CZECH OPEN 2015 PARDUBICE OPEN - turnaj A open grand master tournament with rating for FIDE, part of ACP world seriesPoslední aktualizace01.08.2015 21:14:02, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 63
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. | St.č. | | Jméno | pohlaví | Skup. | FED | Rtg | Klub/Místo | Body | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 1 | GM | LAZNICKA Viktor | | | CZE | 2657 | 1. Novoborsky Sk | 7,5 | 2487 | 42,5 | 53,5 |
2 | 2 | GM | MOVSESIAN Sergei | | | ARM | 2653 | | 7 | 2468 | 41,5 | 53,5 |
3 | 21 | GM | CVEK Robert | | | CZE | 2517 | 1. Novoborsky Sk | 7 | 2445 | 39 | 49,5 |
4 | 26 | GM | KOVALEV Andrei | | | BLR | 2491 | | 7 | 2424 | 38 | 48 |
5 | 24 | GM | RAZNIKOV Danny | | | ISR | 2500 | Kfar-Saba Chess Club | 7 | 2414 | 39 | 49 |
6 | 5 | GM | VOROBIOV Evgeny E. | | | RUS | 2582 | | 6,5 | 2458 | 44,5 | 56,5 |
7 | 106 | IM | KONGUVEL Ponnuswamy | | | IND | 2337 | | 6,5 | 2456 | 41 | 52 |
8 | 3 | GM | KONONENKO Dmitry | | | UKR | 2617 | | 6,5 | 2450 | 41 | 53,5 |
9 | 19 | IM | GHOSH Diptayan | | U18 | IND | 2523 | | 6,5 | 2448 | 41 | 52,5 |
10 | 66 | FM | ARAT Ufuk Sezen | | | TUR | 2409 | | 6,5 | 2428 | 36,5 | 46,5 |
11 | 20 | GM | POPILSKI Gil | | | ISR | 2519 | Rishon-Le-Zion | 6,5 | 2414 | 37 | 48 |
12 | 4 | GM | PIORUN Kacper | | | POL | 2591 | | 6,5 | 2404 | 40,5 | 52 |
13 | 50 | GM | SUNDARARAJAN Kidambi | | | IND | 2433 | | 6,5 | 2402 | 38 | 47,5 |
14 | 11 | GM | MOZHAROV Mikhail | | | RUS | 2564 | | 6,5 | 2398 | 38,5 | 49,5 |
15 | 9 | GM | BURMAKIN Vladimir | | | RUS | 2571 | | 6,5 | 2396 | 37,5 | 48,5 |
16 | 39 | IM | VALSECCHI Alessio | | | ITA | 2457 | | 6,5 | 2378 | 39 | 50,5 |
17 | 56 | IM | ZUMSANDE Martin | | | GER | 2423 | Sk Turm Emsdetten | 6,5 | 2361 | 34,5 | 44,5 |
18 | 46 | IM | DEAC Bogdan-Daniel | | U18 | ROU | 2443 | | 6,5 | 2350 | 36 | 46,5 |
19 | 58 | IM | PISCOPO Pierluigi | | | ITA | 2422 | | 6,5 | 2340 | 34 | 44 |
20 | 12 | GM | BABULA Vlastimil | | | CZE | 2559 | 1. Novoborsky Sk | 6,5 | 2327 | 34 | 43 |
21 | 16 | GM | PAP Gyula | | | HUN | 2536 | | 6 | 2447 | 41 | 53 |
22 | 123 | | MINDLIN Alon | | | ISR | 2310 | | 6 | 2435 | 40 | 49 |
23 | 10 | GM | JAKUBOWSKI Krzysztof | | | POL | 2565 | | 6 | 2425 | 40 | 51 |
24 | 14 | GM | BORUCHOVSKY Avital | | U18 | ISR | 2539 | | 6 | 2417 | 40 | 50,5 |
25 | 74 | IM | ZWARDON Vojtech | | | CZE | 2397 | Beskydska Sachova Skola Z.S. | 6 | 2406 | 37,5 | 47,5 |
26 | 52 | IM | ALI MARANDI Cemil Can | | U18 | TUR | 2431 | | 6 | 2403 | 37,5 | 47,5 |
27 | 44 | IM | GOLUBOV Saveliy | | U18 | RUS | 2446 | | 6 | 2402 | 37,5 | 48 |
28 | 7 | GM | LINTCHEVSKI Daniil | | | RUS | 2574 | Chigorina | 6 | 2395 | 37,5 | 47,5 |
29 | 30 | GM | TESKE Henrik | | | GER | 2475 | Sv Glueckauf Ruedersdorf | 6 | 2381 | 36 | 45,5 |
30 | 55 | IM | GAGARE Shardul | | U18 | IND | 2425 | | 6 | 2380 | 38,5 | 49 |
31 | 8 | GM | STOCEK Jiri | | | CZE | 2573 | Sk Joly Lysa Nad Labem | 6 | 2379 | 38 | 48,5 |
32 | 36 | GM | JANSA Vlastimil | | S60 | CZE | 2457 | Sk Joly Lysa Nad Labem | 6 | 2379 | 36 | 46,5 |
33 | 60 | FM | SELIVERSTOV Vladimir | | | RUS | 2420 | | 6 | 2372 | 37 | 47 |
34 | 38 | IM | MESKOVS Nikita | | | LAT | 2457 | | 6 | 2355 | 34 | 44,5 |
