Logged on: Gast
Servertime 10.05.2024 02:29:09
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
I Obert d'escacs Ajuntament de Sant Gregori
Darrera actualització09.07.2016 19:36:53, Creador/Darrera càrrega: Jesús Caballero Maytin
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
3. Ronda
T.
Núm.
Nom
Gr
Tipus
Elo
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Gr
Tipus
Elo
Núm.
PGN
1
1
Molina Carretero Daniel
2318
2
1 - 0
2
Huici Bentue David
2108
6
PGN
2
7
Saurina Suñer Francesc Xavier
A
2093
2
½ - ½
2
MK
Casanellas Ruano Lluis
2241
2
PGN
3
3
Carrasco Holgado David
2214
2
1 - 0
2
Martin Fernandez Santiago
VET
A
2008
10
PGN
4
11
Notario Flechina Enric
B
1986
2
0 - 1
2
Castrillon Otero Javier
2185
4
PGN
5
5
Rovira Vila Jaume
U16
2109
2
0 - 1
2
Turón Crosa Isaac
U14
C
1820
19
6
9
Caballero Monteso Ricard
A
2020
1½
½ - ½
1
Moles Fuentes Jesus
A
2090
8
PGN
7
23
Garcia Castany Jose
VET
D
1779
1
0 - 1
1
Massaguer Soles Francesc
B
1981
12
PGN
8
13
Vidal Palou Jordi
B
1914
1
1 - 0
1
Moles Benali Joan
BU10
BA
1745
25
PGN
9
27
Farré I Benseny Miquel
BB
1690
1
0 - 1
1
Boubakha Mohamed
B
1905
14
PGN
10
15
Bordas Galobardes Miquel A.
C
1897
1
1 - 0
1
Viñolas Anglada Judit
U16
D
1719
26
PGN
11
29
Roqueta Maffei Oscar Nahuel
BB
1677
1
0 - 1
1
Foix Breto Antoni
C
1881
16
PGN
12
17
Alarcon Pages Salvador
C
1862
1
1 - 0
1
Pont I Teixidor Bernat
BB
1689
28
PGN
13
31
Coll Motjé Aniol
U14
C
1670
1
0 - 1
1
Garcia Calleja Rafael
VET
C
1848
18
PGN
14
33
Viñolas Anglada Laura
U14
C
1641
1
0 - 1
1
Gimenez Pau Daniel
C
1819
20
PGN
15
21
Bordas Galobardes Pere
C
1809
1
1 - 0
1
Coll Motje Biel
BU08
BD
1268
41
PGN
16
24
Garcia Moles Àlex
U16
D
1751
0
1 - 0
1
Casado Graboleda Jokin
BU10
BB
1664
32
PGN
17
37
Sunyer Fossa Guillem
BU10
BD
1375
0
0 - 1
0
Alcantarilla I López Daniel
1806
22
PGN
18
34
Jacomet Rodriguez Josep-M.
BU08
BC
1592
0
1 - 0
0
Mas Sunyer Robert
BU08
BD
1279
40
PGN
19
35
Vila I Bague Arnau
BU08
BC
1569
0
1 - 0
0
Coll Motje Jofre
BU08
BD
1268
42
PGN
20
39
Cordonet Vidal Jan
BU08
BD
1282
0
0 - 1
0
Barraca Borozenets Enric
BU10
BD
1463
36
PGN
21
30
Herce Carreras Javier
C
1676
½
0
Sense emparellar
22
38
Farres Gracia Ivan
BU08
BD
1312
0
0
Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Impressió