Advertisement

Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

25th European Youth Chess Championship 2015 U18 - Open

Zadnja izmjena30.09.2015 19:22:12, Creator/Last Upload: mr. sulejman islamovic

Pregled igrača za RUS

RUS
SNoImeRtgIFED123456789Bod.Mj.RpKrtg+/-Skupina
1IMYuffa Daniil2476RUS1½01½11½16,542517105,10open U18
2IMZakhartsov Vladimir2474RUS0011101116,09236210-9,90open U18
7IMVavulin Maksim2441RUS1½½11½1106,552508108,10open U18
31Saveliev Alexei2253RUS½1½1½0½015,01424242040,80open U18
12IMKhanin Semen2359RUS½1011011½6,011227810-7,80open U16
39Nizamov Bulat2117RUS00111½1004,53421854025,20open U16
3Lobanov Sergei2394RUS11½1101117,5125142027,20open U14
4FMEsipenko Andrey2384RUS1½11111017,5224831011,30open U14
7FMLomasov Semen2357RUS½½11½½½½05,033214420-43,60open U14
11FMFakhrutdinov Timur2305RUS½10½1111½6,59221520-13,60open U14
37Salemgareev Tagir2083RUS11½½½10105,517231740110,40open U14
42Zaika Daniil2051RUS10½0110½04,057191640-56,40open U14
7Shubin Kirill2176RUS11½1011117,5122734042,00open U12
10Tsoi Dmitry2161RUS1½00111116,510203740-36,00open U12
12Nesterov Arseniy2132RUS110½10½116,017203540-38,00open U12
20Remizov Yaroslav2088RUS111½01½106,01221294026,00open U12
21Yeritsyan Aram2063RUS½½1½101015,525196740-31,20open U12
31Geshko Aleksey1976RUS110½101½05,03420004019,20open U12
38Brin Ilya1934RUS0111½000½4,068178340-58,40open U12
41Avalyan Artur1914RUS1½½½½01½½5,03519664026,40open U12
69Zhanazarov Iskander1708RUS01011½0003,57918134038,40open U12
3CMTsvetkov Andrey2088RUS11½1011016,58194340-43,60open U10
5Murzin Volodar2039RUS11101½0116,57192440-35,60open U10
7Makoveev Ilya1942RUS11111111½8,5122434098,40open U10
8Mochalin Faddey1917RUS111001½½16,013177740-50,80open U10
12Kirillov Dmitry1893RUS½½11101005,039167740-88,80open U10
13Tarasov Danila1889RUS1011101106,014174240-50,40open U10
16Grachev Alexey1853RUS100011½115,529168440-35,20open U10
17Stukan Martin1804RUS1111011017,0320084098,40open U10
19Efremov Vladislav1794RUS1110½0½105,031173140-20,00open U10
45Titov Alexander1584RUS10½0½101½4,553154840-16,00open U10
53Dunaev Denis1532RUS0101½11½05,03217024062,00open U10
54Yudin Mikhail1479RUS01100½½014,068141040-20,40open U10
64Rubinov Egor1374RUS010001½1½4,0711430404,40open U10
68Larichev Prokhor1345RUS10½½00½1½4,05915414055,20open U10
82Dunaev Artem0RUS1000001103,080138100,00open U10
2Kochetov Vladislav1703RUS1½101½1016,08153740-30,80open U08
4Kochetov Vyacheslav1652RUS11010½1105,517107340-106,00open U08
5Lystsov Leonid1633RUS1011110117,0322704049,60open U08
21Sokolov Egor1247RUS1110010116,01114694047,20open U08
27Solovyev Nikolay1010RUS0110000002,0650400,00open U08
30Balayan Eduard0RUS1100011105,024000,00open U08
37Eremin Ivan0RUS0000101103,058000,00open U08
41Kolesov Gordey0RUS10½0½11015,025145300,00open U08
53Razhbadinov Rasul0RUS0100101003,05596300,00open U08
56Sepiashvili Ivan0RUS01011½0104,535121800,00open U08
57Shmyrev Nikolai0RUS0010110014,04596100,00open U08
64Yudin Yakov0RUS0100101½03,553000,00open U08
66Zhosan Iannis0RUS1011001004,043102500,00open U08
2WIMStyazhkina Anna2318RUS011½1101½6,06217820-25,80girls U18
12Chekmareva Liya2062RUS11½½011016,0521814054,00girls U18
35WFMDrogovoz Maria1924RUS001½01½½½4,03019894028,00girls U18
3Drogovoz Irina2253RUS1111011½06,522243202,20girls U16
6WFMMylnikova Olga2119RUS½10111½½½6,08210040-2,80girls U16