35 | 90 | FM | BILGUUN Sumiya | | U18 | MGL | 2361 | Tsagaan Bers | 6 | 2348 | 35 | 45 |
36 | 27 | GM | HABA Petr | | | CZE | 2488 | 1. Novoborsky Sk | 6 | 2343 | 36,5 | 47 |
37 | 34 | IM | NARAYANAN Srinath | | | IND | 2464 | | 6 | 2332 | 37 | 46,5 |
38 | 40 | IM | CERNOUSEK Lukas | | | CZE | 2455 | Sk Rapid Pardubice, O.S. | 6 | 2330 | 34,5 | 44 |
39 | 54 | IM | STELLA Andrea | | | ITA | 2427 | Chieti | 6 | 2325 | 32,5 | 42 |
40 | 98 | FM | SORM Daniel | | | CZE | 2347 | | 6 | 2294 | 30,5 | 38,5 |
41 | 126 | FM | POPOV Mikhail | | | RUS | 2308 | | 6 | 2254 | 33,5 | 42 |
42 | 63 | FM | BAGI Mate | | | HUN | 2417 | | 5,5 | 2434 | 38 | 47,5 |
43 | 45 | IM | DAS Sayantan | | U18 | IND | 2444 | | 5,5 | 2425 | 40,5 | 52 |
44 | 33 | GM | GUTMAN Gennadi | | | UKR | 2468 | | 5,5 | 2424 | 40,5 | 50,5 |
45 | 49 | IM | STEINBERG Nitzan | | U18 | ISR | 2435 | | 5,5 | 2418 | 37,5 | 48 |
46 | 73 | IM | BEN ARTZI Ido | | | ISR | 2397 | Kfer-Seba | 5,5 | 2405 | 38 | 47,5 |
47 | 104 | FM | LOMASOV Semen | | U18 | RUS | 2342 | | 5,5 | 2405 | 37,5 | 47 |
48 | 78 | FM | GRINBERG Eyal | | U18 | ISR | 2387 | | 5,5 | 2400 | 37 | 46,5 |
49 | 65 | FM | RESHEF Omer | | U18 | ISR | 2410 | | 5,5 | 2396 | 37 | 47 |
50 | 6 | GM | SCHLOSSER Philipp | | | GER | 2579 | Sc Baden-Oos | 5,5 | 2395 | 38,5 | 49 |
51 | 15 | | PREDKE Alexandr | | | RUS | 2537 | | 5,5 | 2389 | 41 | 51,5 |
52 | 148 | FM | SHEVCHENKO Kirill | | U18 | UKR | 2270 | | 5,5 | 2388 | 35 | 44 |
53 | 208 | | VYKOUK Jan | | U18 | CZE | 2182 | Chess Most | 5,5 | 2387 | 35,5 | 46 |
54 | 88 | FM | SKLIAROV Viktor | | | UKR | 2368 | Avangard | 5,5 | 2383 | 35 | 44 |
55 | 89 | FM | NASUTA Grzegorz | | | POL | 2365 | | 5,5 | 2382 | 37 | 46,5 |
56 | 116 | WGM | MAMMADZADA Gunay | w | U18 | AZE | 2320 | | 5,5 | 2382 | 34 | 42,5 |
57 | 13 | GM | STUPAK Kirill | | | BLR | 2547 | | 5,5 | 2378 | 35,5 | 45,5 |
58 | 108 | FM | TATE Alan | | | SCO | 2335 | | 5,5 | 2371 | 36 | 45,5 |
59 | 43 | IM | WESTERBERG Jonathan | | | SWE | 2452 | Sk Team Viking | 5,5 | 2366 | 37,5 | 48,5 |
60 | 25 | IM | POETSCH Hagen | | | GER | 2498 | | 5,5 | 2364 | 37 | 46,5 |
61 | 23 | GM | KREJCI Jan | | | CZE | 2500 | Tatran Litovel | 5,5 | 2361 | 37,5 | 47,5 |
62 | 131 | FM | YURTSEVEN Melih | | | TUR | 2299 | | 5,5 | 2361 | 36 | 47 |
63 | 102 | GM | YAGUPOV Igor | | | RUS | 2342 | | 5,5 | 2361 | 33,5 | 43,5 |
64 | 76 | FM | CERVENY Martin | | | CZE | 2394 | 2222 Sk Polabiny | 5,5 | 2353 | 32,5 | 42,5 |
65 | 42 | GM | VOKAC Marek | | | CZE | 2453 | Sachovy Klub Zikuda Turnov - O | 5,5 | 2344 | 37 | 48 |
66 | 18 | GM | KRYAKVIN Dmitry | | | RUS | 2529 | | 5,5 | 2344 | 36,5 | 47 |
67 | 47 | IM | MALAKHOV Igor | | | RUS | 2440 | | 5,5 | 2340 | 34,5 | 45,5 |
68 | 178 | FM | KARAS Marek | | U18 | SVK | 2227 | Ksn Bratislava | 5,5 | 2338 | 35 | 42 |
69 | 31 | IM | YUFFA Daniil | | U18 | RUS | 2474 | Electron | 5,5 | 2336 | 37,5 | 48,5 |
70 | 72 | FM | MALEK Daniel | | | GER | 2398 | | 5,5 | 2330 | 34,5 | 45 |
71 | 28 | GM | LALIC Bogdan | | | CRO | 2480 | | 5,5 | 2326 | 34 | 42,5 |
72 | 77 | FM | ZANAN Evgeny | | U18 | ISR | 2391 | | 5,5 | 2314 | 32 | 41 |
73 | 41 | IM | SIMACEK Pavel | | | CZE | 2454 | Sachovy Klub Zikuda Turnov - O | 5,5 | 2307 | 33 | 42 |
