Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Vánoční turnaj-Memoriál Josefa Chalupy 2015

Poslední aktualizace27.12.2015 10:43:43, Creator/Last Upload: czech republic licence 98

Konečné pořadí po 17 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/Místo PH 1  PH 2  PH 3 
14Žigo ViktorCZE2259ŠK Gordic Jihlava14,0153,5175,5
21FMBuchníček PetrCZE2291ŠK Caissa Třebíč14,0152,5174,5
35Seidl ŠtěpánCZE2217Gambit Jihlava12,5155,5178,0
46Kratochvíl VítCZE2194TJ Náměšť n/Oslavou11,5155,5177,5
59Vincze RomanCZE2124ŠK Gordic Jihlava11,5154,5175,5
63FMNovotný MichalCZE22842222 ŠK Polabiny11,5152,5174,0
72FMPíza VlastimilCZE2289ŠK Gordic Jihlava11,0150,0172,0
811Vala FilipCZE2092TJ Jiskra Havlíčkův Brod11,0149,5170,5
98Vašut KarelCZE2146TJ Žďár nad Sázavou10,5150,0171,5
1032Košut TomášCZE1857TJ Náměšť n/Oslavou10,0141,0160,0
1112Bukáček LubomírCZE2084TJ Žďár nad Sázavou9,5152,0174,0
1210Walek PetrCZE2122ŠK Caissa Třebíč9,5149,0170,5
1333Brož PavelCZE1825ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.9,5130,0143,0
1421Šplíchal PetrCZE1977Unichess9,5122,5140,0
157Večeřa PavelCZE2148TJ Žďár nad Sázavou9,0153,5175,5
1613Siebenbürger VlastimilCZE2073TJ Žďár nad Sázavou9,0147,5163,5
1719Mičulka DavidCZE2000TJ Náměšť n/Oslavou9,0145,0167,0
1815Fišar JosefCZE2047TJ Žďár nad Sázavou9,0144,5163,5
1916Mičulka PetrCZE2039TJ Náměšť n/Oslavou9,0143,0164,5
2014Bradáč RomanCZE2048ŠK Caissa Třebíč9,0137,0158,5
2122Veselý VítekCZE1963TJ Jiskra Havlíčkův Brod9,0137,0157,0
2224Bílek RomanCZE1949TJ Žďár nad Sázavou9,0129,0144,0
2331Petr LubošCZE1863TJ Žďár nad Sázavou9,0128,0149,0
2418Celý JaroslavCZE2019TJ Žďár nad Sázavou9,0127,5146,5
2534Brožová RenataCZE1782ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.9,0115,5127,5
2626Svíženský LubošCZE1924ŠK Caissa Třebíč8,5136,5155,0
2749Brož PetrCZE1492ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.8,5128,0145,0
2825Štukheil MartinCZE1943ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.8,5127,5144,0
2927Obůrka VladislavCZE1901TJ Žďár nad Sázavou8,5127,0144,5
3023Svoboda IvoCZE1960TJ Žďár nad Sázavou8,5126,5139,5
3120Suchomelová SimonaCZE1998ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.8,5125,0141,5
3237Polanský JiříCZE1762Gambit Jihlava8,5120,0131,0
3354Nevoral VlastimilCZE1000Havlíčkův Brod8,5112,0125,0
3440Vondra AlešCZE1716Gambit Jihlava8,5103,0115,5
3517Tesař JanCZE2021ŠK Caissa Třebíč8,0140,0159,0
3636Cháb OndřejCZE1779SŠK Cejle8,0128,5146,0
3752Cvach ZbyněkCZE1392SŠK Cejle8,0128,5145,0
3828Beránek OndřejCZE1891TJ Jiskra Havlíčkův Brod8,0126,5145,5
3929Benák JaroslavCZE1873ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.8,0124,0137,0
4039Novotný RichardCZE1728TJ Jiskra Havlíčkův Brod8,0114,0127,5
4146Homolková IvanaCZE1615ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.8,0109,5120,5
4243Vala VáclavCZE1651TJ Jiskra Havlíčkův Brod8,0108,5119,0
4345Dejmal OndřejCZE1624ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.8,0105,5116,5
4435Holata MiroslavCZE1780TJ Jiskra Havlíčkův Brod7,5122,5135,0
4530Novotný LeošCZE1871TJ Jiskra Havlíčkův Brod7,5118,0131,0
4641Bukáček Lubomír staršíCZE1693TJ Žďár nad Sázavou7,5117,5132,0
4748Pelikán PetrCZE1523Sokol Jámy7,5104,0115,0
4844Brož DavidCZE1637TJ Jiskra Havlíčkův Brod7,5101,5113,0
4953Zelený TomášCZE1238ŠK Caissa Třebíč6,0102,5113,5
5042Radvanovský PetrCZE1651TJ Jiskra Havlíčkův Brod5,5100,0111,0
5147Celý Jaroslav staršíCZE1533TJ Žďár nad Sázavou5,599,0110,5
5238Straka MiloslavCZE1745TJ Žďár nad Sázavou4,0112,5126,5
5351Mička JosefCZE1425TJ Žďár nad Sázavou3,099,0109,5
5455Zelený OndřejCZE1000ŠK Caissa Třebíč2,599,0109,5
5550Řezáč RudolfCZE1434TJ Žďár nad Sázavou2,0100,0111,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)