No. | | Name | FED | Rtg | Club/City |
1 | | Doubek Jakub | CZE | 1539 | ZŠ Partyzánská Česká Lípa |
2 | | Dolenský Štěpán | CZE | 1422 | ŠK Libštát |
3 | | Hurtík Matěj | CZE | 1373 | 1. Novoborský ŠK |
4 | | Volenec Jakub | CZE | 1353 | TJ Krásná Lípa |
5 | | Dolenský Filip | CZE | 1250 | ŠK Libštát |
6 | | Přenosil Julián | CZE | 1209 | 1. Novoborský ŠK |
7 | | Prchal Lukáš | CZE | 1172 | ŠK Stráž pod Ralskem |
8 | | Říha Martin | CZE | 1171 | ŠK Libštát |
9 | | David Adam | CZE | 1166 | ŠK Libštát |
10 | | Nguyen Jiří | CZE | 1142 | ZŠ Partyzánská Česká Lípa |
11 | | Pícha Štěpán | CZE | 1122 | ZŠ Partyzánská Česká Lípa |
12 | | Lawson Andrew | CZE | 1120 | ZŠ Partyzánská Česká Lípa |
13 | | Štejnar Jakub | CZE | 1119 | ZŠ Partyzánská Česká Lípa |
14 | | Hřeben David | CZE | 1113 | ZŠ Sloup v Čechách |
15 | | Gorolová Natálie | CZE | 1100 | ZŠ Arnultovice |
16 | | Semirád Michal | CZE | 1100 | ZŠ Sloup v Čechách |
17 | | Čejková Anna | CZE | 1100 | ŠK Stráž pod Ralskem |
18 | | Sichrovský Filip | CZE | 1065 | ZŠ Partyzánská Česká Lípa |
19 | | Sichrovský Tomáš | CZE | 1064 | ZŠ Partyzánská Česká Lípa |
20 | | Podrazil Petr | CZE | 1060 | ZŠ Partyzánská Česká Lípa |
21 | | Doubek Ondřej | CZE | 1032 | ZŠ Partyzánská Česká Lípa |
22 | | Zlatník Aleš | CZE | 1011 | ZŠ Partyzánská Česká Lípa |
23 | | Bažantová Bohuslava | CZE | 1000 | ŠK Libštát |
24 | | Brož Dominik | CZE | 1000 | ZŠ Náměstí Nový Bor |
25 | | Brych Lukáš | CZE | 1000 | ZŠ Náměstí Nový Bor |
26 | | Eichler Daniel | CZE | 1000 | ZŠ Arnultovice |
27 | | Hauser Matthias | CZE | 1000 | TJ Desko Liberec |
28 | | Hejný Miroslav | CZE | 1000 | TJ Krásná Lípa |
29 | | Locker Marcel | CZE | 1000 | ŠK DDM Varnsdorf |
30 | | Líbal Josef | CZE | 1000 | ZŠ Sloup v Čechách |
31 | | Matějková Natálie | CZE | 1000 | ŠK Libštát |
32 | | Mikuš Jiří | CZE | 1000 | ŠK DDM Varnsdorf |
33 | | Papoušek Michal | CZE | 1000 | ŠK DDM Varnsdorf |
34 | | Rumlenová Tereza | CZE | 1000 | ZŠ Sloup v Čechách |
35 | | Sinu Imrich | CZE | 1000 | ZŠ Arnultovice |
36 | | Studničková Rozálie | CZE | 1000 | ZŠ Sloup v Čechách |
37 | | Špinková Lenka | CZE | 1000 | ŠK Libštát |
38 | | Fafala Lukáš | | 0 | ZŠ Náměstí Nový Bor |
39 | | Fatalijev Ahmed | | 0 | ZŠ Arnultovice |
40 | | Habenicht Martin | ŠLK | 0 | ZŠ Partyzánská Česká Lípa |
41 | | Hentzel Štěpán | | 0 | ŠS Desko Liberec |
42 | | Kaplánek Jan | ŠLK | 0 | ZŠ Náměstí Nový Bor |
43 | | Kaštánek Petr | ŠLK | 0 | TJ Krásná Lípa |
44 | | Kotmel Waldemar | | 0 | DDM Rumburk |
45 | | Košťál Vojtěch | ŠLK | 0 | ZŠ Partyzánská Česká Lípa |
46 | | Lissner Pavel | | 0 | ZŠ Sloup v Čechách |
47 | | Mergl Šimon | | 0 | ZŠ Sloup v Čechách |
48 | | Mikuš Marian | ŠLK | 0 | ŠK DDM Varnsdorf |
49 | | Máté Adam | | 0 | ŠK Stráž pod Ralskem |
50 | | Novák Daniel | | 0 | ZŠ Sloup v Čechách |
51 | | Podrazil Adam | ŠLK | 0 | ZŠ Partyzánská Česká Lípa |
52 | | Sebai Adam | ŠLK | 0 | ZŠ Partyzánská Česká Lípa |
53 | | Stieranka Jakub | ŠLK | 0 | ZŠ Sloup v Čechách |
54 | | Tříska Mikuláš | | 0 | ZŠ Náměstí Nový Bor |