Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O Frymíkův pohár 2015

Poslední aktualizace18.04.2015 15:19:41, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 34

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménopohlavíSkup.FEDRtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
13Vašínek MartinH8CZE1261Beskydská šachová škola z.s.63425,528,50
26Tajovský ŠimonH8CZE1178ŠK Kuřim62920,526,00
311Fizer MarekH7CZE1144Beskydská šachová škola z.s.627,52022,00
41Stalmach RichardH9CZE1684Beskydská šachová škola z.s.5,53225,523,50
512Kuča VladimírH9CZE1139Beskydská šachová škola z.s.5,5302121,75
62Fizerová LuciewD9CZE1304Beskydská šachová škola z.s.533,523,521,50
760Wilk IgorH9POL1000UKS SP8 Chrzanów 531,522,520,50
89Gřes MichalH9CZE1166Beskydská šachová škola z.s.5302119,25
913Gnojek JanH8CZE1136Beskydská šachová škola z.s.529,521,518,50
1010Odstrčil MartinH8CZE1156Beskydská šachová škola z.s.528,519,518,50
1118Paseka MatyášH8CZE1045Beskydská šachová škola z.s.5272017,00
1224Chovančík AdamH8CZE1000Beskydská šachová škola z.s.5271817,00
1320Bravanský LukášH8CZE1037TJ Ostrava526,518,515,00
1458Vavřínková MariewD8CZE1000ŠK Lokomotiva Brno5261816,50
1557Trojan MatyášH9CZE1000Beskydská šachová škola z.s.4,531,522,518,75
1614Blahut VladislavH9CZE1123Beskydská šachová škola z.s.4,52920,517,25
1746Pekara PřemyslH9CZE1000Beskydská šachová škola z.s.4,5282016,25
1862Zumrik LukasH9SVK1000Individualní člen429,521,515,50
1926Fárek VojtěchH8CZE1000Beskydská šachová škola z.s.42821,514,50
2016Fárková KateřinawD9CZE1118Beskydská šachová škola z.s.4282113,75
2121Drastichová EliškawD8CZE1036SK Slavia Orlová42720,512,50
2234Kraus RudolfH9CZE1000Slavoj Český Těšín4261911,00
238Janotka JakubH9CZE1172Beskydská šachová škola z.s.425,51813,00
245Boček AdamH8CZE1203ŠK Kuřim4251814,00
2563Šigut OndřejH7CZE1000Beskydská šachová škola z.s.4251810,50
264Kaňák MatyášH8CZE1219Beskydská šachová škola z.s.42517,512,50
2723Buzáš MichalH7CZE1000ŠK Kuřim4251710,00
2815Nezval PetrH9CZE1122TJ Slovan Havířov42417,510,50
19Pavelka JiříH8CZE1041Beskydská šachová škola z.s.42417,510,50
3017Buchta BartolomějH7CZE1099Beskydská šachová škola z.s.423,51711,00
3125Dratva MikolášH8CZE1000Beskydská šachová škola z.s.420,51410,00
327Szusciková NatáliewD9CZE1175Beskydská šachová škola z.s.3,5302212,50
3344Osina JaromírH7CZE1000Beskydská šachová škola z.s.3,524,5188,75
3429Huštan SebastianH8CZE1000Beskydská šachová škola z.s.3,52316,57,75
3531Knettig MatyášH7CZE1000TJ Ostrava3,523167,25
3638Majerčík SašaH9CZE1000TJ Slovan Havířov329,521,510,00
3745Pavelek LukášH8CZE1000TJ Dobratice328209,00
3843Němec MarekH7CZE1000Beskydská šachová škola z.s.327199,00
3936Lipowski LukášH9CZE1000TJ Slovan Havířov325,5186,50
4035Kubala JaromírH9CZE1000TJ Dobratice324,5177,50
4149Principe RichardH9CZE1000Beskydská šachová škola z.s.324178,00
4232Kotajný SamuelH9CZE1000Slavoj Český Těšín324177,00
4352Sikorová JanawD7CZE1000TŽ Třinec32216,55,50
4428Hrabal DaliborH8CZE1000Beskydská šachová škola z.s.320,5154,50
4542Novák PetrH7CZE1000neregistrovaný320,5146,50
4640Mynář JanH9CZE1000neregistrovaný32015,54,00
4741Nehudek FilipH7CZE1000Beskydská šachová škola z.s.320146,00
4854Stonawski KrystianH6CZE1000Slavoj Český Těšín318,513,54,50
4956Tichá SofiewD8CZE1000Beskydská šachová škola z.s.31812,54,00
5027Hlostová EllawD7CZE1000Beskydská šachová škola z.s.317,5126,00
5164Šištík KarelH7CZE1000Beskydská šachová škola z.s.2,517,512,54,25
5255Tauš ZdeněkH6CZE1000MŠŠ Interchess226186,00
5337Lička DenisH8CZE1000Beskydská šachová škola z.s.224,5184,50
5450Ptáčník JanH8CZE1000Beskydská šachová škola z.s.22316,53,50
5565Španihel RudolfH7CZE1000Beskydská šachová škola z.s.222,5155,50
5659Váca ViktorH6CZE1000MŠŠ Interchess222165,00
5761Zemek AntonínH6CZE1000MŠŠ Interchess218,5142,00
5851Růžičková MartawD8CZE1000neregistrovaný218,513,52,50
5948Porubčan AntonínH7CZE1000TJ Slovan Havířov217,5133,00
6030Kaňoková AdélawD8CZE1000Beskydská šachová škola z.s.217,512,52,50
6147Petrová JanawD8CZE1000Beskydská šachová škola z.s.1,518,5142,75
6253Skalická AnnawD7CZE1000Beskydská šachová škola z.s.119130,50
6339Martinát TadeášH8CZE1000Beskydská šachová škola z.s.118,5130,50
6422Bohmová AnežkawD7CZE1000TJ Slovan Havířov117130,50
6533Kraus FerdynantH7CZE1000Slavoj Český Těšín0,517,5110,75

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 07.08.2022 22:12
PixFuture exclusive partner, tiráž