Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

Prvenstvo školskih sportskih klubova Primorsko-goranske županije učenice 2014/2015 kvalifikacije

Zadnja izmjena02.12.2014 15:55:43, Creator/Last Upload: croatian chess federation

Konačni poredak nakon 7 Kola

Mj.SNoMomčadPartije  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11GORAN Vrbovsko76101323,0154,0
22JELEN Dražice75201220,5131,5
33FRANKOPAN Krk7412920,0106,0
49PETEHOVAC Delnice7412915,594,5
56BRAJDA Rijeka7232713,055,0
65RAVNOGORAC Ravna Gora7223612,062,0
78PEHLIN Rijeka7304610,032,5
84ZAMET Rijeka7214510,554,0
910VIŠEVICA Fužine711538,536,5
107LOKVIĆI Lokve700707,041,5

Bilješka:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: Olympiad-Sonneborn-Berger-Tie-Break without lowest result (Khanty-Mansiysk)

Advertisement
Advertisement