Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

1. jihoceska divize 2008 - 2009

Poslední aktualizace29.03.2009 20:15:45, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  1. SK Cesky Krumlov (Rtg prům.:2065, PH 1: 30 / PH 2: 23)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDTyp1234567891011BodyPartieRpnwwew-weKrtg+/-
1Korostenski Frantisek22052162CZEH0½½001,051941512,66-1,6600,0
2Skorpik Martin21412134CZE½½11½1½0½16,5102141965,250,7500,0
3Kukla Petr20992131CZE111½0011+6,59214574,53,840,6600,0
4Rajnys Vladimir20812054CZEH11½11½117,082286653,101,9000,0
5Mraz Miroslav20502038CZE½0½1½2,55175421,51,180,3200,0
6Muzikar Jan20391949CZE½10½013,061820422,55-0,5500,0
7Karlicek Pavel20322000CZE1110101011½7,5111889533,08-0,0800,0
8Pahorecky Jiri19931998CZE½1½1½1½1½6,59184021,51,160,3400,0
10Maryska Vaclav01934CZE1½+2,53011
11Beter Arnost01916CZE0½111½1½5,58182322
12Vykoukal Frantisek01903CZE1½½2,03172500
13Rodling Robert01879CZE110½1115,57183000
14Ludacka Miroslav01855CZE11,01000
15Moronga Jan01854CZE1113,03239822
  2. Sokol Platan Pisek B (Rtg prům.:2045, PH 1: 25 / PH 2: 21,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDTyp1234567891011BodyPartieRpnwwew-weKrtg+/-
1FMLacina Adolf21662159CZEVH11111½10006,510218395,55,000,5000,0
2Kratochvil Milos21482172CZE½½1+½3,55217342,52,380,1200,0
3Grill Roman21592137CZEVH½111115,56236154,53,331,1700,0
4Drabek Miloslav21092110CZE10½12,54198931,51,97-0,4700,0
5Matejka Radek19461951CZEVH01½1½10101½6,511183052,52,370,1300,0
6Lacina Filip20682068CZE00112,041911311,72-0,7200,0
7Hlavsa Filip17591895CZE1110001½+16,5101764220,461,5400,0
8Hridel Marek01865CZE½½1½½3,05175110,5
9Jares Jiri01838CZE½0½0½1110½16,011178852,5
10Riha Frantisek01781CZE010½½½2,56163321
11Simek Vladimir01742CZE00,01000
12Sporka Bozetech01783CZE1110001105,09173932
13Hajtingr Oldrich01636CZE1012,03185610
14Stredak Josef01846CZE½112,53187300
  3. Sokol Tabor B (Rtg prům.:2059, PH 1: 23 / PH 2: 17)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDTyp1234567891011BodyPartieRpnwwew-weKrtg+/-
1Borkovec Milan22582230CZEVH½½½½1½½4,07209363,54,12-0,6200,0
2Rosenzweig Vladimir21302134CZEVH½10010½110½5,511201493,54,78-1,2800,0
3Loskot Petr21032014CZEVH½01½½2,55181220,50,93-0,4300,0
4Zarsky Kamil20532084CZE1½½1001½4,581931633,54-0,5400,0
5Bartos Alois20752067CZE110011110½17,511200075,54,021,4800,0
6Hasek Vaclav20542027CZE1001½½½115,59181842,52,73-0,2300,0
7Havluj Zdenek19951983CZE10½101½½4,58170721,51,360,1400,0
8Salus Jiri01809CZE½½001½½014,09162720
9Krbusik Marian19561932CZE111½½4,051949211,22-0,2200,0
10Zabloudil Frantisek19821875CZEH½½1½2,54173810,50,77-0,2700,0
11Novotny Pavel18321840CZEH0½+1,530000,000,0000,0
12Budil Miloslav01833CZE½0,51000
13Prochazka Pavel18521809CZE1001,031540100,58-0,5800,0
14Severa Jiri17361703CZE11,010000,000,0000,0
15Novotny Frantisek19171917CZE101,020000,000,0000,0
17Novotny Pavel01269CZE11,01000
  4. CZ Strakonice (Rtg prům.:1993, PH 1: 22 / PH 2: 19,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDTyp1234567891011BodyPartieRpnwwew-weKrtg+/-
1Spal Milan22502229CZEH½1½11½11+7,59226075,55,130,3700,0
2Slapak Zdenek21732128SVKC1½½½+3,55211542,52,79-0,2900,0
3Vlach Martin01895CZE0½½0000½00+2,511168881,5
4Vesely Roman20142014CZE0½1001110½05,0111859834,10-1,1000,0
5Kepka Miloslav01924CZE1½10½115,07195642
6Janeba Petr01872CZE1½½1001½+117,511187342,5
7Hradecky Roman01940CZE½½1,02000
8Sramek Petr01876CZE101½2,54187532
