Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

TALENT CUP 2014 - turnaj B

Poslední aktualizace14.12.2014 13:03:34, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménopohlavíFEDRtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11
Neumann FilipCZE1610SK Slavia Orlova8,542,553,550,00
216
Gebauer AdamCZE1144Beskydska sachova skola z.s.7,538,551,039,00
32
Frank AdamCZE1510Beskydska sachova skola z.s.7,044,558,044,00
413
Rousek JanCZE1239SK Era Postovni sporitelna7,038,049,534,00
515
Subjakova KristinawSVK0Liptovska sachova skola6,541,554,537,25
632
Gres MichalCZE1092Beskydska sachova skola z.s.6,038,550,531,50
711
Prochazka VojtechCZE1250SK Era Postovni sporitelna6,038,050,028,00
89
Gaj MagdalenawPOL1250LKSz GCKiP Czarna6,037,047,028,00
918
Reznicek StepanCZE1130Zbrojovka Vsetin6,037,046,525,00
1017
Szuscikova NataliewCZE1133Beskydska sachova skola z.s.6,034,545,528,00
115
Vecera DominikCZE1287Sokol Postoupky6,033,542,526,00
1219
Tajovsky SimonCZE1125SK Kurim6,031,041,024,00
137
Czernecki AndrzejPOL1250UKS Rodlo Opole5,539,050,025,50
1436
Vasinek MartinCZE1083Beskydska sachova skola z.s.5,535,545,527,50
1512
Stastna MartinawCZE1244QCC Ceske Budejovice5,039,551,523,50
166
Bialek AlicjawPOL1250KS AZS PS Gliwice5,037,049,021,50
174
Bauer JanCZE1409QCC Ceske Budejovice5,035,045,522,75
1838
Ret Adam JosefCZE10542222 SK Polabiny5,035,045,021,00
1939
Reznicek PatrikCZE1049Zbrojovka Vsetin5,034,042,021,00
2020
Habinova AlicewCZE1124SK Kurim5,033,042,019,50
22
Richter RudolfCZE1108Sachy Zastavka5,033,042,019,50
2242
Kanak MatyasCZE1017Beskydska sachova skola z.s.5,032,542,019,50
2329
Sydor PiotrPOL1100UKS Rodlo Opole5,031,541,519,00
2434
Dudova PavlinawCZE1088Beskydska sachova skola z.s.5,031,538,516,00
2527
Marynowicz BartoszPOL1100UKS Rodlo Opole5,031,039,018,00
263
Balvan FilipSVK1448SK Rajec4,536,046,519,25
2714
Babula VlastimilCZE1238SK Stare Mesto4,533,042,519,00
2841
Janik Marek TobiasSVK1022CVC Liptovsky Mikulas4,529,039,515,50
2940
Gnojek JanCZE1044Beskydska sachova skola z.s.4,525,033,011,50
3025
Kubala PavelCZE1100Agentura 64 Grygov4,034,544,017,00
3121
Kusa StelawSVK1123CVC Liptovsky Mikulas4,033,540,016,25
3224
Hampl DavidCZE1100Klub sachistu Ricany 19254,032,541,515,50
3343
Bastincova HanawCZE1016Sokol Postoupky4,030,541,515,00
348
Filip StepanCZE1250TJ Spartak Vlasim4,030,039,515,50
3531
Novak TomasCZE1094SK Slavia Orlova4,029,538,513,50
3644
Cieply KrzystofPOL1000UKS BASZTA W. Slaski4,028,036,012,00
49
Paseka MatyasCZE1000Beskydska sachova skola z.s.4,028,036,012,00
3835
Krefky OndrejCZE1083SK TJ MSA Dolni Benesov4,026,534,511,50
3950
Pekara PremyslCZE1000Beskydska sachova skola z.s.3,532,541,514,75
4028
Raclawicki TymoteuszPOL1100UKS Rodlo Opole3,528,037,58,75
4133
Kura FilipCZE1091TJ Spartak Vlasim3,527,534,57,75
4252
Slany VojtechCZE1000Beskydska sachova skola z.s.3,527,032,510,25
4337
Vanhara LukasCZE1057Sokol Postoupky3,524,031,09,50
4426
Kubiczek MichalCZE1100SK Slavia Orlova3,029,538,59,00
4523
Gudelajtis TomaszPOL1100UKS Rodlo Opole3,028,534,57,50
4647
Nehudek FilipCZE1000Beskydska sachova skola z.s.3,026,033,08,00
4730
Tomanec SamuelCZE1100SK Slavia Orlova3,024,531,08,00
4810
Mika TiborCZE1250SK Slavia Orlova3,024,031,06,00
4951
Semancik JiriCZE1000OS Rychvald3,023,029,07,50
5046
Frolik VojtechCZE1000TJ Ostrava3,022,529,54,00
5154
Zemek AntoninCZE1000MSS Interchess2,022,028,02,00
5253
Vaca ViktorCZE1000MSS Interchess2,019,024,53,00
5348
Nemec VaclavCZE1000MSS Interchess1,022,028,02,00
5445
Filipova VanesawCZE1000MSS Interchess1,020,027,01,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable