Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

Mistrovstvi Ceske republiky v sachu H8, D8 - Vyskov 2009

Last update 09.05.2009 14:27:36, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Starting rank

No.NameFEDRtgsexClub/City
1Pulpan MatejCZE1443MTj So A Ddm Chrudim
2Blazek MichalCZE1250MSk Ortex-Reta Hradec Kral
3Brejsa AdamCZE1250MTj Lanskroun
4Chlebek JanCZE1250MBeskydska Sachova Skola
5Dolansky LukasCZE1250MTj Spartak Kaplice
6Filip TomasCZE1250MBeskydska Sachova Skola
7Hurdzan TomasCZE1250MSk Sokol Klatovy
8Korenova MagdalenaCZE1250FTj Tourist Biomedica Rica
9Kosner RichardCZE1250MSokol Cerveny Kostelec
10Kupsa MatejCZE1250MTj Lanskroun
11Mencl FilipCZE1250MSk Line
12Oplustil DavidCZE1250MSokol Postoupky
13Smirova VeronikaCZE1250FBeskydska Sachova Skola
14Sramek VojtechCZE1250MSk Slavia Orlova
15Sykora MarekCZE1250MTj Bizuterie Jablonec N.n
16Zidek DanielCZE1250MBeskydska Sachova Skola
17Budik PavelCZE1100Mneregistrovany
18Cach OndrejCZE1100M2222 Sk Polabiny
19David MatejCZE1100MTj Spartak Vlasim
20Fojt OndrejCZE1100MSk Duras Bvk
21Glajc JiriCZE1100MBeskydska Sachova Skola
22Hanzlik AdamCZE1100MSk Revnice
23Haska FilipCZE1100MBeskydska Sachova Skola
24Havelka JonasCZE1100MQcc Ceske Budejovice
25Holasek VojtechCZE1100MTj Jiskra Usti Nad Orlici
26Jurasek VojtechCZE1100MSachovy Klub Lokomotiva B
27Kabelka TomasCZE1100MSk Ad Jicin
28Kanokova MartinaCZE1100FBeskydska Sachova Skola
29Koucha Maryam AminaCZE1100FSk Sokol Klatovy
30Kubacak DominikCZE1100MBeskydska Sachova Skola
31Kudelasek DaliborCZE1100MBeskydska Sachova Skola
32Masakova PetraCZE1100FSpartak Adamov
33Matickova SilvieCZE1100FSachklub Zs Hartmanice
34Mazourek BedrichCZE1100MTj Bohemians Praha
35Michalikova AnnaCZE1100FBeskydska Sachova Skola
36Pastrnek MichalCZE1100MTj Tourist Biomedica Rica
37Pelnar JanCZE1100MSokol Domazlice
38Petraskova ZuzanaCZE1100FTj Tourist Biomedica Rica
39Petrova EvaCZE1100FSk Sokol Klatovy
40Rohac PavelCZE1100MTj Spartak Vlasim
41Samanek JakubCZE1100MSk Medvedi Zvole
42Slavik MatejCZE1100MSk Ddm Plana U Mar.lazni
43Solc FilipCZE1100MSk Ortex-Reta Hradec Kral
44Soukup JiriCZE1100MSk Pyrit Pribram
45Steinbauer FilipCZE1100MSachklub Ceske Budejovice
46Vasek OndrejCZE1100MKk-Sk Osvetimany
47Vitova AnnaCZE1100FSk Zs M.horakove
48Zahradnik AlesCZE1100MSachy Povrly
49Zdych DanielCZE1100MTj Spartak Vlasim
50Zitny MichalCZE1100MSachovy Klub Lokomotiva B
51Bacovsky EmilCZE1000Mneregistrovany
52Becvarova NatalieCZE1000Fneregistrovana
53Bilek MarekCZE1000M2222 Sk Polabiny
54Brazda RichardCZE1000MSokol Zastavka
55Broz PetrCZE1000MSk Sklo-Bohemia Svetla N.
56Ciprys MatejCZE1000MTatran Postorna
57Doskocil VilemCZE1000MSk Ortex-Reta Hradec Kral
58Dostal AlesCZE1000MRetezarna Ceska Ves
59Drastichova AnezkaCZE1000FSlavia Havirov
60Hanelova MarieCZE1000FSk Medvedi Zvole
61Houser MilanCZE1000MSk Oaza Praha
62Hunkar MichaelCZE1000MS.K. 1923 Sokol Kyjov
63Jires JanCZE1000MSportovni Klub Ddm Vyskov
64Jiricek VojtechCZE1000MSokol Skalicka
65Kopcova LudmilaCZE1000FTJ Mittal Ostrava
66Lang DavidCZE1000Mneregistrovany
67Lebeda PetrCZE1000MTj Spartak Vlasim
68Marak VilemCZE1000MSk Medvedi Zvole
69Mares MiroslavCZE1000MTj Spartak Vlasim
70Nemcova KarinCZE1000FSk Oaza Praha
71Ochmyt JakubCZE1000MTz Trinec
72Rosenbaumova LeaCZE1000FSachovy Klub Zdice
73Roztocil MartinCZE1000MSK Zdice
74Sklenar OndrejCZE1000MSk Medvedi Zvole
75Svejnoha JakubCZE1000Mneregistrovany
76Trneny JiriCZE1000MSportovni Klub Ddm Vyskov
77Vavrinkova EliskaCZE1000FSachovy Klub Lokomotiva B
78Vojtkova AlzbetaCZE1000Fneregistrovana
79Vorisek JakubCZE1000MSachklub Leonardo
80Zavadil MatyasCZE1000MSk Duras Bvk
81Zukal KarelCZE1000Mneregistrovany