Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Přebor Prahy družstev 1. stupně základních škol v šachu

Poslední aktualizace10.02.2015 18:09:33, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  14. ZŠ Lupáčova B (Rtg prům.:1000, Kapitán: Antonín Ambrož / PH 1: 10 / PH 2: 89)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Kohout Tomas0CZE00100012,071036
2Kozbert Stepan0CZE01010114,071014
3Vladyka Ondrej0CZE01010002,071000
4Majkus Ondrej0CZE01000012,071000

Info o hráči

Kohout Tomas 0 CZE Rp:878
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
143Spachta Vitek1250CZE4,0w 01
229Vozovsky Miroslav0CZE4,0s 01
319Byrak Ivan0CZE2,0w 11
425Schwaller Jan1000CZE5,0s 01
571Styler Adam0CZE3,0s 01
638Vagenknecht Antonín0CZE1,0w 01
710Novak Petr1000CZE2,0w 11
Kozbert Stepan 0 CZE Rp:1064
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
144Sokol Adam1100CZE5,5s 02
230Arovych Michal0CZE1,0w 12
320Devincenzo Matteo0CZE3,0s 02
426Buss Miroslav0CZE2,0w 12
572Vysin Vaclav0CZE3,5w 02
639Soukup Josef0CZE1,5s 12
711Knize Lukas1000CZE3,5s 12
Vladyka Ondrej 0 CZE Rp:842
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
142Dubovy Matyas0CZE4,0w 03
231Hycl Jan0CZE2,5s 13
322Dudek Kamil0CZE4,5w 03
427Shaker Abdul Ghání0CZE2,0s 13
573Hicz Jakub0CZE3,5s 03
640Marek Matyas0CZE2,5w 03
712Kantor Tomas1000CZE4,5w 03
Majkus Ondrej 0 CZE Rp:842
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
145Timar Dominik0CZE3,5s 04
232Hycl Frantisek0CZE3,0w 14
323Nemec Ondrej0CZE3,0s 04
428Horejs Robert0CZE4,0w 04
574Dvorak Ondrej0CZE2,0w 04
641Khoury Emir0CZE5,0s 04
713Prochazkova Laura1000CZE0,0s 14

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2005/02/10
Šach.11  ZŠ Lupáčova BELO-3  ZŠ Lupáčova AELO0 : 4
3.1
Kohout, Tomas
0-
Spachta, Vitek
12500 - 1
3.2
Kozbert, Stepan
0-
Sokol, Adam
11000 - 1
3.3
Vladyka, Ondrej
0-
Dubovy, Matyas
00 - 1
3.4
Majkus, Ondrej
0-
Timar, Dominik
00 - 1
2. Kolo Datum kola 2005/02/10
Šach.16  ZŠ Za InvalidovnouELO-11  ZŠ Lupáčova BELO1 : 3
8.1
Vozovsky, Miroslav
0-
Kohout, Tomas
01 - 0
8.2
Arovych, Michal
0-
Kozbert, Stepan
00 - 1
8.3
Hycl, Jan
0-
Vladyka, Ondrej
00 - 1
8.4
Hycl, Frantisek
0-
Majkus, Ondrej
00 - 1
3. Kolo Datum kola 2005/02/10
Šach.11  ZŠ Lupáčova BELO-13  ZŠ SataliceELO1 : 3
5.1
Kohout, Tomas
0-
Byrak, Ivan
01 - 0
5.2
Kozbert, Stepan
0-
Devincenzo, Matteo
00 - 1
5.3
Vladyka, Ondrej
0-
Dudek, Kamil
00 - 1
5.4
Majkus, Ondrej
0-
Nemec, Ondrej
00 - 1
4. Kolo Datum kola 2005/02/10
Šach.9  ZŠ JižníELO-11  ZŠ Lupáčova BELO2 : 2
7.1
Schwaller, Jan
1000-
Kohout, Tomas
01 - 0
7.2
Buss, Miroslav
0-
Kozbert, Stepan
00 - 1
7.3
Shaker, Abdul Ghání
0-
Vladyka, Ondrej
00 - 1
7.4
Horejs, Robert
0-
Majkus, Ondrej
01 - 0
5. Kolo Datum kola 2005/02/10
Šach.7  ZŠ Dolní ChabryELO-11  ZŠ Lupáčova BELO4 : 0
5.1
Styler, Adam
0-
Kohout, Tomas
01 - 0
5.2
Vysin, Vaclav
0-
Kozbert, Stepan
01 - 0
5.3
Hicz, Jakub
0-
Vladyka, Ondrej
01 - 0
5.4
Dvorak, Ondrej
0-
Majkus, Ondrej
01 - 0
6. Kolo Datum kola 2005/02/10
Šach.11  ZŠ Lupáčova BELO-10  ZŠ LondýnskáELO1 : 3
8.1
Kohout, Tomas
0-
Vagenknecht, Antonín
00 - 1
8.2
Kozbert, Stepan
0-
Soukup, Josef
01 - 0
8.3
Vladyka, Ondrej
0-
Marek, Matyas
00 - 1
8.4
Majkus, Ondrej
0-
Khoury, Emir
00 - 1
7. Kolo Datum kola 2005/02/10
Šach.11  ZŠ Lupáčova BELO-12  ZŠ Nebušice BELO3 : 1
8.1
Kohout, Tomas
0-
Novak, Petr
10001 - 0
8.2
Kozbert, Stepan
0-
Knize, Lukas
10001 - 0
8.3
Vladyka, Ondrej
0-
Kantor, Tomas
10000 - 1
8.4
Majkus, Ondrej
0-
Prochazkova, Laura
10001 - 0
Advertisement
Advertisement