ALMED Narodni Open pri Mistrovstvi Cech mladeze do 16 let Poslední aktualizace01.11.2008 12:35:06, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. | St.č. | | Jméno | FED | Rtg | Klub/Místo | Body | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 3 | | Rut Vojtech | CZE | 1749 | SK Sokol Vysehrad | 8 | 42,5 | 53,5 | 7 |
2 | 2 | | Felcman Tomas | CZE | 1764 | SK Zamberk | 7 | 39 | 50,5 | 6 |
| 10 | | Kocandova Martina | CZE | 1652 | SK Sokol Klatovy | 7 | 39 | 50,5 | 6 |
4 | 1 | | Pasek Martin | CZE | 1822 | Hermanova Hut/Dioss Nyran | 6,5 | 43 | 56 | 5 |
5 | 6 | | Cerny Lumir | CZE | 1701 | SK Decin | 6,5 | 36,5 | 48 | 6 |
6 | 7 | | Safr Jan | CZE | 1686 | Sokol Bustehrad | 6,5 | 36,5 | 47,5 | 6 |
7 | 20 | | Hanzlik David | CZE | 1451 | SK Most | 6 | 40 | 48,5 | 4 |
8 | 13 | | Zadina Jiri | CZE | 1587 | TJ Jince | 6 | 39 | 49 | 5 |
9 | 16 | | Starychfojtu Josef | CZE | 1529 | SK Revnice | 6 | 37,5 | 49,5 | 6 |
10 | 11 | | Kaluzny Michal | CZE | 1630 | TJ Sokol Udlice | 6 | 36 | 46,5 | 5 |
11 | 4 | | Seiner Frantisek | CZE | 1740 | TJ Kaucuk Kralupy n. Vlt. | 6 | 33,5 | 44 | 5 |
12 | 9 | | Buk Pavel | CZE | 1668 | Sokol Bustehrad | 5,5 | 40 | 50 | 5 |
13 | 64 | | Rydl Adolf | CZE | 1000 | TJ Neratovice | 5,5 | 34,5 | 45 | 5 |
14 | 18 | | Kratky Josef | CZE | 1469 | TJ Lanskroun | 5,5 | 33 | 44,5 | 4 |
15 | 44 | | Podhorec Petr | CZE | 1250 | Hermanova Hut/Dioss Nyran | 5,5 | 33 | 41 | 5 |
16 | 22 | | Schaffer David | CZE | 1418 | TJ Stefanydes Policka | 5,5 | 32,5 | 42 | 5 |
17 | 23 | | Rosenbaumova Eva | CZE | 1408 | Sachovy Klub Zdice | 5,5 | 32 | 41,5 | 5 |
18 | 15 | | Dostal Karel | CZE | 1552 | Hermanova Hut/Dioss Nyran | 5 | 41 | 51 | 5 |
19 | 63 | | Petr Jan | CZE | 1000 | | 5 | 38 | 49,5 | 3 |
20 | 12 | | Hatas Radim | CZE | 1616 | Caissa Uholicky | 5 | 37 | 48 | 3 |
21 | 5 | | Kraisl Vlastimil | CZE | 1722 | TJ Jince | 5 | 36,5 | 47,5 | 4 |
22 | 26 | | Kratochvil Ales | CZE | 1365 | Slavoj Strojplast Tachov | 5 | 32,5 | 43 | 2 |
23 | 29 | | Kozak David | CZE | 1308 | SK Svitavy | 5 | 31,5 | 41 | 3 |
24 | 65 | | Simon Karel | CZE | 1000 | SK Tyn nad Vltavou | 5 | 31 | 40 | 4 |
25 | 34 | | Dvorak Lukas | CZE | 1250 | Sokol Bustehrad | 5 | 30,5 | 40,5 | 3 |
26 | 19 | | Lorenc Tomas | CZE | 1455 | SK Sokol Klatovy | 4,5 | 39 | 48,5 | 4 |
27 | 17 | | Krusina Adolf | CZE | 1518 | SK Svitavy | 4,5 | 36 | 45,5 | 4 |
28 | 21 | | Alfimov Igor | CZE | 1436 | Agentura 64 Grygov | 4,5 | 34,5 | 44 | 4 |
29 | 39 | | Kabrt Jakub | CZE | 1250 | Sokol Praha-Kobylisy | 4,5 | 32,5 | 42 | 4 |
30 | 25 | | Krasny Drahomir | CZE | 1372 | TJ Klasterec n. O. | 4,5 | 32 | 41 | 4 |
31 | 49 | | Vaculik Jakub | CZE | 1250 | TJ Lanskroun | 4,5 | 32 | 41 | 2 |
32 | 24 | | Nescakova Monika | CZE | 1398 | SK Sokol Klatovy | 4,5 | 31,5 | 41,5 | 3 |
