokáč Marek300101CZE2422ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
22FMRýdl Jiří346390CZE2421TJ Spartak Vlašim
23IMKonopka Michal308633CZE2416ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
24GMVoloshin Leonid311111CZE2403ŠK AD Jičín
25IMDoležal Radoslav304735CZE2400TJ Praha-Pankrác
26GMMeduna Eduard300055CZE2392ŠK JOLY Lysá nad Labem
27GMBlatný Pavel300047CZE2370ŠK Duras BVK
28FMAdámek Jiří315702CZE2363ŠK Slavoj Poruba
29FMSvoboda Svatopluk14903563CZE2363ŠK Mahrla Praha
30GMLechtýnský Jiří300217CZE2358QCC České Budějovice
31IMPisk Petr304689CZE2355Beskydská šachová škola z.s.
32IMHausner Ivan300110CZE2351ŠK JOLY Lysá nad Labem
33WGMWorek Joanna1118080CZE2342ŠK Staré Město
34FMObšivač Josef303690CZE2339Agentura 64 Grygov
35FMPůlpán Jakub302759CZE23372222 ŠK Polabiny, z.s.
36FMCaletka Radomír321133CZE2331ŠK Slavoj Poruba
37IMMichenka Jozef301175CZE2317Šachový klub HM Ostrava
38FMRabatin Jakub329517CZE2299Beskydská šachová škola z.s.
39FMMalík Jan317500CZE2291ŠK Slavoj Poruba
40IMFreisler Pavel301477CZE2284ŠK Kladno
41Vybíral Zdeněk305200CZE2281QCC České Budějovice
42FMJedlička Aleš304824CZE22802222 ŠK Polabiny, z.s.
43FMHavelka Josef361097CZE2274TJ Lanškroun
44Postupa Pavel326410CZE2272GROP Praha
45Svatoš Jan304174CZE2264TJ Sokol Praha-Vršovice
46WGMRodshtein Tereza325449CZE2263SK Slavia Orlová
47FMBělunek Vladimír307432CZE2260Tatran Litovel
48Toman Jaroslav317365CZE2249ŠK Tachov
49WIMOlšarová Karolína320242CZE2234SK Slavia Orlová
50FMSobek Jaroslav301388CZE2229Šachový klub Karviná o.s.
51Dvořák Adam346497CZE2228Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
52Kubík Michael344320CZE2226Beskydská šachová škola z.s.
53WGMSikorová Olga307033CZE2222TŽ Třinec
54Miesbauer Jan367222CZE2217ŠK JOLY Lysá nad Labem
55FMVrána František302066CZE2207ŠK Staré Město
56Kula Dominik344338CZE2203Mezinárodní šachová škola Interches
57FMBartoš Jan315060CZE2197Unichess
58WFMRichterová Nataša350591CZE2187ŠK AD Jičín
59Židek Václav322644CZE2185Slezan Opava
60WGMKulovaná Eva318779CZE2163Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
61WFMMiturová Magdaléna330221CZE2157Slavoj Český Těšín
62WIMJaščenko Olga4135822CZE2154Unichess
63Kostka Vít349232CZE2148SK Slavia Orlová
64WFMKubíková Alena319872CZE2113Sokol Praha-Kobylisy
65WFMPýchová Nela351369CZE2074TJ Spartak Vlašim
66Zpěváková Jana334030CZE2055ŠK Staré Město
67Tůma Jan345903CZE2053TJ CHS Chotěboř
68Rozumek Vlastimil367940CZE2047MKS Vyškov
69Hladík Lumír306142CZE2013Viktorie Bohumín
70Suchomelová Simona348864CZE1915Šachový klub Světlá nad Sázavou
Advertisement