Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

1. kvalifikační turnaj KP mládeže PDŠS 2015/2016 - kategorie HD 14

Poslední aktualizace14.11.2015 14:56:06, Creator/Last Upload: czech republic licence 3

Startovní listina

Čís.JménoIDRtgKlub/Místo
1Zeman Daniel375791599TJ Štefanydes Polička
2Pavlíček Lukáš370521571TJ Štefanydes Polička
3Žejdlík Erik3709915622222 ŠK Polabiny
4Švanda Adam371411540TJ Štefanydes Polička
5Ročňák Michal391521467ŠO Hlinsko
6Brokl Daniel415941454TJ Štefanydes Polička
7Brázda Vít4195614122222 ŠK Polabiny
8Novotný Ondřej381971412ŠO Hlinsko
9Ret Adam Josef4139313982222 ŠK Polabiny
10Váňa Vojtěch3914313742222 ŠK Polabiny
11Píše Michal391511337Šachový klub Ústí nad Orlicí
12Půlpán Ondřej4173713352222 ŠK Polabiny
13Málková Barbora416371316TJ Lanškroun
14Pilná Jitka4169913162222 ŠK Polabiny
15Dudlová Kateřina372351306Šachový klub Ústí nad Orlicí
16Holásková Veronika348871290Šachový klub Ústí nad Orlicí
17Rožek Jan417811278Šachový spolek Železné hory
18Martínek Michal406091254TJ Štefanydes Polička
19Holásková Markéta392091236Šachový klub Ústí nad Orlicí
20Liška Kryštof4326912182222 ŠK Polabiny
21Horák Vojtěch413711196TJ Lanškroun
22Seibert Nataniel441451177Šachový klub Ústí nad Orlicí
23Pešek Martin Jakub422931174ŠO Hlinsko
24Moravec Jakub423461158ŠK Svitavy
25Nikolinko Tomáš390781123TJ Lokomotiva Česká Třebová
26Kobr Matěj441751117Šachový klub Ústí nad Orlicí
27Holásek Tomáš429141100Šachový klub Ústí nad Orlicí
28Marešová Kristýna453311100TJ Lanškroun
29Haas Matouš420331099ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
30Leksová Soňa407901096TJ Lokomotiva Česká Třebová
31Pytlík Adam423431095ŠK Svitavy
32Svoboda David449191083ŠK Rapid Pardubice, o.s.
33Huang Pavel416111076ŠK Svitavy
34Zlatník Jiří432161075ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
35Dušek Ondřej413341072Sokol Mistrovice
36Baláš Vojtěch420631066Sokol Mistrovice
37Bartoš Andrej433681060TJ Štefanydes Polička
38Bureš Tomáš429871034TJ Lanškroun
39Šafář Václav427521034TJ Štefanydes Polička
40Balcar Michal439581027TJ Sokol Horní Čermná
41Grubhoffer Stanislav442601000TJ Štefanydes Polička
42Gálík Jan01000Opatov
43Janoušek Martin01000ŠO Hlinsko
44Kalous Zdeněk442951000ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
45Krátký Adam446341000ŠK Svitavy
46Kulhavý Martin439571000TJ Sokol Horní Čermná
47Kössler Ondřej438901000ŠK Svitavy
48Kýr Michal01000Opatov
49Kůrka Adam4327110002222 ŠK Polabiny
50Mládková Zdeňka01000Bystré
51Serbouti Youness451051000ŠK Rapid Pardubice, o.s.
52Večeře Radek01000Bystre
53Vodičková Nikol423471000ŠK Svitavy
54Šlingr Michal445741000ŠK Rapid Pardubice, o.s.
55Šmajzrová Dominika409321000Šachový klub Ústí nad Orlicí
56Švanda Jan437691000ŠK Rapid Pardubice, o.s.
Advertisement