9Blatsky Libor01920CZE½½1,02000
10Zacek Jiri01827CZE0½101½3,06172931,5
11Soucha Stepan01825CZE101½½10116,09181032
12Svejnoha Miroslav01789CZE½1½0½11116,59182721
13Hryzbil Frantisek01820CZE112,02000
  5. Reality Hornak Bechyne (Rtg prům.:1948, PH 1: 17 / PH 2: 13)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDTyp1234567891011BodyPartieRpnwwew-weKrtg+/-
1Janecek Josef21042085CZE½0½-1½1½116,0102224853,361,6400,0
2Houdek Pavel21062070CZE0001½11½½4,592009844,48-0,4800,0
3Mazur David20831969CZE1101½01½0½½6,011197783,54,16-0,6600,0
4Bernath Stefan19531952CZE100½½½1½1005,0111847833,61-0,6100,0
5Stastny Vratislav01879CZE00½0½00½1,58156550,5
6Maly Pavel01864CZE00½0½½102,58152321
7Absolon Vaclav01862CZE1011½1½½5,58179610,5
8Marek Jan01846CZE1000½1½3,07163121,5
9Simecek Josef19121902CZE011½1104,571702000,000,0000,0
10Alexa Jaroslav01638CZE½01½2,04169610,5
11Hrubant Miloslav01674CZE00,01000
12Karafiat Karel01000CZE000,02010
13Habes Jiri01000CZE½½1,02000
  6. Traxler Veseli n.Luzn. (Rtg prům.:2064, PH 1: 14 / PH 2: 15)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDTyp1234567891011BodyPartieRpnwwew-weKrtg+/-
1FMPapacek Stepan22782189CZEH1113,032780332,190,8100,0
2Blazek Jiri21802174CZEH1½½2,032268321,650,3500,0
3Fiala Jan20872107CZE00½00,541693301,25-1,2500,0
4Hejl Jaroslav20552070CZE000101,051773411,66-0,6600,0
5Bures Jiri02052CZEH011,02011
6Steinhauser Frantisek20012029CZEH1-1,020000,000,0000,0
7Janovsky Martin19391970CZE11110½½00005,0111930953,251,7500,0
8Sulista Daniel19131818CZEH0-0,020000,000,0000,0
9Marik Miloslav19221922CZE½11010110½17,011190251,51,76-0,2600,0
11Hochmann Vladimir01740CZE110½0002,57177650,5
12Marikova Jana17721739CZE½0½1½01101½6,0111774410,940,0600,0
13Sykora Ladislav01728CZE0½1001,55160331
14Gutwirth Jan01705CZE00½0½½1,56147310
15Samec Frantisek01595CZE0101010½1½5,010164820
16Kovarik Stanislav01411CZE1½0001,55145100
17Tregler Jaroslav01100CZE+1,01000
  7. Spartak MAS Sezimovo Usti (Rtg prům.:1888, PH 1: 12 / PH 2: 12)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDTyp1234567891011BodyPartieRpnwwew-weKrtg+/-
1Janda Pavel20712056CZEH100102,052133521,640,3600,0
2Novak Jiri01897CZE½10100001014,5111959104,5
3Mosnicka Jan19211891CZEH½010½2,05180131,50,980,5200,0
4Pekarovic Jaroslav01880CZE00½0½1½½½1+5,511180563
5Dudlicek Josef01860CZE½111½100016,010192063
6Novak Pavel19791979CZE½½½1½½0½1½+6,5111846633,23-0,2300,0
7David Karel01844CZE0½1½1½0½½004,511162930
8Ducho Adam01700CZE010½00½2,07149521,5
9Petranek Marian01645CZE000100½1,57143021
10Pytlik Ladislav01596CZE0000½0,55132210
13Lenger Adam01286CZE01102,04175721
16Pekarovic Jan01000CZE00,01010
  8. Tatran Prachatice (Rtg prům.:1984, PH 1: 11 / PH 2: 13)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDTyp1234567891011BodyPartieRpnwwew-weKrtg+/-
1Havlik Jan23052287CZEH11+11½11119,510244976,55,171,3300,0
2Erban Jiri20962075CZE000,020200,83-0,8300,0
3Havlik Jan19421999CZE0½0½01½1003,510184483,52,920,5800,0
4Erban Stepan20321969CZE1½0010-1-3,59197362,52,98-0,4800,0
5Hulovec Miroslav01925CZEH1½00012,56183451,5
6Vit Premysl01907CZE½½01½½3,06181542,5
7Tomek Jiri01868CZEH½11½03,05179720,5
8Klein Zdenek01736CZE½0½0100½-2,59163541,5
9Vit Premysl01845CZE11½2,53187300
10Lainka Bernard01782CZE0½½0½½2,06153810,5
11Cerny Milos01748CZE½0,51000
12Zikmund Alexandr01734CZE1½½½0½0½1004,511157010
13Hanzl Miroslav17961711CZE½0½110003,081545110,420,5800,0