74 | 83 | FM | MOEHN Hans | | | GER | 2372 | Usv Tu Dresden | 5,5 | 2302 | 35,5 | 45 |
75 | 32 | GM | NEUMAN Petr | | | CZE | 2470 | Sk Rapid Pardubice, O.S. | 5,5 | 2299 | 36 | 46 |
76 | 86 | IM | VYSKOCIL Neklan | | | CZE | 2370 | Sk Duras Bvk | 5,5 | 2289 | 30,5 | 39 |
77 | 81 | IM | CAMARENA GIMENEZ Rufino | | | ESP | 2378 | | 5,5 | 2286 | 30,5 | 40 |
78 | 149 | | VYBIRAL Zdenek | | | CZE | 2267 | Qcc Ceske Budejovice | 5,5 | 2279 | 28,5 | 37,5 |
79 | 93 | FM | AHARON Ofir | | | ISR | 2355 | Intel Haifa | 5,5 | 2277 | 28 | 36,5 |
80 | 57 | IM | KOBO Ori | | U18 | ISR | 2422 | Jerusalem | 5,5 | 2274 | 32,5 | 41 |
81 | 68 | FM | LOKANDER Martin | | | SWE | 2403 | Sk Rockaden | 5,5 | 2263 | 32 | 40,5 |
82 | 113 | FM | MAREK Matyas | | U18 | CZE | 2326 | Mezinarodni Sachova Skola Inte | 5,5 | 2257 | 29,5 | 38 |
83 | 96 | FM | GUTENEV Alexander | | | RUS | 2349 | Shkola 104 Unesco | 5,5 | 2250 | 33 | 42 |
84 | 144 | WIM | SEVERINA Maria | w | | RUS | 2276 | | 5,5 | 2225 | 31 | 38 |
85 | 51 | IM | LUGOVSKOY Maxim | | | RUS | 2432 | | 5,5 | 2220 | 29,5 | 38 |
86 | 117 | FM | SYLVAN Jacob | | | DEN | 2320 | Nordkalotten | 5 | 2389 | 37 | 45,5 |
87 | 140 | | HEINEMANN Josefine | w | U18 | GER | 2286 | | 5 | 2369 | 37,5 | 47,5 |
88 | 112 | | SMOLKOV Igor | | | UKR | 2328 | | 5 | 2366 | 34 | 43 |
89 | 229 | | XYLOGIANNOPOULOS Antonios | | | GRE | 2153 | Panionios | 5 | 2360 | 35 | 45 |
90 | 97 | FM | NGUYEN Thai Dai Van | | U18 | CZE | 2349 | Mezinarodni Sachova Skola Inte | 5 | 2353 | 36,5 | 46,5 |
91 | 120 | FM | SABOL Marian | | | CZE | 2312 | Sk Vysoke Myto | 5 | 2347 | 34 | 43 |
92 | 79 | FM | MARTYNOV Pavel | | | RUS | 2385 | | 5 | 2346 | 36,5 | 46 |
93 | 87 | FM | OGANIAN Miran | | | RUS | 2370 | | 5 | 2346 | 33,5 | 43,5 |
94 | 231 | WFM | MITUROVA Magdalena | w | | CZE | 2149 | Slavoj Cesky Tesin | 5 | 2341 | 32,5 | 42 |
95 | 70 | FM | KRAUS Tomas | | | CZE | 2399 | Sk Mahrla Praha | 5 | 2336 | 34,5 | 45 |
96 | 125 | FM | TOMAZINI Aljosa | | | SLO | 2309 | Sk Impol Slovenska Bistrica | 5 | 2332 | 34,5 | 43 |
97 | 69 | FM | TOMAZINI Zan | | | SLO | 2401 | Sk Impol Slovenska Bistrica | 5 | 2330 | 33,5 | 42,5 |
98 | 127 | FM | TYMRAKIEWICZ Rafal | | | POL | 2306 | | 5 | 2328 | 32 | 40,5 |
99 | 35 | GM | BRYZGALIN Kirill | | | RUS | 2459 | | 5 | 2307 | 31,5 | 40,5 |
100 | 37 | IM | BIOLEK Richard Jr. | | | CZE | 2457 | Tz Trinec | 5 | 2305 | 35 | 44,5 |
101 | 22 | CM | PECHAC Jergus | | U18 | SVK | 2511 | | 5 | 2304 | 35,5 | 46 |
102 | 29 | IM | NAKAR Eylon | | | ISR | 2479 | Tsafrir Rehovot | 5 | 2301 | 31 | 41 |
103 | 128 | | PALCHUN Grigory | | | RUS | 2306 | | 5 | 2298 | 33,5 | 43,5 |
104 | 71 | IM | PLISCHKI Sebastian | | | GER | 2398 | Sv Bueckeburg | 5 | 2292 | 31 | 41,5 |
105 | 59 | IM | GARCIA ROMAN Daniel | | | ESP | 2420 | | 5 | 2292 | 30,5 | 39,5 |
106 | 48 | IM | KOLOSOWSKI Mateusz | | | POL | 2437 | | 5 | 2289 | 36,5 | 47 |
107 | 53 | GM | AKESSON Ralf | | | SWE | 2428 | | 5 | 2288 | 32,5 | 42,5 |
108 | 228 | | KRATOCHVIL Karel | | | CZE | 2154 | Sachovy Klub Lokomotiva Brno, | 5 | 2288 | 31 | 40 |
109 | 124 | WGM | KOCHETKOVA Julia | w | | SVK | 2309 | | 5 | 2283 | 30,5 | 39,5 |
