Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

VIII Obert Internacional Ciutat de Sabadell -grup A-

Darrera actualització10.09.2015 21:40:24, Creador/Darrera càrrega: manuel navarro perez

Classificació final després de 9 rondes

OrdreNúm. Ini.NomTipusGrEloEloNClub/CiutatPts. Des1  Des2 
11GMAroshidze Levan25192564Banyoles, C.E.7,551,040,0
22IMOliva Castaneda Kevel246106,552,540,0
36IMGallego Alcaraz Andres Felipe243606,050,539,0
43IMArenas David244606,049,538,0
514IMValdes Leonardo23772452Mollet, Club D'escacs6,046,535,0
65GMMunoz Pantoja Miguel Angel24392508Terrassa Del Csc, C.E.6,044,534,5
710FMAkbarinia Sayed Arash23972391Sant Andreu C.E.6,043,533,5
817FMDiaz Camallonga Carles23442415S.C. Colon De Sabadell6,041,533,5
913IMPerpinya Rofes Lluis Mª23822424S.C. Colon De Sabadell5,548,538,0
109IMJerez Perez Alfonso24012476Foment Martinenc C.E.5,544,535,0
117IMCruz Estrada Filemon24212508Tres Peons C.E.5,543,534,5
1218FMValderrama Quiceno Esteban A234105,543,534,0
1324FMGomez Jurado AlbertB22462403Barbera C.E.5,539,530,5
1411IMLorenzo De La Riva Lazaro23882442S.C. Colon De Sabadell5,047,036,5
1515IMGonzalez Rodriguez JorgeS6023532439Figueres C.E.5,043,533,0
1616FMOlivares Canelles Francisco235205,042,534,0
1722IMVittorino Carlo Giovanni227305,041,534,0
1823WIMChirivi C Jenny Astrid225905,041,531,5
1919IMFernandez Aguado Enrique23262369Sitges Prado Suburenc, C.E.5,038,530,0
2039Calderon Alzate Ivan AlejandrB18842030Catalunya C.E.5,035,528,5
2112FMPablo Mari Alexandre23832443Terrassa Del Csc, C.E.4,547,036,5
2225MKOrtega Serra MarcB22402358Montmelo C.E.4,543,033,5
2320IMGuerrero Sierra Juan Carlos229404,541,533,5
2421FMRamirez Garcia Jorge Alberto22792348Escola D'escacs De Barcelona4,541,032,5
2536Delgado Osorio JavierB19682201Moli Nou C.C.4,536,529,0
2640Izagirre Alsua AritzB187704,535,028,0
278IMVassallo Barroche Mauricio24062421Barbera C.E.4,047,536,0
2844Tardio Fran EmiliS60B17941970Tres Peons C.E.4,038,030,0
2931Ayats Llobera GerardU16B20112217Llinars, Club D'escacs4,038,029,5
3030Pozanco Romasanta MarcB20222208S.C. Colon De Sabadell4,036,528,5
3135Aprea DanieleB19752120Barcelona Unió Gracienca D´esc4,035,027,5
3229MKGrau Brumos IsidreS60B20592168Sant Quirze Del Valles4,035,027,0
3332Segarra Calderer AlbertB20082164Badia, Club Escacs I Cultura4,031,524,5
3438Alvarez Albiol VictorU16B18962089Foment Martinenc C.E.3,539,531,0
3542Castillo Dalmau AlbertU16B18652116Vila Olímpica, C.E.3,537,530,5
3648Alves Garcia EricU16B16372096Badia, Club Escacs I Cultura3,043,533,5
3734Molano Lafuente IsmaelB19802152Montornes C.E.3,039,531,0
3846Boixader Arbo XavierU16B17812022S.C. Colon De Sabadell3,036,528,5
3933WFMMunoz Monroy Cinthya CarolinaB198103,035,528,0
4037Urrutia Mule OriolB19262159Castellar Del Valles C.E.3,032,525,5
414IMPulvett Marin Daniel244302,544,034,5
4243Flores Vallcorba JosepS60B18021940Terrassa Del Csc, C.E.2,529,523,0
4327Ramirez Carrizo Victor JoseB21222228Barbera C.E.2,040,030,5
4445Lopez Pajuelo SergiU16B17912119Montmelo C.E.2,033,026,0
4547Hernandez Requena FrancescB17731918Olot1,530,523,5
4641Arroyo Mateo Jose MiguelB18751995S.C. Colon De Sabadell1,029,021,5
4726Uribe Arteaga DanielB22182221Montcada, Unio Escacs0,027,021,0
28Sayrol Clols Josep MªB21122214Calaf C.E.0,027,021,0

Anotació:
Desempat1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement
Advertisement