9WFMVasenina Anna2061RUS½11011½½16,5621694058,40girls U16
10Tishova Svetlana2058RUS1101½00½½4,527191740-63,20girls U16
12Milovanova Maria2024RUS1½00110115,513192740-33,60girls U16
2WFMShuvalova Polina2171RUS111½1½½016,552154403,60girls U14
5WFMGoltseva Ekaterina2114RUS11½001½½15,517191840-75,20girls U14
6Maltsevskaya Aleksandra2107RUS1111½½0117,0221874040,80girls U14
7WFMKozina Anastasia2105RUS111½0½0½½5,023191040-78,40girls U14
8WFMObolentseva Alexandra2084RUS10111½1½17,0321504034,00girls U14
10WFMKochukova Anna2049RUS11½1111½½7,5122034068,80girls U14
21WFMZotova Anastasia1868RUS10111½11½7,04212740118,80girls U14
22Beshukova Alina1862RUS½½1½01½½½5,025183140-12,40girls U14
45Shelepneva Darya1650RUS01100½01½4,04117504043,60girls U14
53Polomoshnova Mariya1567RUS000001½0½2,067110640-134,80girls U14
2WFMSolozhenkina Elizaveta2061RUS11111½1017,5120914018,80girls U12
3Afanasieva Alexandra1890RUS11½10½1005,019175640-56,00girls U12
4Vinokur Yuliya1884RUS1101½11106,5619034014,00girls U12
6Loskutova Viktoriya1871RUS1½½1110016,09183640-9,20girls U12
10Popova Irina1809RUS11½1100116,5718714036,80girls U12
11Garifullina Leya1776RUS1101½111½7,0319714089,20girls U12
13Podgornova Anna1740RUS10½1½½0½½4,534157540-77,20girls U12
22Fairuzova Zulfiiya1658RUS100101½½04,046149840-77,60girls U12
29Granovskaya Ekaterina1629RUS1½1001½½15,51117074044,00girls U12
31Strukova Ksenia1603RUS1010110015,02616574015,20girls U12
39Kokueva Alisa1562RUS½100100013,551154940-10,40girls U12
48Garafutdinova Diana1463RUS001101½½04,04015344035,20girls U12
2WCMMironenko Galina1792RUS11½111½½17,51175940-2,80girls U10
3WCMZvereva Margarita1725RUS101111½016,561720406,00girls U10
5Kirchei Viktoriia1714RUS0111½01004,538142340-122,40girls U10
6Cherepanova Evita1686RUS00½1110115,521141640-80,80girls U10
8Bondareva Daria1621RUS1111001016,01016724022,80girls U10
10WCMStepanyan Eva1611RUS11110½0½16,011157340-13,60girls U10
11WCMSovina Maria1583RUS111001½015,520147940-44,00girls U10
12Parsegyan Kseniya1581RUS101½001104,539132440-106,40girls U10
16Mikhailina Elena1551RUS1011½11½06,012149840-14,00girls U10
18Kasaeva Sofiia1533RUS½11½½10½05,029135540-59,60girls U10
19Alimova Dana1513RUS½½10011½½5,030126940-82,00girls U10
21Novozhilova Polina1504RUS1001110105,026142040-30,80girls U10
22WCMMelenchuk Olga1497RUS10½010½1½4,541132940-38,00girls U10
25WCMZavivaeva Emilia1474RUS10½1111016,5716924080,40girls U10
27Magizova Yana1461RUS1010011116,0131479408,00girls U10
28Zhurova Anna1452RUS1100101½15,51716084065,20girls U10
37Lukianchenko Alisa1376RUS10½0111105,515167540116,80girls U10
57Belozerova Olga1030RUS0011100003,06211934044,80girls U10
2Shubenkova Veronika1424RUS0111011016,010139640-4,00girls U08
3Mikhalevich Arina1384RUS1½01010115,512113440-40,00girls U08
10Kuznetsova Yulia1293RUS1011010015,0160400,00girls U08
12Mikheeva Galina1273RUS1101110005,01313784022,00girls U08
13Mikhailina Olga1243RUS0010110115,022040-12,40girls U08
14Uzintseva Daria1176RUS1100½110½5,02112714018,00girls U08
30Kuznetsova Olga0RUS1010½01014,526106400,00girls U08
41Shvedova Alexandra0RUS1011½½1106,04129600,00girls U08
48Zavivaeva Evelina0RUS01½0101003,537118400,00girls U08
49Zaytseva Dariya0RUS1110101106,07128600,00girls U08

Rezultati posljednjeg kola za RUS

KoloBo.Br. ImeFEDRtgPts. RezultatPts. ImeFEDRtg Br.