110 | 109 | FM | SREEVES Clement | | | SCO | 2333 | Edinburgh | 5 | 2277 | 33 | 41 |
111 | 17 | GM | CHERNYSHOV Konstantin | | | RUS | 2529 | | 5 | 2274 | 34,5 | 43,5 |
112 | 101 | | KRENSING Jan | | | GER | 2344 | Tsv Bindlach | 5 | 2274 | 30,5 | 40,5 |
113 | 84 | IM | SEGER Ruediger | | | GER | 2371 | Sg Trier | 5 | 2269 | 33,5 | 43 |
114 | 75 | IM | JASNY Stanislav | | | CZE | 2395 | Beskydska Sachova Skola Z.S. | 5 | 2265 | 29 | 38 |
115 | 282 | | MITSIS Georgios | | U18 | GRE | 1963 | | 5 | 2262 | 27 | 36,5 |
116 | 177 | | DRNOVSEK Gal | | | SLO | 2228 | Ss Tomo Zupan Vzajemna | 5 | 2256 | 30 | 38 |
117 | 91 | | SZOTKOWSKI Jakub | | U18 | CZE | 2356 | Sachovy Klub Karvina O.S. | 5 | 2251 | 32 | 41,5 |
118 | 245 | FM | LEE Jun Hyeok | | U18 | KOR | 2134 | | 5 | 2248 | 26,5 | 33,5 |
119 | 261 | | CHEKLETSOV Ilya | | U18 | RUS | 2113 | | 5 | 2238 | 29,5 | 37,5 |
120 | 118 | | KELLER Peter | | U18 | GER | 2319 | Frankfurter Tv 1860 | 5 | 2232 | 33,5 | 40 |
121 | 187 | | MANIGK Sebastian | | | GER | 2214 | Esv Lok Raw Cottbus | 5 | 2222 | 26,5 | 34,5 |
122 | 207 | WIM | BARAEVA Marina | w | | RUS | 2182 | | 5 | 2213 | 26,5 | 33 |
123 | 141 | | GIANNOULAKIS Labros | | U18 | GRE | 2283 | | 5 | 2212 | 26,5 | 35 |
124 | 139 | | BEKHOVSKIY Mikhail | | U18 | RUS | 2286 | | 5 | 2192 | 30 | 39,5 |
125 | 129 | | VAFIADIS Kleanthis | | | GRE | 2301 | | 5 | 2169 | 31 | 39 |
126 | 105 | FM | SANDERS Isaac B | | U18 | ENG | 2338 | Barbican 4ncl | 4,5 | 2408 | 38,5 | 49 |
127 | 122 | IM | KUTYNEC Vladimir | | | RUS | 2310 | Rotor | 4,5 | 2407 | 36,5 | 46,5 |
128 | 110 | FM | KOTLYAR Kirill | | | RUS | 2330 | | 4,5 | 2407 | 36,5 | 45 |
129 | 62 | | VOGEL Roven | | U18 | GER | 2420 | Usv Tu Dresden | 4,5 | 2401 | 38,5 | 49 |
130 | 180 | FM | MINKO Vladimir | | U18 | RUS | 2226 | | 4,5 | 2378 | 38,5 | 47,5 |
131 | 255 | WIM | BARAEVA Irina | w | | RUS | 2122 | | 4,5 | 2377 | 34,5 | 43,5 |
132 | 64 | IM | ROEDER Matthias | | | GER | 2411 | | 4,5 | 2332 | 35 | 45 |
133 | 94 | IM | KOZLITIN Oleg | | | RUS | 2352 | | 4,5 | 2328 | 35,5 | 46 |
134 | 194 | | KOLOLLI Kevin | | U18 | GER | 2203 | Luebecker Sv | 4,5 | 2327 | 33 | 41,5 |
135 | 67 | GM | MANIK Mikulas | | | SVK | 2408 | | 4,5 | 2318 | 31,5 | 40,5 |
136 | 121 | | JANZELJ Tim | | | SLO | 2312 | | 4,5 | 2311 | 34,5 | 42 |
137 | 147 | WIM | WARAKOMSKA Anna | w | | POL | 2274 | Ks Juvena Hancza Suwalki | 4,5 | 2311 | 34 | 43,5 |
138 | 135 | FM | SOYSAL Serkan | | | TUR | 2293 | | 4,5 | 2309 | 34,5 | 42,5 |
139 | 230 | FM | BARRISH Daniel | | U18 | RSA | 2150 | African Chess Inge | 4,5 | 2309 | 29,5 | 39 |
140 | 274 | | KAROUSOS-THEODORAKIS Nikolaos | | U18 | GRE | 2073 | | 4,5 | 2308 | 36,5 | 46,5 |
141 | 145 | FM | STRUGNELL Carl | | | WLS | 2275 | | 4,5 | 2305 | 35 | 42,5 |
142 | 133 | FM | HANSEN Mads | | | DEN | 2296 | Skanderborg Skakklub | 4,5 | 2304 | 33 | 41,5 |
143 | 190 | | KLECKER Tadeas | | | CZE | 2206 | Tj Praha-Pankrac | 4,5 | 2297 | 34 | 42,5 |
144 | 115 | IM | MISHUCHKOV Nikolai M. | | S60 | RUS | 2320 | | 4,5 | 2292 | 36 | 45 |
145 | 200 | WCM | WOZNIAK Mariola | w | U18 | POL | 2199 | Ksz Polonia Wroclaw | 4,5 | 2287 | 30,5 | 40 |
146 | 162 | WGM | KULON Klaudia | w | | POL | 2240 | Azs Poznan | 4,5 | 2286 | 33,5 | 43 |
