Бележка: За да намали натоварването на сървъра от дневните индексирания на Google, Yahoo и др., всички турнири, по-стари от 2 седмици (крайна дата) се показват след кликане на бутона:


покажи данните за турнира
 

7-ми мемориал "СТИЛЯН СТРУГОВ" 7th memorial Stiljan Strugov

Последно обновяване18.04.2016 07:39:32, Creator/Last Upload: bulgarian chess federation

Крайно класиране след 7 кръга

Rk.СтНо NameТипRtgIRtgNКлуб/ГрадТ.w-weKrtg+/-
12
IMКУКОВ Велислав23552383"Богомил Андонов" Кюстендил6,0-0,4710-4,7
29
Lika JakupS6119490Gostivar6,00,564022,4
34
NMАНГЕЛОВ ГеоргиS6121282149Благоевград5,50,512010,2
41
FMФИЛЕВ Георги23992393ЦСКА5,5-0,9320-18,6
513
БОЗОВ Димитър17511929Хаджидимово5,01,512030,2
619
ГЕОРГИЕВА Тони18731913"Беласица" Петрич5,01,332026,6
714
ДЖИНГЬОЗОВ Евлоги01929"Беласица" Петрич5,0
816
ТЕРЗИЕВ Димоb1217871923"Етър" Велико Търново5,00,534021,2
920
ПЕТКОВ Кирил01885Пазарджик5,0
1015
NMАНДРЕЕВ ДобротичS7318881928"Ан Пасан" София4,5-0,1420-2,8
113
Stojkoski Acko22230Gostivar4,5-1,6540-66,0
1210
ДИВИЗИЕВ Йордан01947"Пирин" Разлог4,0
1311
МАНДЖУКОВ СтоянS6317571940Благоевград4,00,474018,8
1427
КАЦАРСКИ Мартин01639"Пирин" Разлог4,0
1529
СТЕФАНОВ Георгиb1101394ЦСКА4,0
1647
ТОКОВ Антонио00"Беласица" Петрич4,0
1722
ГAЧЕВ Румен01877"Пирин" Разлог4,0
1824
СУДОВ Ибрахим01809"Ореляк" Лъжница4,0
195
ЕЛЧИНОВ Георги02067"Пирин" Разлог4,0
2046
ПАЧЕДЖИЕВ Младен00"Неврокоп 2009"4,0
2135
Merdjanoski Voislav00Gostivar4,0
227
КАРАИВАНОВ АтанасS6401999"Неврокоп 2009" Гоце Делчев4,0
2318
ШАРКОВ БориславS6301918"Пирин" Разлог3,5
2417
СИМЕОНОВ СветославS6717871920"Враца" Враца3,5-0,1620-3,2
2537
АТАНАСОВ Атанас M.S6600Пазарджик3,5
268
ПИНГОВ Красен18681959"Никополис" Гърмен3,0-0,5520-11,0
2723
ДЕДЕЕВ Мехмед01819"Ореляк" Лъжница3,0
2825
СТРУГОВ Стоян16141703"Никополис" Гърмен3,0-0,2520-5,0
2950
ХАДЖИЕВ Оруч00"Ореляк" Лъжница3,0
3040
ИБРАИМОВ ЮсеинS6100"Стрела" Вълкосел3,0
3128
ПЕНДЖАКОВ ИванS6701596"Пирин" Разлог3,0
3242
ИЛАНСКИ Муса00СОУ "Св. св. Кирил и Методи" Якоруд3,0
3348
ТОПУЗОВ СлавчоS6300"Добринище" Добринище3,0
3439
ГРОШ Мехмед00"Стрела" Вълкосел3,0
3532
ОГНЯНСКИ Християнb1001158"Виктори" Благоевград3,0
3649
УСЕВ Еджевит00Боголин3,0
3745
МИХАЙЛОВ Костадин00"Добринище" Добринище2,5
386
КРИВОШИЙСКИ Асен20021894Пазарджик2,5-0,6840-27,2
3930
ТРЕНДАФИЛОВ Пламенb1012891268ЦСКА2,5-0,0840-3,2
4053
СТАМБОЛИЙСКИ Радиb1000"Богомил Андонов" Кюстендил2,5
4126
ХАЛИЛОВ Румен01660"Неврокоп 2009" Гоце Делчев2,5
4244
МИТУШЕВ Адрианb800"Виктори" Благоевград2,5
4336
Sulejmoni Bajram00Gostivar2,0
4421
ХРИСТОВ д-р Антон01880"Беласица" Петрич2,0
4538
ГРОЗДИЛОВ Марио00"Пирин" Разлог2,0
4631
ЯНУШЕВА Валерияg1310321244"Виктори" Благоевград2,00,00400,0
4734
Ajdari Sedat00Gostivar2,0
4841
ИВАНОВ Любомир Л.b900"Виктори" Благоевград2,0
4954
АНГЕЛОВ Николайb800"Виктори" Благоевград2,0
5043
КАЙМАКАНСКИ Венциb900"Виктори" Благоевград1,5
5133
ГЕРГОВА Венетаg1001110"Виктори" Благоевград1,0
5252
ШАРАНСКИ Реджи00СОУ "Св. св. Кирил и Методи" Якоруд1,0
5351
ЦЕНКИН ЗдравкоS6500"Добринище" Добринище0,0
5412
АНДРЕЕВ Андрей01938"Неврокоп 2009" Гоце Делчев0,0