918
IMAli Marandi Cemil CanTUR24226 1 - 0 IMVavulin MaksimRUS2441
7
935
IMBellahcene BilelFRA2454 0 - 1 IMYuffa DaniilRUS2476
1
952
IMZakhartsov VladimirRUS24745 1 - 05 FMLivaic LeonCRO2379
15
91422
FMHuber Martin ChristianAUT23124 0 - 14 Saveliev AlexeiRUS2253
31
9420
FMMorozov NichitaMDA2269 ½ - ½ IMKhanin SemenRUS2359
12
91139
Nizamov BulatRUS2117 0 - 1 IMDeac Bogdan-DanielROU2455
1
913
Lobanov SergeiRUS2394 1 - 07 FMHakobyan AramARM2348
8
924
FMEsipenko AndreyRUS2384 1 - 06 FMZarubitski ViachaslauBLR2310
10
9418
Gumularz SzymonPOL22396 ½ - ½6 FMFakhrutdinov TimurRUS2305
11
952
FMNguyen Thai Dai VanCZE2409 1 - 0 Salemgareev TagirRUS2083
37
9822
Schoppen CasperNED22205 1 - 05 FMLomasov SemenRUS2357
7
92142
Zaika DaniilRUS20514 0 - 14 FMOlsen Filip BoeDEN2247
17
917
Shubin KirillRUS2176 1 - 0 FMKrstulovic AlexHUN2119
14
9432
Subelj JanSLO19646 1 - 06 Remizov YaroslavRUS2088
20
965
Bjerre JonasDEN2193 0 - 1 Tsoi DmitryRUS2161
10
91031
Geshko AlekseyRUS19765 0 - 15 Nesterov ArseniyRUS2132
12
91621
Yeritsyan AramRUS2063 1 - 0 Cohen Revivo ShohamISR1901
45
92441
Avalyan ArturRUS1914 ½ - ½ Bilych OlexiyUKR1774
62
93292
Mazuran GabrijelCRO15144 ½ - ½ Brin IlyaRUS1934
38
93326
Bettalli FrancescoITA1998 1 - 0 Zhanazarov IskanderRUS1708
69
917
Makoveev IlyaRUS19428 ½ - ½ CMCan IsikTUR2123
1
9417
Stukan MartinRUS18046 1 - 06 Tarasov DanilaRUS1889
13
953
CMTsvetkov AndreyRUS2088 1 - 0 Dolgun CanTUR1620
39
9611
Tadic StefanSRB1895 0 - 1 Murzin VolodarRUS2039
5
996
Melkumyants AlexanderUKR20025 1 - 05 Dunaev DenisRUS1532
53
9108
Mochalin FaddeyRUS19175 1 - 05 Efremov VladislavRUS1794
19
91212
Kirillov DmitryRUS18935 0 - 15 Mechlinski JakubPOL1603
41
91589
Piccinno MatteoITA05 0 - 1 Grachev AlexeyRUS1853
16
92878
Andjelic DjordjeMNE04 ½ - ½4 Titov AlexanderRUS1584
45
93130
Balaji AaravamudhanENG1683 ½ - ½ Rubinov EgorRUS1374
64
93355
Akeya-Price RobertENG1478 ½ - ½ Larichev ProkhorRUS1345
68
93572
Malkoc PatrikSLO1253 0 - 13 Yudin MikhailRUS1479
54
93742
Smirnov MaksymUKR15983 1 - 03 Dunaev ArtemRUS0
82
935
Lystsov LeonidRUS16336 1 - 0 Piliposyan RobertARM1746
1
9519
Meers HubertPOL1276 1 - 0 Kochetov VyacheslavRUS1652
4
9618
Pidluznij GlebLTU1282 0 - 15 Kochetov VladislavRUS1703
2
9710
Germanovs GeorgijsLAT14375 0 - 15 Sokolov EgorRUS1247
21
91030
Balayan EduardRUS05 0 - 15 Sanikidze GiorgiGEO0
