Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

30. ROČNÍK BOHUSLAVICE OPEN 2015/ 8. ROČNÍK GRAND PRIX ČR V RAPID ŠACHU - SEDMÝ TURNAJ

Poslední aktualizace18.04.2015 17:36:11, Creator/Last Upload: czech republic licence 47

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgFIDEpohlavíKlub/Místo
1
GMNavara DavidCZE26441. Novoborský ŠK
2
IMPlát VojtěchCZE2582TŽ Třinec
3
GMVelička PetrCZE2459Šachový klub HM Ostrava
4
FMKočiščák JiříCZE2419Šachový klub HM Ostrava
5
IMZwardoň VojtěchCZE2390Beskydská šachová škola z.s.
6
IMKriebel TadeášCZE23851. Novoborský ŠK
7
IMJasný StanislavCZE2358Beskydská šachová škola z.s.
8
IMVesselovsky SergueiCZE2347Beskydská šachová škola z.s.
9
FMBurdalev KirillUKR2333Ukrajina
10
FMMarek MatyášCZE2320Mezinárodní šachová škola Interches
11
FMBřečka IvanCZE2294TJ Ostrava
12
FMMudrák JosefCZE2291Slavia Kroměříž
13
IMKlíma LukášCZE2275ŠK Slavoj Poruba
14
FMKarlík VladimírCZE2267Slavia Kroměříž
15
FMMalík JanCZE2260ŠK Slavoj Poruba
16
Mrva MarekCZE2229TJ Ostrava
17
Orzechowski JacekPOL2228KSz SILESIA Raciborz
18
FMSobek JaroslavCZE2224Šachový klub Karviná o.s.
19
FMFiřt StanislavCZE2217Šachový klub HM Ostrava
20
Krajina AlešCZE2216Šachový klub HM Ostrava
21
Tymrakiewicz RafalPOL2208Rybnik
22
Veselý LiborCZE2204ŠK Slavoj Poruba
23
Židek VáclavCZE2203Slezan Opava
24
FMLys JosefCZE2197Šachový klub Karviná o.s.
25
Potomák VladimírCZE2179ŠK Slavoj Poruba
26
FMPacl VáclavCZE2165TJ Slovan Havířov
27
Weissmann LukášCZE2165Sokol Dobrá
28
FMValenta VítCZE2156TJ Sokol Lázně Velké Losiny
29
Rakús PavelCZE2153ŠK TJ MSA Dolní Benešov
30
Kubík MichaelCZE2146Beskydská šachová škola z.s.
31
Szotkowski JakubCZE2142Šachový klub Karviná o.s.
32
WIMSemenova ElenaRUS2137wRusko
33
Zimniok LubomírCZE2131Šachový klub Karviná o.s.
34
Machýček LubomírCZE2126TJ Studénka
35
Veselý MartinCZE2114TJ Ostrava
36
FMČempel JaroslavCZE2105Slezan Opava
37
Kopec LadislavCZE2099TJ Ostrava
38
Kolář StanislavCZE2096ŠK Šenov
39
Milat PatrikCZE2092Beskydská šachová škola z.s.
40
CMStrašil PavelCZE2091ŠK 1921 Zábřeh
41
Didi JanCZE2089TJ Ostrava
42
WFMBogatko TanaCZE2082wMezinárodní šachová škola Interches
43
Kudla RichardCZE2075ŠK Slavoj Poruba
44
Vacek AntonínCZE2060TJ Ostrava
45
Záleský KarelCZE2053Slezan Opava
46
CMVykydal FrantišekCZE2052Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
47
Řezníček MarcelCZE2043ŠKTP Hrabyně
48
Jelínek MarekCZE2028TJ Ostrava
49
Weczerek MarekCZE2016SK Kravaře
50
Petřík PetrCZE2014Slavia Kroměříž
51
Kula DominikCZE2005Mezinárodní šachová škola Interches
52
Káňa PavelCZE1963ŠK ERA Poštovní spořitelna
53
Vlachopulos GeorgisCZE1961Sokol Vrbno p/P
54
Kramář LumírCZE1960ŠK TJ MSA Dolní Benešov
55
Tomíček AlfonsCZE1959ŠK TJ MSA Dolní Benešov
56
Růžička LubomírCZE1958Sokol Vítkovice
57
Hasinski KrystianPOL1958 TS Kuznia Rybnik
58
Vitásek TomášCZE1942ŠK TJ MSA Dolní Benešov
59
Malinovský PetrCZE1940Lokomotiva Krnov
60
Kotlář JarmilCZE1935ŠK Šenov
61
Štec FrantišekCZE1928TJ Spartak Přerov
62
Kozelský MarekCZE1919ŠK Šenov
63
Daniel JiříCZE1904Region Panda Rychnov nad Kněžnou
64
Bělka LubomírCZE1897ŠK TJ MSA Dolní Benešov
65
Tyleček DrahomírCZE1888TJ Mariánské Hory
66
Bartoš MichalCZE1877ŠK TJ MSA Dolní Benešov
67
Chrobak PiotrPOL1877KSz SILESIA Raciborz
68
Mrázek RomanCZE1875Šachový klub Karviná o.s.
69
Brezík PetrCZE1848OS Rychvald
70
Bergloviec JanCZE1844ŠK POGO Budišov n.B.
71
Müller LeoCZE1844TJ Vítkov
72
Vavřínek MichalCZE1829ŠK TJ MSA Dolní Benešov
