Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Soutež družstev ŠSCR 1.liga - východ

Poslední aktualizace29.03.2009 19:55:51, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Nasazení hráčů

5. Kolo Datum kola 2008/12/14 Hodina 10:00
Šach.3  ŠK Staré Mesto-12  Slavia Kromeríž3½:4½
1.1
Bažant, Petr ml.
-FM
Malinovský, Karel
0 - 1
1.2IM
Sosna, Jan
-IM
Lanc, Alois
1 - 0
1.3
Bažant, Petr st.
-FM
Mudrák, Josef
1 - 0
1.4FM
Vrána, František
-FM
Karlík, Vladimír
0 - 1
1.5
Jurásek, Miroslav
-
Pavelka, Jindrich
0 - 1
1.6
Sluka, Radek
-
Sojka, Aleš
0 - 1
1.7
Knazovcík, Ladislav
-
Brázdil, Roman
1 - 0
1.8
Plšek, Miroslav
-
Stánec, Stanislav
½ - ½
Šach.4  ŠK Slavoj Poruba-2  ŠK Bydo Zakrany4 : 4
2.1GM
Cvek, Robert
-GM
Kalod, Radek
½ - ½
2.2IM
Nedela, Vlastimil
-IM
Bernášek, Jan
½ - ½
2.3IM
Kantorík, Marián
-GM
Blatný, Pavel
0 - 1
2.4
Malík, Jan
-IM
Zpevák, Pavel
½ - ½
2.5
Adámek, Jirí
-FM
Holemár, David
1 - 0
2.6
Potomák, Vladimír
-
Smištík, Milan
0 - 1
2.7
Kufa, Pavel
-
Skácelík, Petr
1 - 0
2.8
Bolacký, Jirí
-
Uhmann, Jan
½ - ½
Šach.5  Jakl Karviná-1  SK Slavia Orlová4 : 4
3.1IM
Mikrut, Dariusz
-FM
Walach, Marcin
½ - ½
3.2IM
Michenka, Jozef
-
Dawidow, Jacek
1 - 0
3.3IM
Vesselovsky, Serguei
-FM
Helis, Tadeusz
1 - 0
3.4
Olšar, Jaroslav
-FM
Zabystrzan, Pavel
0 - 1
3.5FM
Sobek, Jaroslav
-
Mitura, Václav
0 - 1
3.6
Gruštík, Radomír
-
Kuboš, Rostislav
0 - 1
3.7
Gibiec, Ernest
-
Olšarová, Tereza
1 - 0
3.8
Zwardon, Vojtech
-
Olšarová, Karolína
½ - ½
Šach.6  ŠK Panda Rychnov n/Knežnou-11  ŠK Gordic Jihlava3½:4½
4.1IM
Zeberski, Jakub
-WGM
Kulovaná, Eva
1 - 0
4.2
Cechura, Petr
-
Karásek, Lukáš
½ - ½
4.3
Siembab, Bartosz
-FM
Sedlácek, Oldrich
½ - ½
4.4
Pirklová, Hana
-
Žigo, Viktor
0 - 1
4.5
Folk, Petr
-
Švanda, Pavel
½ - ½
4.6
Folková, Martina
-
Šenkýr, Vladimír
½ - ½
4.7
Ringel, Zbynek
-
Píza, Vlastimil
0 - 1
4.8
Mesiarik, Rudolf
-
Bína, Josef
½ - ½
Šach.7  ŠK Duras Brno BVK-10  ŠK Lokomotiva Brno3 : 5
5.1IM
Chytilek, Roman
-IM
Andonov, Bogomil Dimitrov
½ - ½
5.2
Cervený, Petr
-FM
Ramík, Zdenek
½ - ½
5.3FM
Jurka, Miroslav
-
Kuchynka, Lukáš
½ - ½
5.4FM
Vyskocil, Neklan
-GM
Popcev, Milko Jordanov
½ - ½
5.5
Vymazal, Bronislav
-WIM
Blažková, Petra
½ - ½
5.6FM
Lahner, Jakub
-
Šklíba, Martin
0 - 1
5.7
Ševcík, Vladimír
-IM
Augustin, Josef
½ - ½
5.8
Kiša, Lubomír
-IM
Dobrovolský, Ladislav
0 - 1
Šach.8  TJ Mittal Ostrava-9  Tatran Litovel3 : 5
6.1IM
Klíma, Lukáš
-GM
Sergeev, Vladimir
½ - ½
6.2FM
Jasný, Stanislav
-IM
Antoniewski, Rafal
0 - 1
6.3FM
Rojícek, Vojtech
-IM
Žilka, Štepán
½ - ½
6.4FM
Brecka, Ivan
-FM
Krejcí, Jan ml.
0 - 1
6.5IM
Poloch, Petr
-
Knajbl, Michael
1 - 0
6.6
Šplíchal, Stanislav
-FM
Belunek, Vladimír
0 - 1
6.7
Mrva, Marek
-IM
Beil, Zdenek
½ - ½
6.8
Hladík, Oto
-
Krejcí, Jan st.
½ - ½