14Plch Milan01576CZE00,01000
15Fakenbergova Jana01100CZE00,01000
  9. Royal Ceske Budejovice (Rtg prům.:2069, PH 1: 11 / PH 2: 12)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDTyp1234567891011BodyPartieRpnwwew-weKrtg+/-
1Cuhra Martin21682199CZEH11013,042271432,490,5100,0
2Mezera Lukas20602118CZEH½½½½2,042155421,490,5100,0
3Hess Pavel19071900CZEH00½00000,57149550,51,62-1,1200,0
4Richtr Zdenek21742142CZE½0½11½1-4,58206763,54,16-0,6600,0
5Hrdy Roman21712089CZE½½½11-3,56201632,52,000,5000,0
6Truc Rudolf02127CZEH½--0,53010,5
7Sperger Michal01928CZE01½½10014,08189863,5
8Kriha Pavel01857CZE½0½11½½½1-05,511180552,5
9Zachar Jaroslav01790CZE½001½½2,56165121
10Theiner Pavel19291909CZE0½½01,041502100,43-0,4300,0
11Lomsky Radek17701758CZE101½0½03,07170830,50,75-0,2500,0
12Smazik Filip01622CZE½½½½½2,55167910,5
13Lomsky Josef01719CZE11,01000
14Dvorak Arnost01896CZE111100½0½106,011174141
15Vanis Josef20360NEDC-101,030000,000,0000,0
  10. Sokol Tabor C (Rtg prům.:1983, PH 1: 9 / PH 2: 12,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDTyp1234567891011BodyPartieRpnwwew-weKrtg+/-
1Trepka Jan21182154CZE½0½0½01½½½04,01120181034,29-1,2900,0
2Ruzicka Ales20232014CZE½½½1½11½106,5102069863,732,2700,0
3Brcak Marek19721960CZEH0000½00,561550502,19-2,1900,0
4Pekarkova Eva19811928CZE1½½1101016,09198452,51,930,5700,0
5Kalod Michal19011897CZEH010½1½3,061763311,39-0,3900,0
6Valek Tomas18131888CZE0101001½0½4,0101718521,400,6000,0
7Krch Lukas18821851CZE001½001111½6,0111727321,300,7000,0
8Pikhart Miroslav01842CZE0½0001½013,09154520
9Pravdik Kamil20412028CZE11½13,541936000,000,0000,0
11Orel Josef19401825CZE00,010100,42-0,4200,0
12Odehnalova Leona01660CZE½00,52010,5
13Otradovec Michal01698CZE½0½1,03147500
15Pikhart Miroslav01294CZE00,01000
16Otradovec Lubos01363CZE0000,03106220
17Vanek Frantisek01522CZE½00,52010
  11. Slovan Jindrichuv Hradec (Rtg prům.:1940, PH 1: 9 / PH 2: 11,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDTyp1234567891011BodyPartieRpnwwew-weKrtg+/-
1Plasil Jiri20882088CZE100000½½13,092026933,74-0,7400,0
2Popelka Oldrich02029CZE010110½½015,010198583
3Chval Petr01929CZE001½001,56178050,5
4Kolousek Pavel01897CZEH0½10½00010½3,5111847103,5
5Vondrus Martin01893CZE½0½100½10½4,010168752,5
6Plasil Vojtech01916CZE½½0101½0½½4,510173151,5
7Trcka Vaclav01872CZEH1½1½0½03,57167920,5
8Toman Antonin01836CZE½0111½½½05,09174220,5
9Zeman Petr01790CZE00,01010
10Ptacnik Pavel01745CZE11½½104,06184321,5
11Konigsmark Vaclav01707CZE0½0,52000
12Nemecek Roman01701CZE11½02,54180411
15Bartos Jan01899CZE½000,53151120,5
  12. SK Tyn n.Vlt. (Rtg prům.:1904, PH 1: 5 / PH 2: 9,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDTyp1234567891011BodyPartieRpnwwew-weKrtg+/-
1Brom Jiri20662046CZE0½001½0½½½3,510200492,53,24-0,7400,0
2Slajs Vlastimil19901906CZEH½000½½½½02,591862823,04-1,0400,0
3Straka Zdenek19701881CZE1½0½100½½1½5,5111940953,961,0400,0
4Riha Martin19861952CZEH1½110½10005,0101768421,820,1800,0
5Lenc Bohumil19531918CZEH½½100103,071674311,76-0,7600,0
6Hanzal Marek01889CZE10½01,54162710
7Machalek Martin01810CZE0½11½½0½15,09178742
8Valtr Filip01715CZE½½1½02,55167910,5
10Vahala Tomas18581829CZE1001,031475000,000,0000,0
12Uhl Robert01707CZE0½0½½0½02,08145320,5
13Kral Ladislav17661770CZE½101½1½4,57175310,50,250,2500,0
14Soldat Jaromir01591CZE-0,01000
15Kucera Miroslav01511CZE00,01000
16Hanzal Pavel01495CZE00,01000
17Waage Herbert01437CZE00,01000
18Strouhal Jan01250CZE00,01000