Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

IV Liga Szachowa - okręg wrocławski i podwrocławski

Ostatnia aktualizacja strony06.03.2016 20:33:17, Creator/Last Upload: aleksander sokolski

Drużynowe mecze - wszystkie rundy

1. Runda w dniu 2015/11/07
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  1a - UKS Skoczek Milicz  1b - UKS Szach-Mat Syców1:4
2  2a - WKS KOPERNIK IV  2b - WKS KOPERNIK III0:5
3  3a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław II  3b - WKSz HETMAN IV:
4  4a - WKSz HETMAN III  4b - WKSz HETMAN II½:
5  5a - MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV  5b - MDK Fabryczna Polonia Wrocław III1:4
6  6a - MKS Rokita Brzeg Dolny I  6b - MKS Rokita Brzeg Dolny II:
7  7a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław III  7b - MUKS MDK Śródmieście Wrocław IV2:3
8  8a - WKSz Wołów  8b - PAUZA:
2. Runda w dniu 2015/11/08 o 10:00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  1a - UKS Skoczek Milicz  8a - WKSz Wołów:
2  1b - UKS Szach-Mat Syców  8b - PAUZA:
3  2a - WKS KOPERNIK IV  7a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław III4:1
4  2b - WKS KOPERNIK III  7b - MUKS MDK Śródmieście Wrocław IV4:1
5  3a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław II  6a - MKS Rokita Brzeg Dolny I2:3
6  3b - WKSz HETMAN IV  6b - MKS Rokita Brzeg Dolny II:
7  4a - WKSz HETMAN III  5a - MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV2:3
8  4b - WKSz HETMAN II  5b - MDK Fabryczna Polonia Wrocław III:½
3. Runda w dniu 2015/11/08 o 14:00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  8a - WKSz Wołów  1b - UKS Szach-Mat Syców1:4
2  8b - PAUZA  1a - UKS Skoczek Milicz:
3  7a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław III  2b - WKS KOPERNIK III½:
4  7b - MUKS MDK Śródmieście Wrocław IV  2a - WKS KOPERNIK IV:
5  6a - MKS Rokita Brzeg Dolny I  3b - WKSz HETMAN IV3:2
6  6b - MKS Rokita Brzeg Dolny II  3a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław II:
7  5a - MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV  4b - WKSz HETMAN II:
8  5b - MDK Fabryczna Polonia Wrocław III  4a - WKSz HETMAN III4:1
4. Runda w dniu 2015/11/22 o 10:00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  8a - WKSz Wołów  5a - MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV:
2  8b - PAUZA  5b - MDK Fabryczna Polonia Wrocław III:
3  6a - MKS Rokita Brzeg Dolny I  4a - WKSz HETMAN III2:3
4  6b - MKS Rokita Brzeg Dolny II  4b - WKSz HETMAN II0:5
5  7a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław III  3a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław II4:1
6  7b - MUKS MDK Śródmieście Wrocław IV  3b - WKSz HETMAN IV5:0
7  1a - UKS Skoczek Milicz  2a - WKS KOPERNIK IV3:2
8  1b - UKS Szach-Mat Syców  2b - WKS KOPERNIK III:
5. Runda w dniu 2015/11/22 o 14:00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  5a - MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV  8b - PAUZA:
2  5b - MDK Fabryczna Polonia Wrocław III  8a - WKSz Wołów3:2
3  4a - WKSz HETMAN III  6b - MKS Rokita Brzeg Dolny II5:0
4  4b - WKSz HETMAN II  6a - MKS Rokita Brzeg Dolny I:
5  3a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław II  7b - MUKS MDK Śródmieście Wrocław IV:
6  3b - WKSz HETMAN IV  7a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław III2:3
7  2a - WKS KOPERNIK IV  1b - UKS Szach-Mat Syców:
8  2b - WKS KOPERNIK III  1a - UKS Skoczek Milicz4:1
6. Runda w dniu 2015/12/13 o 10:00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  2a - WKS KOPERNIK IV  8a - WKSz Wołów:
2  2b - WKS KOPERNIK III  8b - PAUZA:
3  3a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław II  1a - UKS Skoczek Milicz1:4
4  3b - WKSz HETMAN IV  1b - UKS Szach-Mat Syców3:2
5  4a - WKSz HETMAN III  7a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław III4:1
6  4b - WKSz HETMAN II  7b - MUKS MDK Śródmieście Wrocław IV4:1
7  5a - MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV  6a - MKS Rokita Brzeg Dolny I:
8  5b - MDK Fabryczna Polonia Wrocław III  6b - MKS Rokita Brzeg Dolny II:½
7. Runda w dniu 2015/12/13 o 14:00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  8a - WKSz Wołów  2b - WKS KOPERNIK III0:5
2  8b - PAUZA  2a - WKS KOPERNIK IV:
3  1a - UKS Skoczek Milicz  3b - WKSz HETMAN IV3:2
4  1b - UKS Szach-Mat Syców  3a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław II:½
5  7a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław III  4b - WKSz HETMAN II:
6  7b - MUKS MDK Śródmieście Wrocław IV  4a - WKSz HETMAN III:
7  6a - MKS Rokita Brzeg Dolny I  5b - MDK Fabryczna Polonia Wrocław III3:2
8  6b - MKS Rokita Brzeg Dolny II  5a - MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV½:
8. Runda w dniu 2016/01/10 o 10:00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  8a - WKSz Wołów  6a - MKS Rokita Brzeg Dolny I:
2  8b - PAUZA  6b - MKS Rokita Brzeg Dolny II:
