Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Sachovy festival mladeze BEZMEROV 2016 OPEN jednotlivcu U13

Poslední aktualizace24.07.2016 15:37:13, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 9

Search for player Hledej

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménoTyppohlavíFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 nwwew-weKrtg+/-
129
TRAVNICEK Krystof MikulasU13CZE1363ŠO Kunovice7,542,552086,5
29
OPLUSTIL PavelU13CZE1357Sokol Postoupky7,539490542,131,874074,8
31
SALGOVIC SimonU11SVK1616ŠK Doprastav Bratislava6,54253,5053,54,43-0,9340-37,2
46
VECERA DominikU11CZE1384Sokol Postoupky6,540520755,04-0,0440-1,6
513
BABULA VlastimilU11CZE1313ŠK Staré Město6,53950,5043,52,351,154046
14
JANIK Marek TobiasU09SVK1301CVČ Liptovský Mikuláš6,53950,50532,590,414016,4
72
HANZL TadeasU13BEL1579Watermael-Boitsfort6,536,5460645,01-1,0140-40,4
812
CERNY MichalU11CZE1320ŠK Zlín-Malenovice, z.s.6,535,546,5031,51,78-0,2840-11,2
94
SOSOVICKOVA JanaU11wSVK1410SZŠ Nová Dubnica, SK636,547,5063,54,18-0,6840-27,2
1021
HABINOVA AliceU11wCZE1216ŠK Kuřim, z.s.636,543,50411,09-0,0940-3,6
1115
ZUMRIK MarekU13SVK1283Martinská šachová Akademia63545,5031,51,460,04401,6
1219
HLADKY TadeasU09CZE1248Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.634,5450421,240,764030,4
1318
LAPCIK RomanU13CZE1248ŠK Staré Město63343031,51,050,454018
1420
MOHAPL TomasU09CZE1226Agentura 64 Grygov632,540,5052,52,250,254010
153
FAJA VilemU11CZE1488ŠK Lokomotiva Brno, z.s.5,54354,5063,54,26-0,7640-30,4
1633
RUZICKOVA EmaU11wCZE1240Agentura 64 Grygov5,53949084,5
1730
GREGURKOVA NikolaU13wCZE1339Agentura 64 Grygov5,538,548,5062,5
1817
ZUMRIK LukasU11SVK1249Martinská šachová Akademia5,538470421,640,364014,4
1928
SIMEK ViktorU09CZE1424ŠK Zlín-Malenovice, z.s.5,53748,5063
2011
JANIKOVA KatarinaU13wSVK1327CVČ Liptovský Mikuláš5,535,545,50311,22-0,2240-8,8
2110
KAPICAKOVA LuciaU09wSVK1329FTC Fiľakovo5,535,5450412,83-1,8340-73,2
2223
LUKAS VojtechU11CZE1168ŠK Staré Město5,534440300,50-0,5040-20
2327
SOSOVICKOVA MartinaU07wSVK1052SZŠ Nová Dubnica, SK541490841,602,404096
2425
KANAK MatyasU09CZE1146Beskydská šachová škola z.s.540500842,091,914076,4
2546
POSPISILOVA KarlaU13wCZE1047Sokol Postoupky536,548084
2639
MATUS JakubU09CZE1116Sokol Ústí53645,5073
2716
VAVRINKOVA MarieU09wCZE1259Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.533,5440100,77-0,7740-30,8
287
VAVRA JanU11CZE1383ŠK Staré Město533,5430422,89-0,8940-35,6
2922
MARAK JakubU11CZE1185SK EMKaD Holešov53341040,50,68-0,1840-7,2
3061
LICKA DenisU09CZE1000Beskydská šachová škola z.s.53241,5031
3163
PRAPIRNAJA JanaU11wBLR1000Strateg Minsk529,538,5010
325
KOVAR MatejU13CZE1408Sokol Ústí529370000,000,00400
3337
DORNAK JakubU13CZE1190Sokol Ústí528,535,5030
3424
MICHALKOVA Viktorie NelaU11wCZE1161ŠK Caissa Třebíč z.s.52736,50100,22-0,2240-8,8
3540
KUDLICKA RobertU13CZE1107SK Vyškov, z.s.4,536,546,5073,5
3665
RIABKOU ArtsiomU11BLR1000Strateg Minsk4,53240,5041,5
3742
RANDUS AntoninU11CZE1081Sokol Ústí4,531,539061,5
3834
GRYCMAN OndrejU11CZE1208Sokol Ústí4,53139,5030,5
398
TAUS ZdenekU07CZE1362Mezinárodní šachová škola Interches4,53040,50201,29-1,2940-51,6
4035
HOBZA VojtechU09CZE1208ŠK Zlín-Malenovice, z.s.4,52937020
4132
DAY TobiasU09CZE1250Unichess437,547051
4254
DASHYNSKI TsimafeiU11BLR1000Strateg Minsk43544051
4338
SLIVA OndrejU11CZE1168ŠK Teplice43442050
4431
NESPORA TatanaU11wCZE1264ŠK 1921 Zábřeh43342020
4558
HRBEK JachymU07CZE1000Unichess431,538,5040
4660
KARAPETSAS AthanasiosU09SVK1000Sks Dubnica nad Vahom42937030
4749
BABULA MatějU07CZE1000ŠK Staré Město428,537,5030
4836
KOPECKY MatejU09CZE1204Zbrojovka Vsetín428,536,5020
4941
PROCHAZKA OndrejU13CZE1084ŠK Zlín-Malenovice, z.s.42836010
5048
AFANASYEU PiotrU07BLR1000StrategMinsk424,533,5010
5147
CERNA TerezieU13wCZE1014ŠK Zlín-Malenovice, z.s.42028020
5244
KUBIN Tomas DanielU09CZE1062Sokol Postoupky3,53545061,5
5326
OMARSSON AdamU09ISL1061Taflfélag Huginn3,53342,5020,50,410,09403,6
5445
NOVOMESKA KarinU07wSVK1062Sk Štefanov3,52836030
5571
ZACKOVA AmelieU11wCZE1000Sokol Postoupky3,52835030
5653
COUFALOVA LauraU09wCZE1000ŠK Lokomotiva Brno, z.s.3,52735,5020
5770
TICHA SofieU09wCZE1000Beskydská šachová škola z.s.3,526,534,5000
5843
VANHARA LukasU11CZE1075Sokol Postoupky3,522,528020
5964
PRZYBYSZEWSKI MateuszU09BEL1000KS SK Mechelen32838010
6059
HRBKOVA JohanaU09wCZE1000Unichess32834,5010
6151
BOSERLE MartinU09CZE1000Sokol Postoupky32531,5030
6252
BUDINSKA AndreaU07wCZE1000Beskydská šachová škola z.s.32431,5020
6350
BOSERLE DanielU09CZE1000Sokol Postoupky32329,5010
6468
SVAB JakubU13CZE1000SK EMKaD Holešov32328000
6569
SVOBODA JakubU11CZE1000SK EMKaD Holešov321,527,5000
6666
SLIVOVA LindaU07wCZE1000ŠK Teplice321,526000
6767
SPACILOVA KlaraU09wCZE1000ŠK Staré Město2,527,534000
6862
OMARSSON JosefU07ISL1000Taflfélag Huginn225,532010
6957
HOBZA RichardU07CZE1000ŠK Zlín-Malenovice, z.s.224,531,5010
7055
HABINOVA EvaU09wCZE1000ŠK Kuřim, z.s.22329,5010
7156
HLADKA LeontynaU07wCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.12128,5010

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 01.12.2022 09:16
PixFuture exclusive partner, tiráž