Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 13:54:08
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
III TORNEO DE AJEDREZ APRENDERAPENSAR INICIACION
Last update 26.05.2015 07:29:27, Creator/Last Upload: FEDERACIÓN ARAGONESA DE AJEDREZ (65)
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
RtgN
sex
Club/City
1
Dolz Barea Guillermo
1512
Ibercaja
2
Alzugaray Serrano Daniel
1500
La Salle Gran Via
3
Alzugaray Serrano Leyre
1500
w
La Salle Gran Via
4
Anadon Moreno Mario
1500
Ibercaja
5
Blancas Llopis Ciro
1500
El Olivar
6
Galve Ortega Marc
1500
La Salle Montemolin
7
Marzo Serrano Ivan
1500
Juan Pablo Bonet
8
Mesa Polo Marcos
1500
Ibercaja
9
Serrano Pascual Raul
1500
La Salle Montemolin
10
Valle Paramio Hugo
1500
La Salle Montemolin
11
Abos Ainoza Alberto
0
Juan Pablo Bonet
12
Adla Santamaría Julia
0
w
St Casablanca
13
Alcaya Marin Nicolas
0
Corazonistas La Mina
14
Argudo Enrique
0
Marcos Frechin
15
Arregui Gonzalez Atia
0
w
Club Oberena
16
Ayllon Marcos
0
Corazonistas La Mina
17
Barrera Serna Valeria
0
w
Eliseo Godoy
18
Carreras Giral Jesus
0
Corazonistas La MIna
19
Conon Catalin
0
Marcos Frechin
20
Del Hoyo Artigas Antonio
0
Corazonistas La Mina
21
El Feriyali Arwa
0
Marcos Frechin
22
Enguita Daniela
0
w
Corazonistas La Mina
23
Espona Abad Pablo
0
San Roque
24
Fuertes Cirauqui Pablo
0
Escuela de Ajedrez de Peralta
25
GIral Adrian
0
Marcos Frechin
26
Garcia Cervera Alex
0
Eliseo Godoy
27
Garcia Gomez Eloy
0
Club Santa Ana de Tudela
28
Garcia Ivan
0
Eliseo Godoy
29
Garcia Lafuente Marcos
0
Corazonistas La MIna
30
Gil Corominas Jaime
0
Colegio Cristo Rey Escolapios
31
Glavina Gallizo Raquel
0
w
CPEIP Jerónimo Zurita
32
Habans Aguerrea Javier
0
Club Oberena
33
Hernandez Fuertes Adrian
0
Colegio Cristo Rey Escolapios
34
Herrero Anson Daniel
0
Jeronimo Zurita
35
Ignacio Anahí
0
Marcos Frechin
36
Lacueva Sancho Maria
0
w
Corazonistas Moncayo
37
Lainez Gracia Pablo
0
Cardenal Xavierre
38
Ligüerre Gracia Diego
0
Corazonistas Moncayo
39
Lopez Tur Pablo
0
Colegio Santa Rosa-Altoaragón
40
Martinez Arroyo Fernando
0
Monsalud
41
Miana Alegre Martin
0
Cardenal Xavierre
42
Mora Berges Mateo
0
Corazonistas La Mina
43
Mossaoui Aaron
0
Marcos Frechin
44
Navarro Gamarra Isabel
0
w
Eliseo Godoy
45
Palomera Sanchez Pablo
0
Corazonistas Moncayo
46
Periel Arasanz Añicia
0
w
Corazonistas La Mina
47
Platas Zueco Jorge
0
Puerta Sancho
48
Ramon Espinosa Jorge
0
Corazonistas La Mina
49
Recio Gomez Jorge
0
Jeronimo Zurita
50
Rossu Alberto
0
Marcos Frechin
51
Royo Marti Irene
0
w
Club Santa Ana de Tudela
52
Salvanes Sanjose David
0
Corazonistas La Mina
53
Sanchez Rojas Miguel
0
Cardenal Xavierre
54
Sarango Bastidas Daniel
0
Eliseo Godoy
55
Sierra Gonzalez Mar
0
w
Corazonistas Moncayo
56
Sola Mendez Silvia
0
w
Escuela de Ajedrez de Peralta
57
Torrubia Herrero Miguel
0
Corazonistas La Mina
58
Utrilla Iguazel
0
Jeronimo Zurita
59
Zapata Ferrer Ruben
0
Corazonistas Moncayo
60
Sierra Carceles Athan
1500
Castillo Qadrit
61
Sanz Gines Erik
0
Castillo Qadrit
62
Bosque Martin Adrian
0
Castillo Qadrit
63
Iza Gonzalez Brays
0
Castillo Qadrit
64
Iza Gonzalez Nahia
0
Castillo Qadrit
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Legal details/Terms of use