55
91256
Sepiashvili IvanRUS0 0 - 1 Patole NoamFRA1377
15
91722
Dimanoudis PetrosGRE11824 1 - 04 Zhosan IannisRUS0
66
91917
Gschiel AlexanderAUT1331 0 - 14 Kolesov GordeyRUS0
41
92129
Amitai IdoISR0 1 - 0 Yudin YakovRUS0
64
92623
Zgorzelski MichalPOL11583 1 - 03 Razhbadinov RasulRUS0
53
92757
Shmyrev NikolaiRUS03 1 - 03 Cau FrancescoITA0
33
92834
Cherkashin TimurUKR03 1 - 03 Eremin IvanRUS0
37
93327
Solovyev NikolayRUS10102 0 - 11 Cappan PjotrBEL0
32
942
WIMStyazhkina AnnaRUS2318 ½ - ½5 WFMVidic TejaSLO2096
8
9636
Franca VeronikaSLO19095 0 - 15 Chekmareva LiyaRUS2062
12
91435
WFMDrogovoz MariaRUS1924 ½ - ½ WFMBellaiche EliseFRA2154
7
912
WFMKazarian Anna-MajaNED22597 ½ - ½ WFMMylnikova OlgaRUS2119
6
927
Keetman MaaikeNED2115 1 - 0 Drogovoz IrinaRUS2253
3
959
WFMVasenina AnnaRUS2061 1 - 0 Lahav MichalISR2015
14
91025
Nemec HanaSLO1918 0 - 1 Milovanova MariaRUS2024
12
91219
Limanovska ElizabeteLAT19824 ½ - ½4 Tishova SvetlanaRUS2058
10
9110
WFMKochukova AnnaRUS20497 ½ - ½ WFMZotova AnastasiaRUS1868
21
921
WFMAntova GabrielaBUL21896 0 - 16 WFMObolentseva AlexandraRUS2084
8
936
Maltsevskaya AleksandraRUS21076 1 - 06 WFMRadeva ViktoriaBUL2150
4
942
WFMShuvalova PolinaRUS2171 1 - 0 Badelka OlgaBLR2156
3
9937
Golub NikolinaCRO1739 0 - 1 WFMGoltseva EkaterinaRUS2114
5
91029
Sargsyan Anna M.ARM1819 ½ - ½ WFMKozina AnastasiaRUS2105
7
91422
Beshukova AlinaRUS1862 ½ - ½ Krzysztynska AnnaPOL1555
54
92445
Shelepneva DaryaRUS1650 ½ - ½ Mocanu ValeriaMDA1702
38
93364
Bitkova JelizavetaEST12822 ½ - ½ Polomoshnova MariyaRUS1567
53
914
Vinokur YuliyaRUS1884 0 - 1 WFMSolozhenkina ElizavetaRUS2061
2
928
WCMBeydullayeva GovharAZE1828 ½ - ½ Garifullina LeyaRUS1776
11
9420
Aubert EsteeFRA1661 0 - 1 Popova IrinaRUS1809
10
963
Afanasieva AlexandraRUS18905 0 - 15 WCMLevitan RonitISR1744
12
9725
Anghel MariaROU16485 0 - 15 Loskutova ViktoriyaRUS1871
6
91129
Granovskaya EkaterinaRUS1629 1 - 0 Stsepkina YauheniyaBLR1731
15
91440
Mihailova AlinaMDA15564 ½ - ½4 Podgornova AnnaRUS1740
13
91842
Mazzini KatarinaSLO15144 1 - 04 Fairuzova ZulfiiyaRUS1658
22
91931
Strukova KseniaRUS16034 1 - 04 Tomczak MartaPOL1480
45
92048
Garafutdinova DianaRUS14634 0 - 1 Vanduyfhuys DariaBEL1623
30
92939
Kokueva AlisaRUS1562 1 - 0 Bevanda LorenaCRO0
63
9166
Hrebenshchykova YelyzavetaUKR0 0 - 1 WCMMironenko GalinaRUS1792
2
9316
Mikhailina ElenaRUS15516 0 - 16 Trifoi Mihaela-IoanaROU1547
17
9537
Lukianchenko AlisaRUS1376 0 - 1 WCMZvereva MargaritaRUS1725
3
9725
WCMZavivaeva EmiliaRUS1474 1 - 0 Shuqja KleanALB1414
33
988
Bondareva DariaRUS16215 1 - 05 Allaart JanneNED1435
31
9910
WCMStepanyan EvaRUS16115 1 - 05 Novozhilova PolinaRUS1504
21
91018
Kasaeva SofiiaRUS15335 0 - 15 Magizova YanaRUS1461
27
91134
Goraj BarbaraPOL1383 1 - 0 Kirchei ViktoriiaRUS1714
5
9126
Cherepanova EvitaRUS1686 1 - 0 Hegedus LucaHUN1511
20
91444
Sheikh AnumENG1332 0 - 1 WCMSovina MariaRUS1583
11
91512
Parsegyan KseniyaRUS1581 0 - 1 Zhurova AnnaRUS1452
28
91654
Lukasik ZuzannaPOL1168 ½ - ½ Alimova DanaRUS1513
19
91822
WCMMelenchuk OlgaRUS14974 ½ - ½4 Qasem HudaISR1230
51
93057
Belozerova OlgaRUS10303 0 - 13 Marcellier LucieFRA1277
48
9147
Veremyuk VeronikaUKR08 1 - 06 Shvedova AlexandraRUS0
41
9249
Zaytseva DariyaRUS06 0 - 1 Markus Molli AminaHUN1330
7
941
Gaal ZsokaHUN15305 1 - 05 Mikheeva GalinaRUS1273
12
959
Chicarosie Ioana-BiancaROU13085 0 - 15 Shubenkova VeronikaRUS1424
2
993
Mikhalevich ArinaRUS1384 1 - 0 Pastuszko KatarzynaPOL0
39
91011
Pawicka MagdalenaPOL1283 ½ - ½ Uzintseva DariaRUS1176
14
91110
Kuznetsova YuliaRUS12934 1 - 0 Mukhanova ElizavetaUKR0
37
91213
Mikhailina OlgaRUS12434 1 - 04 Spada VittoriaITA0
44
91748
Zavivaeva EvelinaRUS0 0 - 1 Kuznetsova OlgaRUS0
30

Podaci o igračima za RUS

KoloSNoImeRtgIFEDBod.Rez.wew-weKrtg+/-
IM Yuffa Daniil 2476 RUS Rp:2517 Bod. 6,5
128Filipets Egor2279BLR3,5s 10,750,25102,50
218FMVereggen Lars2330NED5,0w ½0,70-0,2010-2,00
320Eggink Ryszard2324POL5,5s 00,70-0,7010-7,00
430Chovan Milan2256SVK5,0w 10,780,22102,20
522FMHuber Martin Christian2312AUT4,0s ½0,72-0,2210-2,20
616FMKessler Luca2378AUT5,0w 10,630,37103,70
711Blahynka Martin2400CZE6,0s 10,600,40104,00
88IMAli Marandi Cemil Can2422TUR7,0w ½0,58-0,0810-0,80
95IMBellahcene Bilel2454FRA5,5s 10,530,47104,70
IM Zakhartsov Vladimir 2474 RUS Rp:2362 Bod. 6,0
129Nikolov Rumen2275BUL4,5w 00,76-0,7610-7,60
243Grigoriadis Mihail2074GRE4,0s 00,92-0,9210-9,20
347Cingoz Ozan1988TUR3,5w 10,920,08100,80
441Nielsen Viktor2088DEN4,5s 10,910,09100,90
519FMJuhasz Armin2328HUN4,5w 10,700,30103,00
617Tutisani Noe2375GEO5,0s 00,64-0,6410-6,40
734FMNikolovski Nikola2218MKD4,0w 10,810,19101,90
821FMSirosh Ilja2323EST5,0s 10,700,30103,00
915FMLivaic Leon2379CRO5,0w 10,630,37103,70
IM Vavulin Maksim 2441 RUS Rp:2508 Bod. 6,5
134FMNikolovski Nikola2218MKD4,0s 10,780,22102,20
222FMHuber Martin Christian2312AUT4,0w ½0,67-0,1710-1,70
325FMViennot Dylan2296FRA4,0s ½0,69-0,1910-1,90
426FMKrsnik Cohar Ivan Vihor2292CRO4,5w 10,700,30103,00
516FMKessler Luca2378AUT5,0s 10,590,41104,10
66IMPetrosyan Manuel2443ARM6,5w ½0,500,00100,00
714IMSibashvili Giorgi2391GEO5,5s 10,570,43104,30
820Eggink Ryszard2324POL5,5w 10,660,34103,40
98IMAli Marandi Cemil Can2422TUR7,0s 00,53-0,5310-5,30
Saveliev Alexei 2253 RUS Rp:2424 Bod. 5,0
14IMSalomon Johan2458NOR6,0s ½0,240,26205,20
224Vucinic Gojko2302SRB5,0w 10,430,572011,40
314IMSibashvili Giorgi2391GEO5,5s ½0,310,19203,80
45IMBellahcene Bilel2454FRA5,5w 10,240,762015,20
59IMCodenotti Marco2413ITA6,5s ½0,290,21204,20
620Eggink Ryszard2324POL5,5w 00,40-0,4020-8,00
716FMKessler Luca2378AUT5,0s ½0,330,17203,40
811Blahynka Martin2400CZE6,0w 00,30-0,3020-6,00
922FMHuber Martin Christian2312AUT4,0s 10,420,582011,60
IM Khanin Semen 2359 RUS Rp:2278 Bod. 6,0
145Akhvlediani Irakli2066GEO4,5s ½0,85-0,3510-3,50
261Sirp Karl Aleksander1856EST4,5w 10,920,08100,80
332Sterck Arno2195BEL4,5s 00,72-0,7210-7,20
442Spacek Oliver2104SVK4,5w 10,810,19101,90
536Den Hartog Marijn2158NED3,5s 10,760,24102,40
627Tuncer Tuna2243TUR6,5w 00,66-0,6610-6,60
733Tokranovs Dmitrijs2191LAT5,5s 10,720,28102,80
831Dahl Trygve2196NOR5,5w 10,720,28102,80
920FMMorozov Nichita2269MDA6,0s ½0,62-0,1210-1,20
Nizamov Bulat 2117 RUS Rp:2185 Bod. 4,5
16FMGasimov Parviz2407AZE5,5w 00,16-0,1640-6,40
256Ivanov Igor1958LAT3,5s 00,71-0,7140-28,40
353Zhuk Ivan2002BLR4,0w 10,660,344013,60
458Mulligan Scott1932IRL2,5s 10,740,264010,40
559Shpati Ted1918ALB3,5w 10,760,24409,60
626FMPercivaldi Martin2246DEN4,5s ½0,330,17406,80
718Karpus Michal2303POL4,5w 10,260,744029,60
83Kollars Dmitrij2443GER6,0s 00,13-0,1340-5,20
91IMDeac Bogdan-Daniel2455ROU5,5w 00,12-0,1240-4,80
Lobanov Sergei 2394 RUS Rp:2514 Bod. 7,5
147Stevanic David2011SLO5,5s 10,910,09201,80
230Macko Miroslav2129SVK3,5w 10,820,18203,60
321Stoleriu George2227ROU5,5s ½0,72-0,2220-4,40
422Schoppen Casper2220NED6,0w 10,730,27205,40
56FMKevlishvili Robby2361NED6,5s 10,550,45209,00
64FMEsipenko Andrey2384RUS7,5w 00,51-0,5120-10,20
737Salemgareev Tagir2083RUS5,5s 10,860,14202,80
82FMNguyen Thai Dai Van2409CZE6,5w 10,480,522010,40
98FMHakobyan Aram2348ARM7,0w 10,560,44208,80
FM Esipenko Andrey 2384 RUS Rp:2483 Bod. 7,5
148Omorjan Dejan1992SRB4,0w 10,920,08100,80
229Mirzoyan David2136ARM5,5s ½0,81-0,3110-3,10
328Ivannikau Maksim2138BLR5,0w 10,810,19101,90
424Bohus Adam2186HUN5,5s 10,760,24102,40
544Raykov Stefan2022BUL5,0w 10,900,10101,00
63Lobanov Sergei2394RUS7,5s 10,490,51105,10
76FMKevlishvili Robby2361NED6,5w 10,530,47104,70
88FMHakobyan Aram2348ARM7,0s 00,55-0,5510-5,50
910FMZarubitski Viachaslau2310BLR6,0w 10,600,40104,00
FM Lomasov Semen 2357 RUS Rp:2144 Bod. 5,0
151Coiffait Pierre-Basile1980FRA3,5s ½0,91-0,4120-8,20
263Akdogan Alperen1868TUR6,5w ½0,92-0,4220-8,40
359Pridigar Lovro1919SLO4,0s 10,920,08201,60
433Psyk Radoslaw2108POL5,5w 10,810,19203,80
537Salemgareev Tagir2083RUS5,5s ½0,83-0,3320-6,60
626Fieberg Samuel2153GER6,0w ½0,76-0,2620-5,20
725Petriashvili Nikoloz2185GEO5,0w ½0,73-0,2320-4,60
815Kosakowski Jakub2270POL6,0s ½0,62-0,1220-2,40
922Schoppen Casper2220NED6,0s 00,68-0,6820-13,60
FM Fakhrutdinov Timur 2305 RUS Rp:2215 Bod. 6,5
155Anthopoulos Hristos1942GRE5,0s ½0,90-0,4020-8,00
251Coiffait Pierre-Basile1980FRA3,5w 10,870,13202,60
344Raykov Stefan2022BUL5,0s 00,84-0,8420-16,80
453Mladek Richard1954CZE4,5s ½0,89-0,3920-7,80
564Ng Klemens1864SWE3,0w 10,920,08201,60
632Morgunov Daniel2109AUT4,0w 10,750,25205,00
727Giannoulakis Labros2139GRE5,0s 10,720,28205,60
826Fieberg Samuel2153GER6,0w 10,700,30206,00
918Gumularz Szymon2239POL6,5s ½0,59-0,0920-1,80
Salemgareev Tagir 2083 RUS Rp:2317 Bod. 5,5
181Jakrlin Mihael1614CRO4,0s 10,920,08403,20
218Gumularz Szymon2239POL6,5w 10,290,714028,40
315Kosakowski Jakub2270POL6,0w ½0,260,24409,60
413FMSonis Francesco2283ITA6,5s ½0,240,264010,40
57FMLomasov Semen2357RUS5,0w ½0,170,334013,20
65FMMatviishen Viktor2366UKR5,5s 10,160,844033,60
73Lobanov Sergei2394RUS7,5w 00,14-0,1440-5,60
829Mirzoyan David2136ARM5,5s 10,430,574022,80
92FMNguyen Thai Dai Van2409CZE6,5s 00,13-0,1340-5,20
Zaika Daniil 2051 RUS Rp:1916 Bod. 4,0
186Smith Callum1515SCO3,0w 10,920,08403,20
223Chukavin Kirill2214EST4,5s 00,28-0,2840-11,20
387Simic Pavo1509CRO2,5w ½0,92-0,4240-16,80
464Ng Klemens1864SWE3,0s 00,74-0,7440-29,60
570Giesinger Elias1789SUI3,5w 10,820,18407,20
656O`gorman Tom1931IRL5,0s 10,660,344013,60
75FMMatviishen Viktor2366UKR5,5w 00,14-0,1440-5,60
858Kotau Arseni1920BLR4,5s ½0,68-0,1840-7,20
917FMOlsen Filip Boe2247DEN5,0w 00,25-0,2540-10,00
Shubin Kirill 2176 RUS Rp:2273 Bod. 7,5
162Bilych Olexiy1774UKR5,0w 10,920,08403,20
242Dobrikov Marco1914GER5,5s 10,820,18407,20
324Volotovsky Kirill2021UKR5,5w ½0,71-0,2140-8,40
428Martinovici Ilie1993MDA6,0s 10,740,264010,40
511CMUzumcu Ahmet Utku2138TUR5,5w 00,55-0,5540-22,00
638Brin Ilya1934RUS4,0s 10,800,20408,00
727Mis Mieszko1997POL5,5w 10,730,274010,80
816CMGharibyan Mamikon2106ARM6,5s 10,600,404016,00
914FMKrstulovic Alex2119HUN6,5w 10,580,424016,80
Tsoi Dmitry 2161 RUS Rp:2037 Bod. 6,5
165Khachatryan Samvel S.1734ARM4,5s 10,920,08403,20
241Avalyan Artur1914RUS5,0w ½0,81-0,3140-12,40
351Gulbeyaz Emir1845TUR5,0s 00,87-0,8740-34,80
473Kamchytski Alexandr1698BLR3,5w 00,92-0,9240-36,80
581Mickus Benas1591LTU3,5s 10,920,08403,20
661Sjoberg Isak1778NOR4,5w 10,910,09403,60
755Bruil Rembrandt1811NED4,5s 10,890,11404,40
825Mitev Valentin2013BUL5,5w 10,700,304012,00
95Bjerre Jonas2193DEN5,5s 10,460,544021,60
Nesterov Arseniy 2132 RUS Rp:2035 Bod. 6,0
167Asadzade Idris1725GER4,0s 10,920,08403,20
245Cohen Revivo Shoham1901ISR4,5w 10,790,21408,40
327Mis Mieszko1997POL5,5s 00,68-0,6840-27,20
441Avalyan Artur1914RUS5,0w ½0,78-0,2840-11,20
535Hilwerda Jonas1954NED5,5s 10,730,274010,80
633Isik Alparslan1962TUR5,5w 00,72-0,7240-28,80
751Gulbeyaz Emir1845TUR5,0s ½0,84-0,3440-13,60
843Koellner Ruben Gideon1911GER4,5w 10,780,22408,80
931Geshko Aleksey1976RUS5,0s 10,710,294011,60
Remizov Yaroslav 2088 RUS Rp:2129 Bod. 6,0
175Mansoor Afras1682NOR2,5s 10,920,08403,20
253Petrov Anton1829BUL5,5w 10,820,18407,20
31FMSahidi Samir2292SVK6,0s 10,240,764030,40
411CMUzumcu Ahmet Utku2138TUR5,5w ½0,430,07402,80
59Ognean Mihnea-Ionut2164ROU7,5s 00,40-0,4040-16,00
655Bruil Rembrandt1811NED4,5w 10,830,17406,80
737FMKacharava Nikolozi1939GEO5,5s ½0,70-0,2040-8,00
82CMGavrilescu David2208ROU6,0w 10,340,664026,40
932Subelj Jan1964SLO7,0s 00,67-0,6740-26,80
Yeritsyan Aram 2063 RUS Rp:1967 Bod. 5,5
176Torngren Gustav1661SWE3,5w ½0,92-0,4240-16,80
264Atakishiyev Elmar1739AZE4,5s ½0,87-0,3740-14,80
360Poziomkowski Szymon1783POL5,0w 10,840,16406,40
450Juksta Karolis1866LTU4,5s ½0,75-0,2540-10,00
548Scherbak Yaroslav1877UKR5,0w 10,740,264010,40
61FMSahidi Samir2292SVK6,0w 00,21-0,2140-8,40

Pokaži čitavu listu