3  7a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław III  5a - MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV1:4
4  7b - MUKS MDK Śródmieście Wrocław IV  5b - MDK Fabryczna Polonia Wrocław III1:4
5  1a - UKS Skoczek Milicz  4a - WKSz HETMAN III:
6  1b - UKS Szach-Mat Syców  4b - WKSz HETMAN II0:5
7  2a - WKS KOPERNIK IV  3a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław II:
8  2b - WKS KOPERNIK III  3b - WKSz HETMAN IV5:0
9. Runda w dniu 2016/01/10 o 14:00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  6a - MKS Rokita Brzeg Dolny I  8b - PAUZA:
2  6b - MKS Rokita Brzeg Dolny II  8a - WKSz Wołów1:4
3  5a - MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV  7b - MUKS MDK Śródmieście Wrocław IV2:3
4  5b - MDK Fabryczna Polonia Wrocław III  7a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław III3:2
5  4a - WKSz HETMAN III  1b - UKS Szach-Mat Syców2:3
6  4b - WKSz HETMAN II  1a - UKS Skoczek Milicz:
7  3a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław II  2b - WKS KOPERNIK III1:4
8  3b - WKSz HETMAN IV  2a - WKS KOPERNIK IV:
10. Runda w dniu 2016/01/24 o 10:00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  3a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław II  8a - WKSz Wołów½:
2  3b - WKSz HETMAN IV  8b - PAUZA:
3  4a - WKSz HETMAN III  2a - WKS KOPERNIK IV:½
4  4b - WKSz HETMAN II  2b - WKS KOPERNIK III3:2
5  5a - MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV  1a - UKS Skoczek Milicz:
6  5b - MDK Fabryczna Polonia Wrocław III  1b - UKS Szach-Mat Syców:
7  6a - MKS Rokita Brzeg Dolny I  7a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław III2:3
8  6b - MKS Rokita Brzeg Dolny II  7b - MUKS MDK Śródmieście Wrocław IV3:2
11. Runda w dniu 2016/01/24 o 14:00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  8a - WKSz Wołów  3b - WKSz HETMAN IV:
2  8b - PAUZA  3a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław II:
3  2a - WKS KOPERNIK IV  4b - WKSz HETMAN II0:5
4  2b - WKS KOPERNIK III  4a - WKSz HETMAN III3:2
5  1a - UKS Skoczek Milicz  5b - MDK Fabryczna Polonia Wrocław III3:2
6  1b - UKS Szach-Mat Syców  5a - MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV4:1
7  7a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław III  6b - MKS Rokita Brzeg Dolny II:
8  7b - MUKS MDK Śródmieście Wrocław IV  6a - MKS Rokita Brzeg Dolny I2:3
12. Runda w dniu 2016/02/21 o 10:00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  8a - WKSz Wołów  7a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław III2:3
2  8b - PAUZA  7b - MUKS MDK Śródmieście Wrocław IV:
3  1a - UKS Skoczek Milicz  6a - MKS Rokita Brzeg Dolny I:
4  1b - UKS Szach-Mat Syców  6b - MKS Rokita Brzeg Dolny II4:1
5  2a - WKS KOPERNIK IV  5a - MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV½:
6  2b - WKS KOPERNIK III  5b - MDK Fabryczna Polonia Wrocław III:
7  3a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław II  4a - WKSz HETMAN III1:4
8  3b - WKSz HETMAN IV  4b - WKSz HETMAN II1:4
13. Runda w dniu 2016/02/21 o 14:00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  7a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław III  8b - PAUZA:
2  7b - MUKS MDK Śródmieście Wrocław IV  8a - WKSz Wołów2:3
3  6a - MKS Rokita Brzeg Dolny I  1b - UKS Szach-Mat Syców:
4  6b - MKS Rokita Brzeg Dolny II  1a - UKS Skoczek Milicz1:4
5  5a - MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV  2b - WKS KOPERNIK III:
6  5b - MDK Fabryczna Polonia Wrocław III  2a - WKS KOPERNIK IV3:2
7  4a - WKSz HETMAN III  3b - WKSz HETMAN IV1:4
8  4b - WKSz HETMAN II  3a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław II:½
14. Runda w dniu 2016/03/06 o 10:00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  4a - WKSz HETMAN III  8a - WKSz Wołów2:3
2  4b - WKSz HETMAN II  8b - PAUZA:
3  5a - MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV  3a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław II:
4  5b - MDK Fabryczna Polonia Wrocław III  3b - WKSz HETMAN IV2:3
5  6a - MKS Rokita Brzeg Dolny I  2a - WKS KOPERNIK IV:
6  6b - MKS Rokita Brzeg Dolny II  2b - WKS KOPERNIK III0:5
7  7a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław III  1a - UKS Skoczek Milicz:
8  7b - MUKS MDK Śródmieście Wrocław IV  1b - UKS Szach-Mat Syców2:3
15. Runda w dniu 2016/03/06 o 14:00
NrDrużynaDrużynaWyn.:Wyn.
1  8a - WKSz Wołów  4b - WKSz HETMAN II5:0
2  8b - PAUZA  4a - WKSz HETMAN III:
3  3a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław II  5b - MDK Fabryczna Polonia Wrocław III1:4
4  3b - WKSz HETMAN IV  5a - MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV:
5  2a - WKS KOPERNIK IV  6b - MKS Rokita Brzeg Dolny II:
6  2b - WKS KOPERNIK III  6a - MKS Rokita Brzeg Dolny I:½
7  1a - UKS Skoczek Milicz  7b - MUKS MDK Śródmieście Wrocław IV:½
8  1b - UKS Szach-Mat Syców  7a - MUKS MDK Śródmieście Wrocław III4:1
Advertisement