147 | 92 | IM | NUN Jiri | | | CZE | 2355 | Tj Slavia Hradec Kralove | 4,5 | 2280 | 33,5 | 43,5 |
148 | 225 | | KOWALCZYK Rafal | | | POL | 2158 | | 4,5 | 2278 | 29 | 37,5 |
149 | 182 | FM | LORSCHEID Gerhard | | | GER | 2224 | Stuttgarter Sf 1879 | 4,5 | 2276 | 31,5 | 41 |
150 | 82 | FM | GHENG Josef | | | GER | 2376 | Sc Erdmannhausen | 4,5 | 2270 | 33 | 42 |
151 | 191 | | GOKERKAN Cem Kaan | | U18 | TUR | 2205 | Besiktas | 4,5 | 2264 | 29,5 | 37,5 |
152 | 163 | FM | BARTOS Jan | | | CZE | 2240 | Unichess | 4,5 | 2263 | 29 | 37 |
153 | 130 | FM | JEDLICKA Ales | | | CZE | 2299 | 2222 Sk Polabiny | 4,5 | 2261 | 32 | 41 |
154 | 174 | | THANNHEISER Thomas | | | GER | 2232 | Luebecker Sv | 4,5 | 2261 | 30 | 39 |
155 | 184 | IM | MONIN Nikolay | | S60 | RUS | 2215 | | 4,5 | 2253 | 27,5 | 35,5 |
156 | 80 | FM | MUELLER Ralf | | | GER | 2384 | | 4,5 | 2248 | 29,5 | 39,5 |
157 | 61 | | BLAHYNKA Martin | | U18 | CZE | 2420 | Sk Duras Bvk | 4,5 | 2242 | 33,5 | 43 |
158 | 188 | FM | DORST Johannes | | | GER | 2207 | Sk Marburg | 4,5 | 2235 | 28,5 | 35,5 |
159 | 138 | FM | MACHAN Jan | | U18 | CZE | 2286 | 2222 Sk Polabiny | 4,5 | 2233 | 32 | 40,5 |
160 | 153 | IM | CHUDINOVSKIKH Alexander M | | | RUS | 2257 | | 4,5 | 2228 | 31,5 | 40,5 |
161 | 202 | IM | DOVZHENKO Viktor | | S60 | UKR | 2189 | Chess Club Star | 4,5 | 2226 | 29 | 38,5 |
162 | 151 | FM | PULPAN Jakub | | U18 | CZE | 2263 | 2222 Sk Polabiny | 4,5 | 2217 | 28,5 | 36,5 |
163 | 220 | | HRDINA Robin | | | CZE | 2163 | Tj Spartak Vlasim | 4,5 | 2209 | 26 | 33,5 |
164 | 154 | | BILCHINSKI Anton | | U18 | GER | 2256 | Sk Krumbach | 4,5 | 2206 | 25 | 33,5 |
165 | 238 | | TUMA Jan | | U18 | CZE | 2141 | Tj Chs Chotebor | 4,5 | 2205 | 22,5 | 28,5 |
166 | 85 | IM | SCHUH Dirk | | | GER | 2370 | Duesseldorfer Sk | 4,5 | 2204 | 29,5 | 38,5 |
167 | 150 | IM | AGEICHENKO Genadi A | | S60 | RUS | 2265 | Central Chess Club | 4,5 | 2202 | 25,5 | 34,5 |
168 | 100 | | KOZUSEK Daniel | | U18 | CZE | 2346 | Sk Ad Jicin | 4,5 | 2188 | 28,5 | 37 |
169 | 95 | | GRIGORIAN Spartak | | U18 | GER | 2351 | Sk Wildeshavsen | 4,5 | 2185 | 26,5 | 33,5 |
170 | 167 | FM | BASHIRLI Nail | | U18 | AZE | 2235 | | 4 | 2350 | 34 | 44 |
171 | 173 | | PFEFFER Ruprecht | | | GER | 2232 | Esv Lok Raw Cottbus | 4 | 2347 | 35 | 44,5 |
172 | 114 | IM | MICHENKA Jozef | | S60 | CZE | 2323 | Sachovy Klub Hm Ostrava | 4 | 2324 | 34 | 43,5 |
173 | 175 | | DVORAK Adam | | U18 | CZE | 2230 | Sachovy Klub Lokomotiva Brno, | 4 | 2283 | 31,5 | 40 |
174 | 233 | | KOTYK Vaclav | | | CZE | 2147 | Sk Rakovnik | 4 | 2282 | 31,5 | 39,5 |
175 | 168 | | MEJAK Severin | | | SLO | 2235 | | 4 | 2280 | 30 | 38,5 |
176 | 224 | IM | VOLODIN Viktor | | | RUS | 2158 | | 4 | 2279 | 30,5 | 39,5 |
177 | 99 | FM | SPALIR Jernej | | | SLO | 2346 | Sk Slovenj Gradec | 4 | 2269 | 32,5 | 42,5 |
178 | 199 | WFM | UTIATSKAJA Irina | w | | RUS | 2200 | | 4 | 2267 | 30 | 37,5 |
179 | 155 | | FELDTMANN Thomas Dr. | | | GER | 2255 | Sk Marburg 1931/72 | 4 | 2265 | 32,5 | 40 |
180 | 260 | CM | HANSCH Torsten | | | GER | 2113 | Ae Magdeburg | 4 | 2261 | 28 | 36,5 |
181 | 143 | FM | OKUN Leonid | | | RUS | 2277 | | 4 | 2258 | 32 | 41,5 |