33 | 14 | | Krisman Ondrej | CZE | 1559 | Hermanova Hut/Dioss Nyran | 4,5 | 31,5 | 40,5 | 3 |
34 | 27 | | Siml Oldrich | CZE | 1358 | SK Line | 4,5 | 31 | 39 | 3 |
35 | 58 | | Stastny Daniel | CZE | 1100 | SK Revnice | 4,5 | 29 | 37,5 | 3 |
36 | 48 | | Sejak Michal | CZE | 1250 | SK Line | 4,5 | 29 | 37 | 3 |
37 | 31 | | Cervenka David | CZE | 1250 | SK KDJS Sedlcany | 4,5 | 28,5 | 36,5 | 4 |
38 | 57 | | Sotola Radek | CZE | 1100 | Klub Sachistu Steti | 4,5 | 26 | 33,5 | 4 |
39 | 32 | | Cisko Tomas | CZE | 1250 | Sachovy Klub Zdice | 4 | 31,5 | 39,5 | 3 |
40 | 28 | | Kamarad Frantisek | CZE | 1318 | Agentura 64 Grygov | 4 | 30,5 | 39,5 | 3 |
41 | 8 | | Srostlik Zdenek | CZE | 1677 | Sokol Praha-Kobylisy | 4 | 30,5 | 39,5 | 1 |
42 | 47 | | Sadil Jan | CZE | 1250 | SK KDJS Sedlcany | 4 | 30 | 39 | 2 |
43 | 41 | | Koutensky Frantisek | CZE | 1250 | Sachklub Tabor | 4 | 28,5 | 36,5 | 2 |
| 61 | | Hrubes Pavel | CZE | 1000 | SK Kladno | 4 | 28,5 | 36,5 | 2 |
45 | 40 | | Kolomy Stepan | CZE | 1250 | TJ Lanskroun | 4 | 27,5 | 36 | 4 |
46 | 56 | | Pardubsky Jakub | CZE | 1100 | TJ AS Mlada Boleslav | 4 | 27,5 | 35 | 2 |
47 | 38 | | Jursa Vit | CZE | 1250 | TJ Lanskroun | 4 | 25 | 31,5 | 3 |
48 | 36 | | Gabriel Patrik | CZE | 1250 | TJ AS Mlada Boleslav | 4 | 24,5 | 35,5 | 3 |
49 | 62 | | Jelinek Ivan | CZE | 1000 | DDM Most | 4 | 24,5 | 32,5 | 2 |
50 | 43 | | Misicko Jan | CZE | 1250 | SK Kladno | 3,5 | 32 | 42,5 | 3 |
51 | 37 | | Jandl Vojtech | CZE | 1250 | Sachovy spolek Bechyne | 3,5 | 30,5 | 38,5 | 3 |
52 | 51 | | Filip Vojtech | CZE | 1100 | TJ Spartak Vlasim | 3,5 | 30 | 38,5 | 2 |
53 | 35 | | Florian Matej | CZE | 1250 | SK Medvedi Zvole | 3,5 | 26 | 35,5 | 3 |
54 | 60 | | Bures Martin | CZE | 1000 | 2222 SK Polabiny | 3 | 29,5 | 37,5 | 3 |
55 | 33 | | Dolecek Matej | CZE | 1250 | TJ Lanskroun | 3 | 29 | 38,5 | 1 |
56 | 46 | | Ruml Vaclav | CZE | 1250 | 2222 Sk Polabiny | 3 | 29 | 38 | 2 |
57 | 30 | | Sebo Viktor | CZE | 1307 | SK Oaza Praha | 3 | 26 | 33 | 0 |
58 | 45 | | Rosenbaum Jan | CZE | 1250 | Sachovy Klub Zdice | 3 | 25,5 | 32,5 | 2 |
59 | 55 | | Matys Ondrej | CZE | 1100 | Sachklub Tabor | 3 | 25 | 31 | 2 |
60 | 42 | | Marel David | CZE | 1250 | 2222 SK Polabiny | 3 | 24,5 | 30,5 | 2 |
61 | 52 | | Holasek Jan | CZE | 1100 | TJ Jiskra Usti n. O. | 3 | 23 | 28 | 2 |
62 | 50 | | Borek Matej | CZE | 1100 | TJ Spartak Vlasim | 3 | 20 | 25,5 | 1 |
63 | 54 | | Knapek Martin | CZE | 1100 | TJ Lanskroun | 2 | 24,5 | 29,5 | 1 |
64 | 59 | | Broz Petr | CZE | 1000 | | 2 | 24 | 30 | 2 |
65 | 53 | | Holasek Vojtech | CZE | 1100 | TJ Jiskra Usti n. O. | 1 | 20,5 | 27 | 0 |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení3: The greater number Of victories
|
|
|
|