73
Balogh MilanCZE1816TJ Ostrava
74
Stania PetrCZE1795Slezan Opava
75
Stračánek JaroslavCZE1792ŠK Slavoj Poruba
76
Nešpor IvanCZE1792ŠK Šenov
77
Vlček AntonínCZE1790TJ Vítkov
78
Broskevič LumírCZE1789ŠK Šenov
79
Nehyba MartinCZE1788Sokol Skalička
80
Vinklárek RobertCZE1784TJ Nový Jičín
81
Zemková KláraCZE1780wMezinárodní šachová škola Interches
82
Špála JiříCZE1776TJ Ludgeřovice
83
Lička AlfonsCZE1774ŠK U Freda Darkovičky
84
Sikora MatoušCZE1767OS Rychvald
85
Petrov NikolajCZE1761ŠK Šenov
86
Vavřínek RadomírCZE1753ŠK TJ MSA Dolní Benešov
87
Gemsa PavelCZE1751ŠK TJ MSA Dolní Benešov
88
Chwistek KarelCZE1730Slezan Opava
89
Třetina ZdeněkCZE1725TJ Mariánské Hory
90
Havelka OndřejCZE1716Mezinárodní šachová škola Interches
91
Zgraja HubertPOL1715KSz SILESIA Raciborz
92
Jaššo SlavomírCZE1713ŠK POGO Budišov n.B.
93
Kubelová SoňaCZE1709wLokomotiva Krnov
94
Opluštil JiříCZE1707Spartak Bílovec
95
Kořínek JaroslavCZE1706TJ Mariánské Hory
96
Stonavský FilipCZE1704TŽ Třinec
97
Tkadleček PetrCZE1701T.J. Frenštát pod Radhoštěm
98
Kopcová LudmilaCZE1691wTJ Ostrava
99
Kwiatkowski ZygmuntPOL1691KSz SILESIA Raciborz
100
Fojtík JosefCZE1680ŠK U Freda Darkovičky
101
Brzezny PetrCZE1678OS Rychvald
102
Král JiříCZE1674Ostrava
103
Šafarčík MiroslavCZE1654HTJ Odra Ostrava
104
Křefký ManfrédCZE1652ŠK GOBE Píšť
105
Meisel KarelCZE1649ŠK GOBE Píšť
106
Bohanesová VendulaCZE1649wMezinárodní šachová škola Interches
107
Repák JanCZE1647TJ Ostrava
108
Chvěja RomanCZE1643ŠK U Freda Darkovičky
109
Očko DominikCZE1643Mezinárodní šachová škola Interches
110
Čáp ŠimonCZE1641VOKD Poruba
111
Peřina StanislavCZE1640SK Kravaře
112
Hasinski SebastianPOL1635 TS Kuznia Rybnik
113
Schoffer MartinCZE1631ŠK Šenov
114
Moravec JindřichCZE1608ŠK U Freda Darkovičky
115
Klézl FrantišekCZE1606TJ Sokol Lázně Velké Losiny
116
Kramář FilipCZE1605SK Kravaře
117
Horváth TomášCZE1602SK Slavia Orlová
118
Vantuch LucianCZE1602Beskydská šachová škola z.s.
119
Kalinowski KamilPOL1602KSz SILESIA Raciborz
120
Demko RobertCZE1589Mezinárodní šachová škola Interches
121
Skuplík JaroslavCZE1588SK Kravaře
122
Kutálková ŠárkaCZE1588wŠachový klub Karviná o.s.
123
Kubelka JaroslavCZE1587TJ Fulnek
124
Halamíček RadekCZE1586Beskydská šachová škola z.s.
125
Píša LubomírCZE1579TJ Studénka
126
Frank AdamCZE1576Beskydská šachová škola z.s.
127
Haška IvanCZE1576Beskydská šachová škola z.s.
128
Melzer PetrCZE1575TJ Slovan Havířov
129
Chlevišťan JaromírCZE1571VOKD Poruba
130
Machura JaroslavCZE1568
131
Bober MateuszPOL1562 TS Kuznia Rybnik
132
Nytra OndřejCZE1549Beskydská šachová škola z.s.
133
Bošňák OndrejCZE1539VOKD Poruba
134
Strachota JanCZE1529ŠK GOBE Píšť
135
Sudolský JanCZE1521VOKD Poruba
136
Kopec LadislavCZE1512TJ Ostrava
137
Bohdal KarelCZE1510Spartak Bílovec
138
Mlynarczyk JanPOL1502KSz SILESIA Raciborz
139
Miča MarekCZE1500Beskydská šachová škola z.s.
140
Glabasňa TomášCZE1489SK Kravaře
141
Pirhala LadislavCZE1482Dynamo DP Ostrava
142
Odstrčil LukášCZE1481Beskydská šachová škola z.s.
143
Suchanek PaulinaPOL1474wKSz SILESIA Raciborz
144
Berezjuk RostislavCZE1460Mezinárodní šachová škola Interches
145
Szotkowski DavidCZE1456Mezinárodní šachová škola Interches
146
Marková KristýnaCZE1449wMezinárodní šachová škola Interches
147
Neumann FilipCZE1444SK Slavia Orlová
148
Blokscha VladimírCZE1435ŠK TJ MSA Dolní Benešov/Boh
149
Nitychoruk JacekPOL1412KSz SILESIA Raciborz
150
Šerek OndřejCZE1406TJ Fulnek

Ukaž kompletní listinu