Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Memoriál Jirky Pavliše 2015 11. ročník

Poslední aktualizace30.12.2015 16:59:30, Creator/Last Upload: czech republic licence 3

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
13Hrubeš PavelCZE2156TJ Lanškroun8,040,552,545,00
21Pokorný TomášCZE2183TJ Lanškroun7,540,051,542,00
36FMValenta VítCZE2138TJ Sokol Lázně Velké Losiny6,542,554,036,50
420Starý LukášCZE1876Jiskra Heřmanův Městec6,542,054,036,25
521Konrád FrantišekCZE1868TJ Sokol Zaječice6,540,051,034,25
67CMStrašil PavelCZE2104ŠK 1921 Zábřeh6,537,548,533,50
78Jiruše JosefCZE2067TJ Slavia Hradec Králové6,041,553,531,75
82Vařejčko JosefCZE2179TJ Sokol Zaječice6,039,050,530,25
915Sukdolák RadekCZE1923TJ CHS Chotěboř6,038,048,528,25
109Solil RomanCZE2037TJ Lanškroun6,037,548,528,25
1111Hospodka JosefCZE1992TJ CHS Chotěboř6,036,547,530,25
1213Jecha PetrCZE19772222 ŠK Polabiny6,034,544,027,75
1329Přibyl JiříCZE1827Jiskra Heřmanův Městec6,032,040,524,25
1423Kotyza BohumilCZE1856TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou6,030,539,526,00
1537Říha VojtěchCZE1718ŠO Hlinsko6,030,037,522,25
164Trhal TomášCZE2152ŠK Vysoké Mýto5,538,049,028,50
1718Hájek JaroslavCZE1894TJ Sokol Zaječice5,538,048,027,75
1810Opravil KarelCZE1996ŠK 1921 Zábřeh5,536,547,027,75
1926Reichl RomanCZE1836ŠK 1921 Zábřeh5,536,547,026,25
2016Roušar ZdeněkCZE1922ŠO Hlinsko5,535,045,024,75
2117Holý FilipCZE1901TJ Sokol Plzeň-Letná5,533,543,523,75
2233Charouz MilanCZE1771TJ Štefanydes Polička5,533,542,520,75
2327Schaffer DavidCZE1829TJ Štefanydes Polička5,532,541,521,75
2412Hájek JiříCZE1986TJ Sokol Zaječice5,038,549,024,50
255Ptáček LubošCZE2141ŠK Vysoké Mýto5,035,045,523,50
2625Hubený PavelCZE1839Makkabi Boskovice5,035,044,522,75
2731Česenek JanCZE1799TJ ŠO Chrudim5,033,041,520,50
2841Bartoš KarelCZE1684TJ Štefanydes Polička5,026,034,015,50
2947Kubíček MartinCZE1631ŠK 1921 Zábřeh5,024,532,515,00
3028Tomek KarelCZE1829TJ CHS Chotěboř4,536,045,519,00
3114Jelínek VáclavCZE1928ŠK Bohemia Pardubice o.s.4,535,547,020,00
3222Janda LubomírCZE1861ŠO Hlinsko4,533,544,016,50
3324Glöckner JaromírCZE1851Sokol Mistrovice4,533,541,517,25
3468Cach TomášCZE1331TJ Sokol Zaječice4,533,042,519,50
3555Jiroušek JanCZE15102222 ŠK Polabiny4,533,041,518,00
3644Buchta MartinCZE1650TJ Štefanydes Polička4,532,542,018,00
3732Veselý MiroslavCZE1777Makkabi Boskovice4,532,042,019,50
3851Žídek JanCZE1543TJ Sokol Zaječice4,531,039,518,75
3940Cvejn JaroslavCZE1687TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou4,530,540,013,75
4019Štolfa JaroslavCZE1889TJ CHS Chotěboř4,530,538,515,25
4172Severýn JaromírCZE1241ŠO Hlinsko4,530,039,018,75
4230Honek JanCZE1812Jiskra Heřmanův Městec4,530,039,018,25
4342Ježek JakubCZE1679TJ Lanškroun4,529,537,514,50
4448Sysr PavelCZE1593TJ Spartak OEZ Letohrad4,528,537,516,25
4539Jerman MilošCZE1708TJ Štefanydes Polička4,528,036,515,75
4650Jun RudolfCZE1560TJ CHS Chotěboř4,032,541,517,75
4736Česenek VladimírCZE1726TJ ŠO Chrudim4,032,039,512,75
4869Kubeš IvanCZE1327TJ Sokol Zaječice4,031,542,515,75
4957Křivohlávek JosefCZE1484TJ Lanškroun4,029,037,012,75
5035Šťulík JiříCZE1740ŠO Hlinsko4,028,536,015,00
5171Štěnička MichalCZE1250TJ Sokol Zaječice4,028,036,012,50
5263Probošt JakubCZE1374Makkabi Boskovice4,024,531,59,75
5349Jirmásek VladimírCZE1580TJ Sokol Krouna4,023,531,09,50
5467Štěrba BohumírCZE1341ŠO Hlinsko3,530,539,514,25
5538Kropáč ZdeněkCZE1709ŠK 1921 Zábřeh3,530,039,511,25
5653Klabeneš PetrCZE1541TJ CHS Chotěboř3,528,535,510,25
5762Probošt JaroslavCZE1410Makkabi Boskovice3,528,034,510,25
5860Mottl JanCZE1427TJ Jiskra Havlíčkův Brod3,527,535,010,75
5934Marek JiříCZE1743ŠK Vysoké Mýto3,527,534,512,25
6043Palla RostislavCZE1668TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou3,524,033,011,00
6154Jedlička PavelCZE1534Makkabi Boskovice3,524,031,58,75
6246Ruffer VáclavCZE1632TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou3,032,040,511,50
6364Melichar JaroslavCZE1372TJ Jiskra Havlíčkův Brod3,031,039,010,50
6458Ryšavá MonikaCZE1480TJ Štefanydes Polička3,029,537,57,50
6552Netolický JosefCZE1542TJ Sokol Krouna3,029,537,08,00
6665Indra AntonínCZE1371ŠO Hlinsko3,026,032,07,00
6759Nimmertondl PetrCZE1449TJ Jiskra Havlíčkův Brod3,023,029,55,50
6866Lorencová JitkaCZE1351TJ Spartak OEZ Letohrad2,528,536,510,00
6956Reichl LubošCZE1504ŠK 1921 Zábřeh2,521,529,05,25
7061Štorek LadislavCZE1419Sokol Krucemburk2,521,027,54,25
7174Šafář VáclavCZE1034TJ Štefanydes Polička2,024,031,54,00
7273Šmahel VojtěchCZE1080TJ Sokol Krouna2,022,028,03,50
7370Houška FrantišekCZE1297TJ Štefanydes Polička2,021,028,03,25
7445Štěrba AntonínCZE1645TJ Auto Škoda Mladá Boleslav0,021,028,00,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 09.07.2020 10:40
PixFuture exclusive partner, tiráž