Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

1. VASTO Tour - Valašské Meziříčí 17.1.2015 - druhý turnaj série kategorie H-10

Poslední aktualizace17.01.2015 19:40:03, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
116Kabeláč TomášCZE1000TJ Valašské Meziříčí6,023,532,527,00
26Budík TomášCZE1000Zbrojovka Vsetín6,021,531,526,25
310Hanák MichalCZE1000SVČ Rožnov p/R6,021,029,525,50
421Kučera PavelCZE1000ZŠ Choryně5,516,021,516,25
522Křenek JakubCZE1000ŠO TJ Karolinka5,021,529,518,00
62Kopecký MatějCZE1100Zbrojovka Vsetín5,020,529,017,00
739Vozák AlešCZE1000Sokol Skalička5,020,028,517,50
818Kocůrek AdamCZE1000Zbrojovka Vsetín5,019,026,015,50
915Jurča RadekCZE1000Zbrojovka Vsetín5,016,023,015,00
103Řezníček PatrikCZE1054Zbrojovka Vsetín4,525,034,520,00
1124Křupala VladimírCZE1000ŠO TJ Karolinka4,519,527,015,50
1243Čech MatějCZE1000Zbrojovka Vsetín4,519,027,015,00
1346Švec JakubCZE1000Sokol Valašská Bystřice4,024,032,016,75
1433Polách MarekCZE1000ZŠ Val. Klobouky4,020,529,515,50
1526Macek JakubCZE1000ZŠ Jasenná4,020,527,012,00
1632Palát AlešCZE1000Sokol Bystřička4,020,029,013,00
1731Obšivačová LucieCZE1000Sokol Valašská Bystřice4,020,027,510,50
181Grycman OndřejCZE1250Sokol Ústí4,018,525,511,00
1929Matůš JakubCZE1000Sokol Ústí4,018,025,011,00
205Brindza JakubSVK1000ZŠ Lysá pod Makytou4,015,021,010,00
2111Hlouch LubomírCZE1000ZŠ Integra Vsetín4,014,520,510,00
2235Rožnovjáková LucieCZE1000ZŠ Huslenky4,014,021,59,50
2317Kašpar BořekCZE1000ZŠ Huslenky4,014,020,08,50
2430Mrnuštík NikolaCZE1000ZŠ Jasenná3,519,026,09,00
2534Randus AntonínCZE1000Sokol Ústí3,021,029,012,00
269Faktor SamuelSVK1000ZŠ Dubnica n/V3,020,527,510,00
2728Matyska MarekCZE1000ZŠ Salvátor Val. Meziříčí3,018,525,59,00
2836Rusnák Hugo FelixSVK1000ZŠ Lysá pod Makytou3,017,525,07,00
2947Žárský TomášCZE1000ZŠ Huslenky3,017,024,58,50
3020Krampota LukášCZE1000ZŠ Integra Vsetín3,016,522,55,50
3125Lukáš ŠimonCZE1000ZŠ Jasenná3,016,023,07,50
3212Holečková EmmaSVK1000SCVC Laura Dubnica n/V3,016,022,07,00
3314Hurtík TomášCZE1000Zbrojovka Vsetín3,016,022,06,75
344Bořuta MaximCZE1000ZŠ Salvátor Val. Meziříčí3,015,523,06,50
3542Zajíček MatyášCZE1000ZŠ Integra Vsetín3,011,516,55,50
3637Trochtová LucieCZE1000ZŠ Francova Lhota2,518,526,56,75
3740Vrba MiroslavSVK1000CVČ Včielka Púchov2,518,024,57,75
3845Šulák JiříCZE1000ZŠ Huslenky2,517,023,04,25
3919Kovařík JakubCZE1000ZŠ Integra Vsetín2,516,524,06,25
4013Horák OndřejCZE1000ŠO TJ Karolinka2,512,518,56,00
4127Marinič RichardCZE1000SVČ Rožnov p/R2,015,521,04,00
4238Vaněk PetrCZE1000ZŠ Choryně2,014,020,02,50
438Chrobák MetodějCZE1000ZŠ Integra Vsetín2,012,517,52,50
4423Křupala PetrCZE1000ŠO TJ Karolinka2,012,017,02,00
4544Řezníček MichalCZE1000Zbrojovka Vsetín1,513,520,01,50
467Bělunek TomášCZE1000SVČ Rožnov p/R1,513,018,01,50
4741Zajíc JakubCZE1000Sokol Bystřička1,012,018,52,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable