Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Turnaj v RAPIDšachu 15. ročník

Poslední aktualizace07.06.2015 17:03:19, Creator/Last Upload: czech republic licence 5

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
16Novak JindrichCZE2111Sachovy Klub Cerny Baron, O.S.7,541,052,50,0
22Vykouk JanCZE2275Chess Most7,539,551,50,0
38Cako LaszloNED20907,041,552,50,0
41IMFreisler PavelCZE2392Sk Kladno6,541,553,50,0
517Kaluzny MatyasCZE1933Tj Sokol Udlice6,040,051,00,0
64Haba ZdenekCZE2176Sk Gordic Jihlava5,538,048,00,0
75Toman OndrejCZE2137Tj Klasterec Nad Ohri5,537,047,50,0
815Tejkal JiriCZE1945Sk Lokomotiva Radlice, O.S.5,536,547,51,0
914Hlavac RudolfCZE1970Tj Banik Sokolov So5,536,547,50,0
1013Zacek PetrCZE1972So Tp Nova Kladno5,534,543,50,0
119Hadzala DanielCZE2080Tj Neratovice5,532,040,00,0
123Vrabec MilosCZE2219Sk Kostelec N.Cern.Lesy5,531,041,50,0
1318Vondrasek OndrejCZE1909Caissa Uholicky5,526,534,50,0
1421Kotyk VaclavCZE1873Sk Rakovnik5,038,046,00,0
1510Jerman RichardCZE2060So Tp Nova Kladno5,034,545,00,0
1620Wirkner FrantisekCZE1876Tj Klasterec Nad Ohri5,033,041,00,0
1730Koblasa JosefCZE1728Tj Sokol Udlice5,032,541,50,0
1831Spicka JanCZE1700Sk Karlovy Vary5,032,040,00,0
1922Urban TomasCZE1852Tj Cesky Lev Kolesovice5,028,538,50,0
2011Koper StefanCZE2018Sk Mahrla Praha4,534,545,00,0
2125Bures JiljiCZE1835Sk Merkur Kladno4,533,539,50,0
227Lorenc TomasCZE2108Sk Karlovy Vary4,532,042,00,0
2312Simandl LiborCZE1978Tj Ostrov4,531,540,50,0
2434Cornyj MilanCZE1602Tj Ostrov4,526,034,00,0
2516Hamala MiroslavCZE1940Chess Most4,034,043,50,0
2627Bauer PavelCZE1813Ddm Osek4,032,540,50,0
2726Mleziva MiloslavCZE1816Sokol Bustehrad4,030,041,00,0
2823Partl MiloslavCZE1851Sportovni Klub Kbely4,029,537,50,0
2929Simacek MiroslavCZE1749Tj Sokol Udlice4,028,034,00,0
3037Pucholt MartinCZE1474Tj Sokol Lany4,025,031,50,0
3135Koblic MiroslavCZE1600Tj Sokol Lany4,024,532,50,0
3236Husak VasilCZE1552Tj Ostrov4,022,530,50,0
3333Zikavsky RudolfCZE1629Tj Ostrov3,529,037,50,0
3428Saur FrantisekCZE1807Tj Sokol Praha-Vrsovice3,526,534,00,0
3532Sekerka LudekCZE1696Tj Sokol Udlice3,525,533,50,0
3619Hinz FrantisekCZE1886Tj Cesky Lev Kolesovice3,029,535,50,0
3724Lexa VaclavCZE1839Tj Sokol Praha-Vrsovice3,027,535,50,0
3838Verner JaromirCZE1374Sk Rakovnik3,025,031,00,0
3941Svarcbach RichardCZE1130Tj Sokol Lany3,023,029,00,0
4040Baumann RolandCZE1250Tj Ostrov2,529,037,00,0
4139Vavrova JirinaCZE1279Sachovy Klub Praha 41,024,532,00,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)