Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Jihomoravský krajský přebor družstev mládeže

Poslední aktualizace29.03.2015 23:38:06, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  10. ŠK Lokomotiva Brno "F" (Rtg prům.:1117, PH 1: 12 / PH 2: 20)
Šach.JménoRtgFED123456789BodyPartieRtg prům.
1Fryda Dominik1368CZE1½01½0½014,591369
2Jelínek Vít1156CZE1111½½561232
3Šišma Marek1059CZE110010001491175
4Jelínek Eduard1000CZE11½00½361115
5Šišma Ondřej1000CZE1+001000½3,591087
7Regner Antonín1000CZE000031000

Info o hráči

Fryda Dominik 1368 CZE Rp:1366
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1108Řezníček Lukáš1000CZE1s 11
296Faja Vilém1386CZE6,5s ½1
3114Kureš Michael1486CZE4,5w 01
462Tajovský Matěj1407CZE2s 11
511Lacina Josef1283CZE4w ½1
670Němec David1559CZE7,5w 01
7144Sobek Michal1684SVK3s ½1
832Hvozdovič Jan1274CZE6w 01
978Probošt Jakub1242CZE3,5w 11
Jelínek Vít 1156 CZE Rp:1505
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1109Horák David1000CZE0,5w 12
297Pola Matěj1118CZE5w 12
3116Winkler David1359CZE2s 12
463Křivánek Jakub1365CZE1,5w 12
512Londin Lukáš Vojtěch1060CZE5,5s ½2
671Bauer Miroslav1488CZE4,5s ½2
Šišma Marek 1059 CZE Rp:1132
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1110Řezníček Aleš1000CZE1,5s 13
299Boreš Tomáš1000CZE1,5s 13
3117Kilberger Ondřej1253CZE2,5w 03
464Prokop Martin1292CZE5,5s 03
513Klimánek Aleš1040CZE2w 13
672Němec Jakub1523CZE9w 03
721Zemánková Gabriela1261CZE3,5w 02
833Švejnoha Jakub1105CZE4,5s 02
980Kunc Lukáš1100CZE0,5s 12
Jelínek Eduard 1000 CZE Rp:1115
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1111Kachlík Michal1000CZE3w 14
2100Khadash Samuel1000CZE5w 14
3119Dvořáček Jan Matyáš1124CZE5,5s ½4
467Tajovský Šimon1125CZE4w 04
515Londin Michal Karol1085CZE3s 04
673Kříž Tomáš1357CZE7,5s ½4
Šišma Ondřej 1000 CZE Rp:946
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
1112Jackovičová Zuzana1000CZE1s 15
20Brett nicht besetzt00- 1K5
3120Pařízek Vít1180CZE6,5w 05
469Matula Jakub1028CZE6s 05
516Fridrich Petr1106CZE4,5w 15
674Petříček Lukáš1128CZE6,5w 05
723Kratochvílová Lenka1153CZE2s 03
836Boba Tomáš1000CZE4,5w 03
981Loubal Jakub1099CZE4,5w ½3
Regner Antonín 1000 CZE Rp:200
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
724Slatinský Ondřej1000CZE3w 04
840Hofman Otto1000CZE2s 04
983Kunc Václav1000CZE2s 04

