Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

Nordisk mesterskab for skoleelever 2015 (Grp B 1998-99)

Seinast dagført15.02.2015 20:32:09, Creator/Last Upload: ia mogens nielsen

Telvarayvirlit fyri SWE

SWE
BNr.NavnEloLand123456StigRk.RpKrtg+/-Bólkur
2FMOLUND Joar2291SWE111½½04,03218920-8,40Grp A (1995-97)
10KARLSSON Erik 19971737SWE10½0113,5520894086,00Grp A (1995-97)
6BIT-NARVA David2104SWE1101014,0320224012,80Grp B (1998-99)
10ODELL JOHANSSON Leo1845SWE½010102,59177640-1,60Grp B (1998-99)
5NILSSON Joakim 20001933SWE101½½14,0419704040,80Grp C (2000-01)
9NG Klemens1854SWE1½11½04,0121574094,80Grp C (2000-01)
8GRUESO CORDOBA Santiago1582SWE0100½12,59152140-14,00Grp D (2002-03)
10CARLSSON Ludvig1395SWE010½102,5815734020,40Grp D (2002-03)
4SANDBERG Philip1471SWE10½½114,0315464011,20Grp E (2003-04)
7MITRA Akash1313SWE0101002,09125440-21,60Grp E (2003-04)

Úrslit í seinasta umfari fyri SWE

Umf.Bo.Nr. NavnRtgStig ÚrslitStig NavnRtg Nr.
622
FMOLUND Joar22914 0 - 1 THOGERSEN Rasmus2137
4
649
SEPPALA Joni17601 0 - 1 KARLSSON Erik 19971737
10
636
BIT-NARVA David21043 1 - 0 ODELL JOHANSSON Leo1845
10
619
NG Klemens18544 0 - 13 DJURHUUS Eivind X2103
1
625
NILSSON Joakim 200019333 1 - 03 MACHLIK Endre2081
3
643
TRYGGESTAD Andreas Garberg2069 1 - 0 CARLSSON Ludvig1395
10
6612
MORKORE Rogvi00 0 - 1 GRUESO CORDOBA Santiago1582
8
6211
MUNK Julian0 0 - 13 SANDBERG Philip1471
4
647
MITRA Akash13132 0 - 1 VAN DEN BRINK Nienke Loes0
12