182 | 146 | | KUBIK Michael | | U18 | CZE | 2275 | Beskydska Sachova Skola Z.S. | 4 | 2256 | 30 | 40 |
183 | 165 | | HANSCH Karsten | | U18 | GER | 2239 | Ae Magdeburg | 4 | 2255 | 30,5 | 40 |
184 | 164 | FM | FURMAN Boris | | S60 | RUS | 2239 | | 4 | 2255 | 27,5 | 36 |
185 | 161 | | SMID Miroslav | | | CZE | 2250 | Tj Bohemians Praha | 4 | 2244 | 28 | 36 |
186 | 213 | | KEARNS Christopher | | | GER | 2176 | Sfr. Korbach | 4 | 2242 | 29 | 37,5 |
187 | 227 | | REHN Ralf | | | FIN | 2156 | Matinkylaen Sk | 4 | 2241 | 29 | 37 |
188 | 157 | | OTT Florian | | U18 | GER | 2254 | Sc Forchheim | 4 | 2238 | 30 | 39,5 |
189 | 235 | WFM | ZHYLKAIDAROVA Sholpan | w | | KAZ | 2145 | | 4 | 2237 | 27,5 | 34 |
190 | 203 | | BREMNER Adam | | | SCO | 2189 | | 4 | 2233 | 30,5 | 38,5 |
191 | 217 | | TOKRANOVS Dmitrijs | | U18 | LAT | 2172 | Rigas Saha skola | 4 | 2231 | 28,5 | 36,5 |
192 | 226 | | PLESEK Jiri | | | CZE | 2158 | Tj Praha-Pankrac | 4 | 2229 | 26 | 34 |
193 | 206 | | ASEEVA Marina | w | | RUS | 2184 | | 4 | 2226 | 26 | 33,5 |
194 | 185 | IM | VARITSKI Igor | | | UKR | 2214 | | 4 | 2225 | 30 | 39 |
195 | 156 | | KALI Omer | | U18 | ISR | 2255 | | 4 | 2222 | 26,5 | 35 |
196 | 111 | WFM | PARAMZINA Anastasya | w | U18 | RUS | 2328 | | 4 | 2217 | 28,5 | 37 |
197 | 183 | | FOLK Petr | | | CZE | 2217 | Tj Sakal Kozolupy | 4 | 2209 | 28 | 35,5 |
198 | 218 | | GALAKTIONOV Artem | | U18 | RUS | 2168 | | 4 | 2193 | 23 | 30,5 |
199 | 252 | | OBERHOFER Cedric | | U18 | GER | 2125 | Sc Bavaria Regensburg | 4 | 2191 | 26,5 | 34,5 |
200 | 195 | FM | GERGEL Vladimir P | | S60 | UKR | 2202 | | 4 | 2191 | 25,5 | 33 |
201 | 137 | FM | RIETZE Clemens | | | GER | 2289 | Sc Rotation Pankow | 4 | 2182 | 28,5 | 36,5 |
202 | 134 | | MANN Johannes | | U18 | GER | 2295 | Fc Forchheim | 4 | 2180 | 28 | 36,5 |
203 | 103 | FM | GAEHWILER Gabriel | | | SUI | 2342 | | 4 | 2141 | 26,5 | 34,5 |
204 | 197 | FM | SHILOV Sergej | | | UKR | 2201 | | 3,5 | 2347 | 32 | 41 |
205 | 209 | | LEHMANN Holger | | | GER | 2180 | | 3,5 | 2319 | 32,5 | 41 |
206 | 241 | | WALTER Florian | | | GER | 2140 | Sv Lauf | 3,5 | 2313 | 33,5 | 42,5 |
207 | 211 | | HAVELKA Jan | | U18 | CZE | 2178 | Sokol Bustehrad | 3,5 | 2303 | 31 | 39 |
208 | 169 | | TSAKNAKIS Zisis | | U18 | GRE | 2235 | | 3,5 | 2295 | 31,5 | 39,5 |
209 | 198 | | ROUS Daniel | | | CZE | 2201 | Sk Holdia Dp Praha | 3,5 | 2272 | 30,5 | 39,5 |
210 | 160 | | FUCHS Florian | | | GER | 2250 | Sv Eiche Reichenbrand | 3,5 | 2272 | 29,5 | 38,5 |
211 | 246 | | PETR Jan | | | CZE | 2134 | Tj Praha-Pankrac | 3,5 | 2271 | 28 | 37 |
212 | 159 | | PASZEWSKI Mateusz | | | POL | 2252 | Uks Hetman Czestochowa | 3,5 | 2264 | 31,5 | 40,5 |
213 | 212 | | HOLTEL Jasper | | U18 | GER | 2177 | | 3,5 | 2264 | 29 | 38 |
214 | 192 | | WIEBE Patrick | | | GER | 2205 | Sc Braunschweig Gliesmarode | 3,5 | 2260 | 33 | 41,5 |
215 | 216 | | CHOVAN Milan | | U18 | SVK | 2172 | Nsk Nitra | 3,5 | 2260 | 28,5 | 36 |
216 | 278 | | KYAS Philipp | | | GER | 2049 | Tempo Goettingen | 3,5 | 2257 | 30,5 | 38,5 |
217 | 132 | FM | ALEXIADIS Hristos | | U18 | GRE | 2296 | | 3,5 | 2255 | 32,5 | 41,5 |
218 | 179 | FM | BEREZOVICS Alexander | | | RUS | 2226 | | 3,5 | 2254 | 31,5 | 40 |
