č. | T | Meno | FED | Elo | pohlavie | Typ | Klub |
1 | | Kopcová Ludmila | CZE | 1740 | w | U15 | TJ Ostrava |
2 | | Demko Robert | CZE | 1660 | | U12 | Mezinárodní šachová škola Interches |
3 | | Miča Marek | CZE | 1583 | | U12 | Beskydská šachová škola z.s. |
4 | | Nytra Ondřej | CZE | 1583 | | U12 | Beskydská šachová škola z.s. |
5 | | Kureš Michael | CZE | 1562 | | U09 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. |
6 | | Vavřínková Eliška | CZE | 1521 | w | U15 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. |
7 | | Šerek Ondřej | CZE | 1453 | | U15 | TJ Fulnek |
8 | | Gemsová Tereza | CZE | 1439 | w | U12 | ŠK TJ MSA Dolní Benešov |
9 | | Kopec Ladislav | CZE | 1427 | | U12 | TJ Ostrava |
10 | | Janošová Kateřina Anna | CZE | 1418 | w | U12 | ŠK TJ MSA Dolní Benešov |
11 | | Mikesch Dalibor | CZE | 1359 | | U12 | Mezinárodní šachová škola Interches |
12 | | Grček Tomáš | CZE | 1316 | | U12 | TJ Město Albrechtice |
13 | | Tošenovský Adam | CZE | 1301 | | U12 | Lokomotiva Krnov |
14 | | Vavřínková Anna | CZE | 1275 | w | U12 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. |
15 | | Filec Pawel | POL | 1200 | | U09 | TS Kuźnia Rybnik |
16 | | Bušos Daniel | CZE | 1196 | | U12 | TJ Město Albrechtice |
17 | | Bravanský Michal | CZE | 1169 | | U12 | TJ Ostrava |
18 | | Anděl Vítek | CZE | 1162 | | U12 | Lokomotiva Krnov |
19 | | Kohut Pavel | CZE | 1147 | | U12 | TJ Město Albrechtice |
20 | | Veselý Jiří | CZE | 1135 | | U12 | TJ Město Albrechtice |
21 | | Řehánek Přemek | CZE | 1100 | | U12 | ŠK 1935 Bolatice |
22 | | Raptis Janis | CZE | 1099 | | U12 | TJ Město Albrechtice |
23 | | Gřes Michal | CZE | 1075 | | U09 | Beskydská šachová škola z.s. |
24 | | Bravanský Lukáš | CZE | 1061 | | U09 | TJ Ostrava |
25 | | Čech Petr | CZE | 1008 | | U09 | Lokomotiva Krnov |
26 | | Baturný Hynek | CZE | 1000 | | U12 | ŠK TJ MSA Dolní Benešov |
27 | | Bohdal Karel | CZE | 1000 | | U15 | Spartak Bílovec |
28 | | Demel Karel | CZE | 1000 | | U15 | ŠK POGO Budišov n.B. |
29 | | Grňa Eduard | CZE | 1000 | | U12 | TJ Ostrava |
30 | | Klapuch Dominik | CZE | 1000 | | U09 | Slezan Opava |
31 | | Kováč Roman | CZE | 1000 | | U12 | ŠK TJ MSA Dolní Benešov |
32 | | Kučera Tomáš | CZE | 1000 | | U12 | ŠK 1935 Bolatice |
33 | | Palyza Lukáš | CZE | 1000 | | U15 | Slezan Opava |
34 | | Režnar Radek | CZE | 1000 | | U15 | ŠO U Lípy Malé Hoštice |
35 | | Stříbná Julie | CZE | 1000 | | U09 | ŠK TJ MSA Dolní Benešov |
36 | | Vavřínková Marie | CZE | 1000 | w | U09 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. |
37 | | Veselý František | CZE | 1000 | | U09 | TJ Město Albrechtice |
38 | | Vitásek Filip | CZE | 1000 | | U09 | ŠK TJ MSA Dolní Benešov |
39 | | Vitásek Jan | CZE | 1000 | | U09 | ŠK TJ MSA Dolní Benešov |
40 | | Šlachta Jan | CZE | 1000 | | U09 | Lokomotiva Krnov |