Logged on: Gast
Servertime 10.05.2024 01:52:00
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
LT Studenov 2015 B1 - rozřazovací turnaj
Last update 25.07.2015 20:31:38, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
FideID
FED
Rtg
Club/City
1
Vrátil Tomáš
CZE
1321
Sokol Brandýs Nad Labem
2
Pekař Adam
CZE
1274
Ddm Symfonie Poděbrady
3
Vebr Vojtěch
CZE
1270
Tj Neratovice
4
Beran Jakub
CZE
1267
Sokol Bakov
5
Švarc Kryštof
CZE
1246
Sokol Buštěhrad
6
Kolomazník Jiří
CZE
1238
Šk Řevnice
7
Karpecká Marie
CZE
1213
Řevnice
8
Švejdar Petr
CZE
1213
Sokol Bakov
9
Balicz Oldřich
CZE
1169
Bakov
10
Kolomazník Ondřej
CZE
1131
Šk Řevnice
11
Tůma Václav
CZE
1128
Tj Kralupy Nad Vltavou
12
Zeman Radim
CZE
1126
Sokol Bakov
13
Šťastný Šimon
CZE
1117
Sokol Bakov
14
Němečková Kamila
CZE
1100
Ddm Symfonie Poděbrady
15
Pavela Vojtěch
CZE
1100
Ddm Slaný
16
Tůma Michal
CZE
1077
Tj Kralupy Nad Vltavou
17
Karpecki Jiří
CZE
1056
Řevnice
18
Burda Jakub
CZE
1055
Tj Neratovice
19
Šťastný Adam
CZE
1038
Tj Kralupy Nad Vltavou
20
Novotný František
CZE
1010
Sokol Buštěhrad
21
Kalina Šimon
CZE
1000
Šk Řevnice
22
Kameník Jiří
CZE
1000
Aero Odolena Voda
23
Kolomazník Martin
CZE
1000
Šk Řevnice
24
Mehes Lukáš
CZE
1000
Sokol Buštěhrad
25
Minařík Martin
CZE
1000
Sokol Buštěhrad
26
Pekař Lukáš
CZE
1000
Ddm Symfonie Poděbrady
27
Baumann Lukáš
CZE
0
Most
28
Bačová Aneta
CZE
0
Zdice
29
Bačová Lenka
CZE
0
Zdice
30
Borková Anna
CZE
0
Příbram
31
Borková Barbora
CZE
0
Příbram
32
Gregus Lukáš
CZE
0
Aš
33
Hanuš Adam
CZE
0
Mšeno
34
Hanzelín Matěj
CZE
0
Mšeno
35
Heidler Jan
CZE
0
Mšeno
36
Janoušek Erik
CZE
0
Mnichovo Hradiště
37
Miksa Jonáš
CZE
0
Dolní Cetno
38
Starý Jan
CZE
0
Pravý Hradec
39
Vyhas Vít
CZE
0
Mšeno
40
Vyhlas Josef
CZE
0
Mšeno
41
Říha Jan
CZE
0
Ddm Symfonie Poděbrady
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Legal details/Terms of use