219 | 240 | | KRATOCHVIL Vit | | U18 | CZE | 2140 | Tj Namest N/Oslavou | 3,5 | 2252 | 29,5 | 37 |
220 | 254 | | HLADIK Josef | | | CZE | 2123 | Sk Vinohrady Brno | 3,5 | 2252 | 28,5 | 37 |
221 | 237 | WFM | RICHTEROVA Natasa | w | | CZE | 2141 | Sk Ad Jicin | 3,5 | 2252 | 27,5 | 35,5 |
222 | 247 | | GUNGL Theo | | U18 | GER | 2131 | Usv Tu Dresden | 3,5 | 2248 | 31 | 39,5 |
223 | 166 | WIM | ZAKSAITE Salomeja | w | | LTU | 2237 | | 3,5 | 2247 | 31 | 40 |
224 | 210 | | HANSCH Stephan | | U18 | GER | 2179 | Ae Magdeburg | 3,5 | 2244 | 29,5 | 37 |
225 | 186 | FM | KRATOCHVIL Josef | | | CZE | 2214 | Sachovy Klub Lokomotiva Brno, | 3,5 | 2239 | 30,5 | 39 |
226 | 193 | CM | DRORI Saar | | U18 | ISR | 2203 | | 3,5 | 2239 | 29,5 | 38 |
227 | 268 | | STEFANOV Emil | | U18 | BUL | 2088 | | 3,5 | 2234 | 28,5 | 35,5 |
228 | 119 | IM | RJABZEV Konstantin | | | RUS | 2314 | | 3,5 | 2232 | 32 | 41,5 |
229 | 250 | | MIRZOYAN David | | U18 | ARM | 2128 | | 3,5 | 2230 | 27 | 35 |
230 | 152 | | MARTIN Julian | | U18 | GER | 2261 | | 3,5 | 2226 | 29,5 | 38 |
231 | 181 | | SOURAL Jan | | | CZE | 2225 | Tj Praha-Pankrac | 3,5 | 2223 | 29,5 | 37 |
232 | 258 | | SCHIFFER Stefan | | | GER | 2118 | | 3,5 | 2223 | 27,5 | 35 |
233 | 204 | | BARTHEL Ansgar | | | GER | 2187 | Sc Pirmasens 1912 | 3,5 | 2219 | 31 | 40 |
234 | 234 | | PTACEK Tomas | | U18 | CZE | 2146 | Tj Slavia Hradec Kralove | 3,5 | 2217 | 27 | 35 |
235 | 205 | | KOLOLLI Martin | | U18 | GER | 2187 | Luebecker Sv | 3,5 | 2213 | 28 | 36 |
236 | 170 | IM | PESOTSKYI Vitalii | | | UKR | 2233 | | 3,5 | 2210 | 29 | 38,5 |
237 | 284 | | KARAOULANIS Dimitrios | | | GRE | 1952 | Ao Zinon Glyfadas | 3,5 | 2182 | 22,5 | 30 |
238 | 201 | | KASSANI Sam | | | SWE | 2194 | Sollentuna Sk | 3,5 | 2180 | 28 | 36,5 |
239 | 251 | | GALICEK Stanislav | | | CZE | 2127 | Sk Tachov | 3,5 | 2172 | 23 | 28,5 |
240 | 136 | | BERNOTAS Arturs | | | LAT | 2292 | | 3,5 | 2166 | 27,5 | 35 |
241 | 287 | | MARTYNOV Petr | | U18 | RUS | 1932 | | 3,5 | 2166 | 25,5 | 33 |
242 | 242 | | CHERNYSHOVA Natalia | w | | RUS | 2137 | | 3,5 | 2133 | 24,5 | 32 |
243 | 142 | | FISCHER Edwin | | | GER | 2281 | | 3,5 | 2132 | 25,5 | 31,5 |
244 | 283 | | TOPORKOVA Sofia | w | U18 | ISR | 1953 | | 3 | 2271 | 30 | 38,5 |
245 | 158 | | OKUN Evgeny | | | RUS | 2252 | | 3 | 2269 | 33 | 43,5 |
246 | 172 | | BORASO Alessio | | | ITA | 2232 | | 3 | 2267 | 30,5 | 40,5 |
247 | 189 | | KUEGEL Tobias | | | GER | 2207 | Delmenhorster Sk | 3 | 2227 | 28,5 | 35 |
248 | 171 | | PEKAR Vaclav | | | CZE | 2233 | Tj Jiskra Litomysl | 3 | 2224 | 29,5 | 38 |
249 | 259 | | BIT-NARVA David | | U18 | SWE | 2117 | | 3 | 2223 | 29 | 37,5 |
250 | 236 | | KULA Dominik | | U18 | CZE | 2145 | Mezinarodni Sachova Skola Inte | 3 | 2212 | 29,5 | 37,5 |
251 | 222 | WIM | GASIK Anna | w | | POL | 2160 | Nadnarwianka Pultusk | 3 | 2193 | 25 | 32,5 |
252 | 253 | | HORACEK Michal | | | CZE | 2124 | Sk Bohemia Pardubice O.S. | 3 | 2186 | 24 | 29 |
253 | 214 | | KARDOEUS David | | U18 | GER | 2174 | Sv Werder Bremen | 3 | 2185 | 27,5 | 34 |
254 | 176 | | CUHRA Martin | | | CZE | 2229 | Qcc Ceske Budejovice | 3 | 2176 | 26,5 | 35,5 |
255 | 270 | | LAGASHIN Pavel | | | RUS | 2084 | | 3 | 2173 | 25,5 | 32 |
