Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 07:43:00
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
Fase prèvia Campionat de Catalunya d'Edats 2016 (Vallès Oriental-Osona-Maresme) Sub-10
Darrera actualització25.02.2016 15:12:15, Creador/Darrera càrrega: Escola d'Escacs d'Osona
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
4. Ronda El 2016/01/23 A les 18:30
T.
Núm.
Nom
Elo
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Elo
Núm.
1
1
Funes Ostos Aitor
1789
3
0 - 1
3
Miró Arbelaes Aleix
1784
4
2
3
Puente Fernandez Lucas
1786
3
1 - 0
3
Esquivel Luque Diego
1738
5
3
7
Casares Bonals Asier
1733
3
1 - 0
2½
Lobo Pereira Arami
1710
8
4
21
Espada Español Lledo
1603
2
0 - 1
2
Parra Ordorica Arnau
1786
2
5
26
Legido Melendez Roger
1416
2
0 - 1
2
Gomez Gonzalez Joan
1736
6
6
9
De Lomas Busquets Biel
1707
2
1 - 0
2
Arévalo Morell Arnau
1400
28
7
10
Collazo Casals Marc
1702
2
1 - 0
2
Arévalo Morell Guillem
1400
29
8
33
Guerra Imedio Dani
1395
2
0 - 1
2
Navajas Álvarez Antoni
1691
13
9
39
Garangou Jordán Adrià
1373
2
1 - 0
2
Mele Vila Adria
1689
15
10
51
Fernández Cabrera Ízan
1334
2
1 - 0
2
Birling Niel
1684
17
11
45
Simon Calle Alex
1356
2
0 - 1
2
Gayoso Arjona Iago
1671
19
12
20
Katz Garcia Werner
1613
2
0 - 1
2
Olaya Martin Izan
1320
54
13
22
Melchor Sánchez Pol
1602
1½
1 - 0
1½
Albino Casas Lluïsa
1348
47
14
53
Carbo Casals Noa
1326
1½
0 - 1
1
López Francàs Marc
1375
37
15
11
Losilla Martinez Victor
1699
1
1 - 0
1
Sales Casas Marc
1364
41
16
14
Sanchez Aguilar Arnau
1691
1
1 - 0
1
Murciano Criado Victor
1352
46
17
18
Sola Pachon Arnau
1682
1
1 - 0
1
Serrajordi Díaz Clara
1344
48
18
38
Samon Rodriguez Biel
1375
1
1 - 0
1
Homs Jiménez Jaume
1416
25
19
40
Aguilar Sancho Maria
1364
1
½ - ½
1
Lopez Muñoz Khel
1400
30
20
32
Pascual Pla Gerard
1400
1
1 - 0
1
Badia Coderch Sergi
1331
52
21
34
Padilla Bermúdez Víctor
1392
1
0 - 1
1
Gomez Vilaro Marti
1340
50
22
42
Pérez Sánchez Arnau
1363
1
1 - 0
1
Ferrer Urbina Sara
1388
35
23
44
Mateo Gago Marc
1357
1
0 - 1
0
Murciano Criado Sara
1693
12
24
36
Tellez Lucero Ricardo
1384
0
1 - 0
0
Montiel Canals Marcel
1404
27
25
31
Oriol Cazorla Queralt
1400
0
1 - 0
0
De Roca Vilardebò Alex
1340
49
26
16
Moya Paredes Guillem
1689
1
0
Sense emparellar
27
23
Fernandez Herrera Aina
1540
0
0
Sense emparellar
28
24
Ruiz Planas Bernat
1445
½
0
Sense emparellar
29
43
Muela Linares Iker
1361
0
0
Sense emparellar
30
55
Sanz Gratacós Alex
1312
1½
0
Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Impressió