Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Open Duras BVK 2015 - A tournament 15. ročník šachového turnaje

Poslední aktualizace05.07.2015 13:38:07, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgpohlavíTypSkup.Klub/Místo
1
IMVyskočil NeklanCZE2370MŠK Duras BVK
2
Nurkiewicz MaciejPOL2370LKS Wrzos Miedzyborzow
3
Kosiorek MarekPOL2336UKS Rotmistrz Grudziadz
4
Myc MarcinPOL2285Skoczek Siedlce
5
FMKuchynka LukášCZE2256Tatran Litovel
6
Pokorný PetrCZE21632200ŠK ERA Poštovní spořitelna
7
Šnorek MilanCZE2063MS2200Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
8
Majer JiříCZE2049MS2200ŠK Kuřim
9
Páral StanislavCZE2046M2200OREL Ořechov
10
Dirgas JosefCZE2023M2200ŠK Tetčice
11
Zavadil MichalCZE2018M2200ŠK Duras BVK
12
Madynski PawelPOL20172200St. Benildus
13
Kuchynka LubošCZE1993M2000ŠK Hustopeče
14
FMSpodný JosefCZE1981MS2000ŠK 64 Brno
15
Balážec LudovítCZE19642000ŠK Zlín
16
Sawicki MikolajPOL19592000UKS Zieloni Zielonka
17
Kopeček IvanCZE1955MS2000Moravská Slavia Brno
18
Zuziak PetrCZE1937M22000ŠK Duras BVK
19
Kladňák MartinCZE1856M212000ŠK Duras BVK
20
Věžník MichaelCZE1828M2000ŠK Duras BVK
21
Gajdoš DanielCZE1814M2000Jevíčko
22
Randák PavelCZE18052000ŠK Spartak Chodov
23
Turza PavelCZE1801M2000Moravská Slavia Brno
24
Blažek PavelCZE1794M2000ŠK 64 Brno
25
Dumková DanielaCZE1754wŽ22000Šachy Zastávka
26
Zikan KarelCZE1744MS2000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
27
Neduchal JiříCZE1737M2000KVASACO Vacenovice
28
Matula PavelCZE1720M2000ŠK Kuřim
29
Perutka TomášCZE1717M212000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
30
Eichler BřetislavCZE1716M2000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
31
Němec DavidCZE1677M212000ŠK Kuřim
32
Feldvábl VilémCZE16672000TJ Náměšť n/Oslavou
33
Weber TomášCZE16522000nereg.
34
Glozar PetrCZE1620M212000ŠK Duras BVK
35
Pavlík VladimírCZE1602M212000ŠK Kuřim
36
Sojka OldřichCZE1587MS2000ŠK Střelice
37
Baťa JiříCZE1583M2000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
38
Glacner KarelCZE1575MS2000ŠK Bystrc Oilers
39
Němec JakubCZE1540M212000ŠK Kuřim
40
Zavadil MatyášCZE1536M212000ŠK Duras BVK
41
Tajovský MatějCZE1531M212000ŠK Kuřim
42
Richterová JulieCZE1483wŽ212000Šachy Zastávka
43
Urbanec VladimírCZE1481MS2000ŠK Střelice
44
Randák RichardCZE14462000ŠK Spartak Chodov
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 02.12.2020 15:30
PixFuture exclusive partner, tiráž