Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

Beskydská šachová škola -2.turnaj "O šachové království", turnaj mateřských škol

Last update 05.06.2015 16:11:45, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Starting rank

No.NameRtgsexTypClub/City
1Paljus Kamil12502008MŠ K Hájku-Naděje
2Tauš Zdeněk12502009MŠ Nošovice
3Váca Viktor12502009MŠ J.Trnky
4Šigut Ondřej12502008MŠ Kouzelný svět
5Klimek Přemysl11002008MŠ Beruška-Olbrachtova
6Osina Jaromír11002008MŠ Myslivečka-Sluníčko
7Soldán Jan11002009MŠ Myslivečka-Sluníčko
8Surma Šimon11002008MŠ Anenská
9Toman Petr11002009MŠ Václavovice
10Trojak Matěj11002009MŠ 8.pěšího pluku-Sněženka
11Zemek Antonín11002009MŠ J.Trnky
12Bačáková Kamila1050w2008MŠ Janáčkova, Frýdlant n.O.
13Friedlová Jana1050w2009MŠ J.Trnky
14Fusek Vojtěch10502009MŠ Staré Město
15Gelnar Mikuláš10502009MŠ Slezská-Mateřídouška
16Gottwald Marek10502009MŠ Staré Město
17Grešl Tadeáš10502010MŠ Baška
18Horková Tereza1050w2010MŠ J.Trnky
19Janoviak Mirek10502009MŠ Beruška
20Jarotek Oliver10502009MŠ Myslivečka-Sluníčko
21Jiráček Dominik10502009MŠ Sv. Čecha-Sněženka
22Kocián Daniel10502009MŠ Janáčkova, Frýdlant n.O.
23Mojžíšek Jiří10502009MŠ Třanovského-Pohádka
24Mullerová Rozárka1050w2009MŠ J.Lady-Sněženka
25Szkandera Matěj10502009MŠ Beruška
26Vašenka Václav10502009MŠ Třanovského-Pohádka
27Řeha Václav10502010MŠ Sv. Čecha-Sněženka
28Šištík Václav10502009MŠ Staré Město
29Banák Andrej10002009MŠ Beruška
30Bardoňová Marie1000w2008MŠ Slezská-Mateřídouška
31Bartečková Denisa1000w2008MŠ Kouzelný svět
32Birčák Filip10002009MŠ Myslivečka-Sluníčko
33Bizoňová Marie1000w2008MŠ J.Lady-Sněženka
34Buchtová Viktorie1000w2010MŠ Václavovice
35Budínská Andrea1000w2010MŠ Ke Splavu
36Bužek Oskar10002009MŠ Smetanova, Frýdlant n.O.
37Bůžek Adam10002009MŠ Anenská
38Carbolová Alena1000w2010MŠ Myslivečka-Sluníčko
39Dezort Samuel Petr10002010MŠ Smetanova, Frýdlant n.O.
40Dorociak David10002008MŠ Třanovského-Pohádka
41Dowertill Šimon10002008MŠ Sv. Čecha-Sněženka
42Dudek Jan10002008MŠ Happy day, Frýdlant n.O.
43Dužíková Lucie1000w2009MŠ Sv. Čecha-Sněženka
44Eichová Valerie1000w2009MŠ Beruška
45Friedlová Veronika1000w2009MŠ J.Trnky
46Garčicová Justýna1000w2009MŠ Ke Splavu
47Gřes František10002009MŠ Smetanova, Frýdlant n.O.
48Heczko Mikuláš10002009MŠ Smetanova, Frýdlant n.O.
49Hlistová Eliška1000w2009MŠ Janáčkova, Frýdlant n.O.
50Honzíková Daniela1000w2010MŠ Sv. Čecha-Sněženka
51Jezerská Amálie1000w2010MŠ Sv. Čecha-Sněženka
52Juračka Vojtěch10002008MŠ Beruška
53Kacířová Amálie1000w2009MŠ Myslivečka-Sluníčko
54Kroček Václav10002010MŠ Slezská-Skřivánek
55Knettig Matyáš10002008MŠ Hornická, Ostrava
56Komjathy Adam10002009MŠ Staré Město
57Kratochvíl Dominik10002008MŠ Janáčkova, Frýdlant n.O.
58Kubica Leon10002009MŠ Slezská-Skřivánek
59Kučová Valérie1000w2009MŠ Anenská
60Kříž Adam10002010MŠ Slezská-Pastelka
61Leksa Filip10002009MŠ Ke Splavu
62Lipina Robert10002009MŠ Sv. Čecha-Sněženka
63Liďák Dominik10002009MŠ 8.pěšího pluku-Sněženka
64Lištvan Jakub10002009MŠ Slezská-Pastelka
65Machura Radek10002008MŠ Smetanova, Frýdlant n.O.
66Marková Marie1000w2009MŠ Myslivečka-Sluníčko
67Minarčík Martin10002008MŠ Janáčkova, Frýdlant n.O.
68Mohelová Nikol1000w2009MŠ J.Trnky
69Myslikovjan Jakub10002010MŠ 8.pěšího pluku-Sněženka
70Novotný Lukáš10002010MŠ Fr. Čejky-Barvička
71Odleváková Vendula1000w2009MŠ Smetanova, Frýdlant n.O.
72Paseka Marián10002008MŠ Beruška-Olbrachtova
73Pavelek Patrik10002009MŠ Slezská-Skřivánek
74Poledník Jakub10002010MŠ Beruška
75Polách Ondřej10002009MŠ Fr. Čejky-Barvička
76Popov Patrik10002010MŠ Slezská-Skřivánek
77Pospíšilová Veronika1000w2009MŠ Happy day, Frýdlant n.O.
78Ručková Adéla1000w2010MŠ Slezská-Mateřídouška
79Sarkozi Vincent10002009MŠ Anenská
80Stuchlík Jan10002009MŠ Třanovského-Pohádka
81Surmová Ema1000w2010MŠ Vyšní Lhoty
82Sváková Michaela1000w2010MŠ Anenská
83Synek Adam10002008MŠ Beruška
84Sysala Lukáš10002010MŠ Slezská-Mateřídouška
85Tašner Tobias10002009MŠ Třanovského-Pohádka
86Tichá Valérie1000w2010MŠ Beruška
87Vach Nikolas10002010MŠ Beruška
88Vnuk Šimon10002009MŠ Fr. Čejky-Barvička
89Vodička František10002009MŠ Beruška-Olbrachtova
90Vykoupil Jan10002009MŠ Beruška
91Vyvial Lukáš10002008MŠ Fr. Čejky-Barvička
92Václavková Klára1000w2010MŠ Ke Splavu
93Čupík Pavel10002010MŠ Myslivečka-Sluníčko
94Řeha Antonín10002008MŠ Sv. Čecha-Sněženka
95Šopek Filip10002008MŠ Slezská-Skřivánek
96Židek David10002009MŠ Třanovského-Pohádka