Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

OPEN LIBEREC 2008

Poslední aktualizace22.11.2008 23:14:24, Creator: hr. otto gutdeutsch,Last Upload: ave-kontakt pardubice cze

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgFIDERtgNpohlavíTypSkup.Klub/Místo
1
IMPlischki SebastianGER24092391 Sc Stadthagen
2
IMVavra PavelCZE22990 Sk Litomerice
3
Golcman EvgenyRUS22520 S60
4
Meszaros Ludek Ing.CZE22230 Sokol Tabor
5
FMDamia AngeloITA22220 Vigevano
6
FMBartos JanCZE22030 Sk Litomerice
7
Kaderabek JiriCZE22010 Tj Jiskra Tanvald
8
Mojzis Jan Ing.CZE21570 Tj Nachod
9
Snorek MilanCZE21570 S60Remdih Strmilov
10
Benes PetrCZE21560 Sachovy Klub Zikuda Turno
11
Kucera Petr 88CZE21430 1. Novoborsky Sk
12
Brauer ChristianGER21312049 S60Spielver. Ebersbach/Sa.
13
Navratil sen. JiriCZE21280 Tj Unex Sk
14
Tesar Jan JUDr.CZE21230 Sk Caissa Trebic
15
Cakl ZdenekCZE21100 Tj Desko Liberec
16
Jiruse Josef Mgr.CZE21070 Tj Slavia Hradec Kralove
17
Sielicki TomaszPOL20630 
18
Braschi GiancarloITA20560 Chess Club Vitinia
19
Braun MarekCZE20530 U16Tj Desko Liberec
20
Sisak RichardCZE20510 Sk Strelnice Kadan
21
Kopasov EvgenyRUS20460 
22
Paldus PetrCZE20420 Tj Desko Liberec
23
Malec Jan Ing.CZE20320 Tj Uranove Doly Hamr
24
Hollmann ZdenekCZE20310 S60Tj Spartak Rokytnice N.ji
25
Byhan GertGER20231934 Spielver. Ebersbach/Sa.
26
Blahacek Evzen Ing.CZE20140 S60Tj Desko Liberec
27
Kucera JaroslavCZE20120 1. Novoborsky Sk
28
Hyll JanSVK20020 Medea Martin
29
Broucek TomasCZE19900 SK Zikuda Turnov
30
Majerik VladimirCZE19900 S60Sk Union Louny
31
Kostlan JanCZE19850 Tj Spartak Rokytnice N.je
32
Pesola JyrkiFIN19760 KS-58
33
Tejnsky BretislavCZE19740 Tj Lokomotiva Liberec
34
Boskova HertaCZE19610wS60Tj Lokomotiva Liberec
35
Jina LubosCZE19530 S60Tj Lokomotiva Liberec
36
Zdrazil Bohumir Ing.CZE19530 S60Slovan Bratislava
37
Novotny LubomirCZE19480 Tj Sokol Nova Paka
38
Horyna JosefCZE19430 S60Tj Sokol Praha-Vrsovice
39
Macek KamilCZE19370 Tj Bohemia Podebrady
40
Cervinka VladimirCZE19180 S60Tj Spartak Rokytnice N.ji
41
Brazda AntoninCZE18970 S60Sk Union Louny
42
Zombirt FilipPOL18970 MUKS MDK Fabryczna Wrocla
43
Jaksa Petr Ing.CZE18950 Tj Desko Liberec
44
Scerba JiriCZE18880 1. Novoborsky Sk
45
Kolasinski KrzysztofPOL18870 
46
Simon PetrCZE18780 Tj Lokomotiva Liberec
47
Gernert VilemCZE18670 S60Tj Spartak Rokytnice N.ji
48
Maly MarekCZE18640 Tj Lokomotiva Liberec
49
Cejp JaroslavCZE18530 Tj Slavia Liberec
50
Navratil jun. JiriCZE18440 U16Agentura 64 Grygov
51
Milcova ZuzanaSVK18410wU16TSC Martin
52
Kapoun MilanCZE18350 Tj Jiskra Litomysl
53
Babicky FrantisekCZE18290 S60Tj Lokomotiva Liberec
54
Hruby Vaclav Ing.CZE18290 S60Ddm Osek
55
Skokan FrantisekCZE18290 Sokol Praha-Kobylisy
56
Svec LudekCZE18290 S60Tj Desko Liberec
57
Cermak Jan Ing.CZE18170 Sk Mosad Cesky Kamenice
58
Strzelczyk AnnaPOL18170wU16KKS Polonia Warszawa
59
Suchomel AlesCZE18160 U16Tj Desko Liberec
60
Bradac AdamCZE18130 Tj Lokomotiva Liberec
61
Krtous ZdenekCZE17990 U16Tj Desko Liberec
62
Sedlak JaroslavCZE17950 Tj Desko Liberec
63
Milfort VaclavCZE17690 S60Loko Zabreh
64
Nasavrcky JaroslavCZE17420 S60Tj Lokomotiva Liberec
65
Suchomel OldrichCZE17340 Sokol Bakov Nad Jizerou
66
Suchomel TomasCZE17200 U16Tj Desko Liberec
67
Dadello AleksandraPOL17090wU16KKS Polonia Wroclaw
68
Vetter UdoGER17051562 Esv Lok Soemmerda
69
Sulc PetrCZE16910 Tj Uranove Doly Hamr
70
Capek VladimirCZE16900 S60Tj Uranove Doly Hamr
71
Knobling RolfGER16871360 S60Usv Erfurt Abteilung Scha
72
Vanoucek PavelCZE16650 Sachklub Jilemnice
73
Rezny Frantisek Ing.CZE16540 Sk Slavoj Velke Pavlovice
74
Szymczak PaulaPOL16220wU16KKS Szach Centrum Lodz
75
Vaclavicek LukasCZE15320 U16Tj Desko Liberec
76
Kopp LubomirCZE14530 S60Tj Desko Liberec
77
Jakovlev JuriEST02165 Haapsalu Mk
78
Kolarik JiriCZE01896 Sk Libstat
79
Drahonovsky IvoCZE01891 SK Zikuda Turno
80
Patocka JanCZE01846 Tj Semily
81
Antoniewicz JakubPOL01750U16*MUKS MDK Fabryczna Wrocla
82
Bernardyn AndrzejPOL01750*MUKS MDK Fabryczna Wrocla
83
Navratilova AlenaCZE01672wTj Unex Sk
84
Svertsal MarcelCZE01572 
85
Hanus JanCZE01479 S60Tj Spartak Rokytnice N.ji
86
Karafiat Vaclav MVDr.CZE01474 Sachklub Mesta Dobrovice
87
Pajersky MichalCZE01460 U16Tj Desko Liberec
88
Slazansky TiborCZE01334 Tj Desko Liberec
89
Svetinsky VladimirCZE01328 Sokol Cerveny Kostelec
90
Kracun PeterCZE01250*
91
Zima JanCZE01250U16*Tj Zikuda Turnov
92
Bartl BirgitGER01077wS60USV Erfurt Abteilung Scha
Advertisement