Telvaraupplýsingar fyri SWE

Umf.BNr.NavnEloLandStigÚrsl.wew-weKrtg+/-
FM OLUND Joar 2291 SWE Rp:2189 Stig 4,0
18LOBERSLI Henrik Oie2004NOR3,0s 10,840,16203,20
210KARLSSON Erik 19971737SWE3,5w 10,920,08201,60
31NIELSEN Hogni Egilstoft2372FAI4,5s 10,390,612012,20
46RAGNARSSON Dagur2059ISL5,0w ½0,79-0,2920-5,80
55KARLSSON Mikael Johann2077ISL3,0s ½0,77-0,2720-5,40
64THOGERSEN Rasmus2137DEN3,5w 00,71-0,7120-14,20
KARLSSON Erik 1997 1737 SWE Rp:2089 Stig 3,5
14THOGERSEN Rasmus2137DEN3,5w 10,080,924036,80
22FMOLUND Joar2291SWE4,0s 00,08-0,0840-3,20
35KARLSSON Mikael Johann2077ISL3,0w ½0,120,384015,20
43NIELSEN Viktor Haarmark2202DEN3,0s 00,08-0,0840-3,20
511JACOBSEN Runi T.1724FAI1,5w 10,520,484019,20
69SEPPALA Joni1760FIN1,0s 10,470,534021,20
BIT-NARVA David 2104 SWE Rp:2022 Stig 4,0
112BERTHOLDSEN Bjarki0FAI0,0s 1
23JOHANNESSON Oliver2170ISL3,5w 10,410,594023,60
31FMHAUGE Lars Oskar2362NOR5,5s 00,18-0,1840-7,20
48SYVALAHTI Timo1947FIN3,0w 10,710,294011,60
57THORGEIRSSON Jon Kristinn2059ISL4,5s 00,56-0,5640-22,40
610ODELL JOHANSSON Leo1845SWE2,5w 10,820,18407,20
ODELL JOHANSSON Leo 1845 SWE Rp:1776 Stig 2,5
14VALKAMA Eero2168FIN3,5w ½0,130,374014,80
27THORGEIRSSON Jon Kristinn2059ISL4,5s 00,23-0,2340-9,20
311FINNSSON Eli W.1412FAI1,5w 10,920,08403,20
42FMTHYBO Jesper Sondergaard2255DEN3,5s 00,08-0,0840-3,20
512BERTHOLDSEN Bjarki0FAI0,0w 1
66BIT-NARVA David2104SWE4,0s 00,18-0,1840-7,20
NILSSON Joakim 2000 1933 SWE Rp:1970 Stig 4,0
111OLSEN Kaj0FAI2,0w 1
22HALLMAN Valo2100FIN3,5s 00,28-0,2840-11,20
36HEIMISSON Hilmir Freyr1929ISL1,0w 10,510,494019,60
41DJURHUUS Eivind X2103NOR4,0w ½0,280,22408,80
59NG Klemens1854SWE4,0s ½0,61-0,1140-4,40
63MACHLIK Endre2081NOR3,0w 10,300,704028,00
NG Klemens 1854 SWE Rp:2157 Stig 4,0
13MACHLIK Endre2081NOR3,0s 10,210,794031,60
24MOLLER Sophus Mechlenburg2064DEN4,0s ½0,230,274010,80
37BIRKISSON Bjorn Holm1911ISL3,5w 10,420,584023,20
42HALLMAN Valo2100FIN3,5s 10,190,814032,40
55NILSSON Joakim 20001933SWE4,0w ½0,390,11404,40
61DJURHUUS Eivind X2103NOR4,0w 00,19-0,1940-7,60
GRUESO CORDOBA Santiago 1582 SWE Rp:1521 Stig 2,5
12KISTRUP Nicolai2079DEN3,0w 00,08-0,0840-3,20
211KUMPUMAKI Santeri0FIN2,0s 1
36NORDQUELLE Daniel1847NOR4,0w 00,18-0,1840-7,20
45STEFANSSON Vignir Vatnar1959ISL3,0w 00,09-0,0940-3,60
57FJALLHEIM Leif Reinert1585FAI2,0s ½0,500,00400,00
612MORKORE Rogvi0FAI0,0s 1
CARLSSON Ludvig 1395 SWE Rp:1573 Stig 2,5
14OLSEN Filip Boe2045DEN5,0w 00,08-0,0840-3,20
27FJALLHEIM Leif Reinert1585FAI2,0s 10,250,754030,00
32KISTRUP Nicolai2079DEN3,0w 00,08-0,0840-3,20
411KUMPUMAKI Santeri0FIN2,0s ½
512MORKORE Rogvi0FAI0,0w 1
63TRYGGESTAD Andreas Garberg2069NOR3,5s 00,08-0,0840-3,20
SANDBERG Philip 1471 SWE Rp:1546 Stig 4,0
110FJALLHEIM Benjamin Reinert0FAI1,5s 1
21BJERRE Jonas2216DEN5,0w 00,08-0,0840-3,20
32MANSOOR Afras1599NOR3,0w ½0,330,17406,80
45DAVIDSSON Oskar Vikingur1398ISL4,0s ½0,60-0,1040-4,00
57MITRA Akash1313SWE2,0w 10,710,294011,60
611MUNK Julian0NOR3,5s 1
MITRA Akash 1313 SWE Rp:1254 Stig 2,0
11BJERRE Jonas2216DEN5,0s 00,08-0,0840-3,20
210FJALLHEIM Benjamin Reinert0FAI1,5w 1
33AALTO Patrik1587FIN3,5s 00,17-0,1740-6,80
48AAPOLA Volter0FIN1,5w 1
54SANDBERG Philip1471SWE4,0s 00,29-0,2940-11,60
612VAN DEN BRINK Nienke Loes0DEN3,5w 0
Chess-Tournament-Results-Servari © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, yvirskrift