256 | 285 | | CHEKLETSOV Egor | | U18 | RUS | 1942 | | 3 | 2169 | 21 | 27 |
257 | 243 | | COPPOLA Federico | | U18 | ITA | 2136 | | 3 | 2167 | 25 | 31,5 |
258 | 248 | | HURDZAN Tomas | | U18 | CZE | 2129 | Sk Sokol Klatovy | 3 | 2159 | 27 | 33,5 |
259 | 273 | | GROVE Michael | | | SCO | 2073 | | 3 | 2159 | 20 | 27,5 |
260 | 196 | | YAKIMENKO Alexander A. | | S60 | RUS | 2202 | | 3 | 2132 | 23 | 32 |
261 | 232 | | COCCONCELLI Lorenzo | | | ITA | 2147 | | 3 | 2110 | 22,5 | 30,5 |
262 | 264 | | SMAGIN Nikita | | | RUS | 2104 | | 2,5 | 2345 | 34,5 | 44,5 |
263 | 107 | | RUFF Maximilian | | U18 | GER | 2336 | Sasbach | 2,5 | 2324 | 32 | 41 |
264 | 257 | | PANAGIOTAKOS Nikolaos | | | GRE | 2121 | | 2,5 | 2292 | 33 | 42 |
265 | 266 | | MEYER Henrik | | U18 | GER | 2100 | Tura Harksheide Von Nordestedt | 2,5 | 2239 | 31 | 39,5 |
266 | 244 | | MARUTKINS Olegs | | | LAT | 2136 | Riga | 2,5 | 2218 | 28 | 36,5 |
267 | 239 | FM | VOKOUN Jan | | S60 | CZE | 2140 | Tj Praha-Pankrac | 2,5 | 2214 | 28,5 | 37 |
268 | 219 | | HENDRIKS Victor | | | NED | 2166 | Vas Amsterdam | 2,5 | 2202 | 29 | 37 |
269 | 215 | | GREEN Andrew D | | | SCO | 2173 | Edinburgh | 2,5 | 2202 | 28 | 36 |
270 | 275 | | SUCHOMELOVA Simona | w | U18 | CZE | 2059 | Sk Sklo-Bohemia Svetla N.Saz. | 2,5 | 2192 | 25,5 | 33 |
271 | 280 | | MALINOVSKY Petr | | | CZE | 2006 | Lokomotiva Krnov | 2,5 | 2191 | 23,5 | 29 |
272 | 277 | | SKACEL Jan | | S60 | CZE | 2051 | Klub Sachistu Ricany 1925 | 2,5 | 2188 | 25 | 32,5 |
273 | 265 | | BRCAR Ales | | | SLO | 2102 | Sk Trebnje | 2,5 | 2165 | 24,5 | 29,5 |
274 | 262 | | PETEK Primoz | | | SLO | 2108 | Sd Gorenjka Lesce | 2,5 | 2160 | 28 | 34,5 |
275 | 256 | WFM | OBOLENTSEVA Alexandra | w | U18 | RUS | 2121 | | 2,5 | 2142 | 24 | 30,5 |
276 | 279 | | ARNDT Uwe | | | GER | 2035 | Bsv Chemie Weissensee | 2,5 | 2137 | 20 | 25,5 |
277 | 269 | | FOGEL Pierre | | | BEL | 2086 | Landen | 2,5 | 2128 | 24,5 | 31,5 |
278 | 223 | WIM | ROESSLER Ulrike | w | | GER | 2159 | Sc 1994 Oberland | 2,5 | 2125 | 25,5 | 32 |
279 | 221 | | SCHNEIDER German | | | GER | 2162 | Godesberger Sk | 2,5 | 2105 | 21,5 | 28,5 |
280 | 286 | | BOES Julian | | U18 | GER | 1940 | Heitersheim | 2 | 2218 | 25 | 34 |
281 | 263 | | SIEBENBURGER Vlastimil | | | CZE | 2105 | Tj Zdar Nad Sazavou | 2 | 2195 | 23,5 | 31 |
282 | 271 | | JANSKA Jitka | w | U18 | CZE | 2080 | Sk Sokol Klatovy | 2 | 2190 | 25 | 32,5 |
283 | 272 | | NOVAK Ales | | | CZE | 2080 | Sk Bohemia Pardubice O.S. | 2 | 2180 | 25 | 33,5 |
284 | 281 | | HERING Sven | | | GER | 1968 | Esv Lok Raw Cottbus | 2 | 2153 | 26,5 | 32 |
285 | 249 | | VEZZANI Stefano | | | ITA | 2129 | | 1,5 | 2266 | 26 | 33 |
286 | 289 | | WEBER Jannis | | U18 | GER | 1903 | | 1,5 | 2171 | 25,5 | 32,5 |
287 | 288 | | DUENAS Alexis | | | SWE | 1929 | Rockaden | 1,5 | 2153 | 25 | 32 |
288 | 267 | WFM | FOLKOVA Martina | w | | CZE | 2095 | Tj Sakal Kozolupy | 1,5 | 2107 | 23,5 | 30 |
289 | 276 | | KUEBLER Marcus | | | GER | 2053 | | 1 | 2220 | 24 | 30,5 |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: rating average Of the opponents (variabel With parameters) Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter)
|
|
|
|