Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 10:06:58
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
Fase prèvia Campionat de Catalunya d'Edats 2016 (Vallès Oriental-Osona-Maresme) Sub-10
Darrera actualització25.02.2016 15:12:15, Creador/Darrera càrrega: Escola d'Escacs d'Osona
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
5. Ronda El 2016/01/30 A les 16:00
T.
Núm.
Nom
Elo
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Elo
Núm.
1
4
Miró Arbelaes Aleix
1784
4
1 - 0
4
Casares Bonals Asier
1733
7
2
2
Parra Ordorica Arnau
1786
3
1 - 0
4
Puente Fernandez Lucas
1786
3
3
13
Navajas Álvarez Antoni
1691
3
0 - 1
3
Funes Ostos Aitor
1789
1
4
5
Esquivel Luque Diego
1738
3
+ - -
3
Garangou Jordán Adrià
1373
39
5
6
Gomez Gonzalez Joan
1736
3
1 - 0
3
Fernández Cabrera Ízan
1334
51
6
19
Gayoso Arjona Iago
1671
3
0 - 1
3
De Lomas Busquets Biel
1707
9
7
54
Olaya Martin Izan
1320
3
1 - 0
3
Collazo Casals Marc
1702
10
8
8
Lobo Pereira Arami
1710
2½
1 - 0
2
Losilla Martinez Victor
1699
11
9
14
Sanchez Aguilar Arnau
1691
2
0 - 1
2½
Melchor Sánchez Pol
1602
22
10
15
Mele Vila Adria
1689
2
½ - ½
2
Samon Rodriguez Biel
1375
38
11
17
Birling Niel
1684
2
1 - 0
2
Pascual Pla Gerard
1400
32
12
29
Arévalo Morell Guillem
1400
2
1 - 0
2
Sola Pachon Arnau
1682
18
13
37
López Francàs Marc
1375
2
0 - 1
2
Katz Garcia Werner
1613
20
14
42
Pérez Sánchez Arnau
1363
2
1 - 0
2
Espada Español Lledo
1603
21
15
50
Gomez Vilaro Marti
1340
2
0 - 1
2
Legido Melendez Roger
1416
26
16
28
Arévalo Morell Arnau
1400
2
1 - 0
2
Simon Calle Alex
1356
45
17
30
Lopez Muñoz Khel
1400
1½
1 - 0
1½
Sanz Gratacós Alex
1312
55
18
47
Albino Casas Lluïsa
1348
1½
0 - 1
1½
Carbo Casals Noa
1326
53
19
25
Homs Jiménez Jaume
1416
1
0 - 1
1½
Aguilar Sancho Maria
1364
40
20
12
Murciano Criado Sara
1693
1
1 - 0
1
Tellez Lucero Ricardo
1384
36
21
41
Sales Casas Marc
1364
1
1 - 0
1
Moya Paredes Guillem
1689
16
22
48
Serrajordi Díaz Clara
1344
1
1 - 0
1
Oriol Cazorla Queralt
1400
31
23
52
Badia Coderch Sergi
1331
1
0 - 1
1
Padilla Bermúdez Víctor
1392
34
24
35
Ferrer Urbina Sara
1388
1
0 - 1
1
Mateo Gago Marc
1357
44
25
46
Murciano Criado Victor
1352
1
1 - 0
½
Ruiz Planas Bernat
1445
24
26
49
De Roca Vilardebò Alex
1340
0
0 - 1
0
Fernandez Herrera Aina
1540
23
27
27
Montiel Canals Marcel
1404
0
0 - 1
0
Muela Linares Iker
1361
43
28
33
Guerra Imedio Dani
1395
2
0
Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Impressió