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2014/11/08 Hodina 10:00
Šach.16  ŠK Lokomotiva Brno "G"ELO-15  ŠK Lokomotiva Brno "F"ELO0 : 5
8.1
Řezníček, Lukáš
1000-
Fryda, Dominik
13680 - 1
8.2
Horák, David
1000-
Jelínek, Vít
11560 - 1
8.3
Řezníček, Aleš
1000-
Šišma, Marek
10590 - 1
8.4
Kachlík, Michal
1000-
Jelínek, Eduard
10000 - 1
8.5
Jackovičová, Zuzana
1000-
Šišma, Ondřej
10000 - 1
2. Kolo Datum kola 2014/11/08 Hodina 12:00
Šach.3  ŠK Lokomotiva Brno "E"ELO-15  ŠK Lokomotiva Brno "F"ELO½ :4½
5.1
Faja, Vilém
1386-
Fryda, Dominik
1368½ - ½
5.2
Pola, Matěj
1118-
Jelínek, Vít
11560 - 1
5.3
Boreš, Tomáš
1000-
Šišma, Marek
10590 - 1
5.4
Khadash, Samuel
1000-
Jelínek, Eduard
10000 - 1
5.5
bez hráče
0-
Šišma, Ondřej
1000- - +
3. Kolo Datum kola 2014/11/08 Hodina 14:30
Šach.15  ŠK Lokomotiva Brno "F"ELO-2  ŠK Lokomotiva Brno "D"ELO1½:3½
1.1
Fryda, Dominik
1368-
Kureš, Michael
14860 - 1
1.2
Jelínek, Vít
1156-
Winkler, David
13591 - 0
1.3
Šišma, Marek
1059-
Kilberger, Ondřej
12530 - 1
1.4
Jelínek, Eduard
1000-
Dvořáček, Jan Matyáš
1124½ - ½
1.5
Šišma, Ondřej
1000-
Pařízek, Vít
11800 - 1
4. Kolo Datum kola 2015/01/10 Hodina 10:00
Šach.4  ŠK Kuřim "C"ELO-15  ŠK Lokomotiva Brno "F"ELO3 : 2
3.1
Tajovský, Matěj
1407-
Fryda, Dominik
13680 - 1
3.2
Křivánek, Jakub
1365-
Jelínek, Vít
11560 - 1
3.3
Prokop, Martin
1292-
Šišma, Marek
10591 - 0
3.4
Tajovský, Šimon
1125-
Jelínek, Eduard
10001 - 0
3.5
Matula, Jakub
1028-
Šišma, Ondřej
10001 - 0
5. Kolo Datum kola 2015/01/10 Hodina 12:00
Šach.15  ŠK Lokomotiva Brno "F"ELO-12  Kvasaco VacenoviceELO3 : 2
5.1
Fryda, Dominik
1368-
Lacina, Josef
1283½ - ½
5.2
Jelínek, Vít
1156-
Londin, Lukáš Vojtěch
1060½ - ½
5.3
Šišma, Marek
1059-
Klimánek, Aleš
10401 - 0
5.4
Jelínek, Eduard
1000-
Londin, Michal Karol
10850 - 1
5.5
Šišma, Ondřej
1000-
Fridrich, Petr
11061 - 0
6. Kolo Datum kola 2015/01/10 Hodina 14:30
Šach.15  ŠK Lokomotiva Brno "F"ELO-1  ŠK Kuřim "B"ELO1 : 4
1.1
Fryda, Dominik
1368-
Němec, David
15590 - 1
1.2
Jelínek, Vít
1156-
Bauer, Miroslav
1488½ - ½
1.3
Šišma, Marek
1059-
Němec, Jakub
15230 - 1
1.4
Jelínek, Eduard
1000-
Kříž, Tomáš
1357½ - ½
1.5
Šišma, Ondřej
1000-
Petříček, Lukáš
11280 - 1
7. Kolo Datum kola 2015/03/21 Hodina 10:00
Šach.7  ŠK ZŠ a MŠ RatíškoviceELO-15  ŠK Lokomotiva Brno "F"ELO4½: ½
4.1
Sobek, Michal
1684-
Fryda, Dominik
1368½ - ½
4.2
Zemánková, Gabriela
1261-
Šišma, Marek
10591 - 0
4.3
Kratochvílová, Lenka
1153-
Šišma, Ondřej
10001 - 0
4.4
Slatinský, Ondřej
1000-
Regner, Antonín
10001 - 0
4.5
Šlahůnek, Martin
1000-
bez hráče
0+ - -
8. Kolo Datum kola 2015/03/21 Hodina 12:00
Šach.15  ŠK Lokomotiva Brno "F"ELO-14  ŠK Svornost RousínovecELO0 : 5
5.1
Fryda, Dominik
1368-
Hvozdovič, Jan
12740 - 1
5.2
Šišma, Marek
1059-
Švejnoha, Jakub
11050 - 1
5.3
Šišma, Ondřej
1000-
Boba, Tomáš
10000 - 1
5.4
Regner, Antonín
1000-
Hofman, Otto
10000 - 1
5.5
bez hráče
0-
Bílý, Richard
1057- - +
9. Kolo Datum kola 2015/03/21 Hodina 14:30
Šach.15  ŠK Lokomotiva Brno "F"ELO-13  Makkabi BoskoviceELO2½:1½
8.1
Fryda, Dominik
1368-
Probošt, Jakub
12421 - 0
8.2
Šišma, Marek
1059-
Kunc, Lukáš
11001 - 0
8.3
Šišma, Ondřej
1000-
Loubal, Jakub
1099½ - ½
8.4
Regner, Antonín
1000-
Kunc, Václav
10000 - 1
8.5
bez hráče
0-
bez hráče
0- - -